In Breda staat By Casper Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om uw wensen in kaart te brengen. Of u nu koopt of verkoopt, wij staan voor u klaar met transparante en gedetailleerde informatie. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop en aankoop, met een focus op betrouwbare communicatie en professionele afhandeling. Onze kennis van de lokal...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Burgemeester van Grotenhuisstraat 39
4904LP Oosterhout
€ 650.000 k.k.
€ 4.088/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 284 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Veilingstraat 10
4881CX Zundert
€ 439.000 k.k.
€ 3.326/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 176 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rubensstraat 25
4812AK Breda
€ 575.000 k.k.
€ 4.792/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Wolvenring 62
4817GD Breda
€ 398.000 k.k.
€ 3.554/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Middellaan 316
4811VM Breda
€ 295.000 k.k.
€ 5.268/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Hobokenstraat 47
4826EA Breda
€ 289.000 k.k.
€ 3.360/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (56)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
56 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Minca Joosen
10Een zeer gemotiveerde, enthousiaste, meedenkende, vriendelijke makelaar. Écht van alle markten thuis, geeft uitstekend advies en werkt alles tot in de puntjes af. Hij ontzorgt en helpt je van A tot Z in het hele proces. SUPER makelaar !!
-
Linde de Looijer
10Casper is heel prettig in contact, snel bereikbaar en meedenkend. Zeker aan te raden!
-
Daan
10Erg fijne makelaar. Communicatie was duidelijk en snel. We hebben goed advies gekregen tijdens het hele proces. Ons huis is vlot verkocht voor een mooie prijs. Zeker een aanrader!
-
Sperwer 22
10Super makelaar, toegankelijk en zeer professioneel! Zelfs na de verkoop/koop behulpzaam en belangstellend naar de gang van zaken.
-
Jadestraat 45
10Traduit par l'IATrès bonne expérience avec Casper. Professionnel, facile à joindre et clair dans la communication. Tout s'est déroulé de manière fluide et agréable.
-
Jan Nieuwenhuyzenstraat 38 A
10Traduit par l'IAJe recommande Casper car il est une personne impliquée qui a fait un belle vente. Il est agréable à contacter et il réagit rapidement si vous voulez savoir quelque chose.
-
Steijnlaan 72
10Traduit par l'IAAprès avoir plusieurs fois échoué à trouver un courtier immobilier, nous avons finalement fait appel à Casper pour nous aider dans notre recherche. Nous avons choisi Casper car il est l'un des rares courtiers immobiliers à Breda qui montre un intérêt sincère et qui réfléchit activement lors des visites. Lorsque nous l'avons engagé comme courtier, cela semblait familier et après un seul entretien nous savions déjà ce que nous avions l'un envers l'autre grâce à la communication claire et rapide. Sa connaissance du marché combinée…