Een huis kopen of verkopen is een moment vol emoties. Je zoekt naar iets dat meer dan alleen een woning is, en we begrijpen hoe belangrijk het is om hierbij vertrouwd en ondersteund te worden. Bij Mulderij Makelaardij combineren we empathie met zakelijke expertise om jou te helpen bij elke stap van het proces. Of je nu op zoek bent naar de perfecte woonruimte of afscheid wilt nemen van een plek vol herinneringen, wij zorgen voor persoon...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Landmetersveld 400
7327KM Apeldoorn
€ 695.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 391 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Holtrichtersveld 305
7327DM Apeldoorn
€ 375.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 190 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Asselsestraat 224
7312DB Apeldoorn
€ 569.500 k.k.
€ 5.529/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 349 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Deventerstraat 350
7321DD Apeldoorn
€ 585.000 k.k.
€ 4.916/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 341 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Klein Paradijs 14 27
7361TD Beekbergen
€ 69.500 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 42 m²
- Superficie du terrain
- 210 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Torenstraat 1
7311DX Apeldoorn
€ 425.000 k.k.
€ 5.120/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 100 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (105)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
105 avis total
Funda
60 commentaires sur Funda
45 commentaires sur Google
-
Loseweg 53
9We zijn super tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact met Noëlle voelde het goed. Ze schakelt snel, denkt actief mee en geeft eerlijk en duidelijk advies. Ook Nanouk op kantoor was altijd vriendelijk en behulpzaam, en zorgde dat alles soepel verliep. Wat voor ons echt verschil maakte, was de persoonlijke aanpak en de mooie presentatie van onze woning. Kortom, een fijne samenwerking en absoluut een aanrader!
-
john feberwee
10Een super goede ervaring rijker door het team van Mulderij. De verkoop van mijn woning ging heel soepel en de communicatie was uitstekend. Echt een aanrader!
-
Veranda Experts
10Ik ben ontzettend tevreden over de begeleiding van Noël als makelaar. Vanaf het eerste contactmoment nam ze de tijd om alles duidelijk en rustig uit te leggen, waardoor ik precies wist waar ik aan toe was. Het hele proces verliep soepel, gestructureerd en zonder onnodige stress. Noël is professioneel, betrokken en altijd goed bereikbaar voor vragen. Ze denkt actief mee en geeft eerlijk en deskundig advies, wat veel vertrouwen geeft. Dankzij haar inzet en duidelijke communicatie voelde het traject overzichtelijk en prettig aan. Kortom: een zeer fijne ervaring en absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en kundige makelaar!