Nijdam Makelaars - 'Vakmensen in makelen'
In Roden staat Nijdam Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelarij. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de vastgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of huurt, wij staan voor u klaar met passende oplossingen. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wensen, met expertise in diverse...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nijstad 2
9481GR Vries
€ 699.000 k.k.
€ 4.236/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 397 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Wentel 3
9649KG Muntendam
€ 399.000 k.k.
€ 3.470/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 305 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Poortweg 3
9363TJ Marum
€ 725.000 k.k.
€ 3.625/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 200 m²
- Superficie du terrain
- 685 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Olde Hofweg 3
9337TD Westervelde
€ 699.000 k.k.
€ 3.585/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 195 m²
- Superficie du terrain
- 3870 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Roordaweg 1 A
9365PN Niebert
€ 685.000 k.k.
€ 3.513/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 195 m²
- Superficie du terrain
- 7890 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Vendu sous réserve
Ereprijs 13
9302AM Roden
€ 285.000 k.k.
€ 3.353/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (30)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
30 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Aukemastraat 6
10Hele fijne communicatie en denken graag met je mee. Ook voor de aankoop van ons nieuwe huis heel goed geholpen. Echt top!
-
Schieland 20
10Net als vorige keer, perfecte behandeling met succesvol resultaat door verkoop.Inge Maarten en Jocel bedankt!
-
Terheijlsterweg 35
10Door de actieve, deskundige en fatsoenlijke houding van deze makelaar, is onze zoektocht naar een woning van korte tijd geweest. Wij zijn door Jocel zeer goed begeleid, ook in het beoordelen van de kwaliteit van een woning.
-
Tjibbe van den Bergstraat 19
10Deskundigheid! Erg prettig in contact in het samenwerken voor goede verkoop van de woning. Meedenkend. Gave PR gemaakt van de woning.
-
Maatlanden 2
9Traduit par l'IABonne accompagnement, tout était bien organisé concernant les visites et autres activités liées à la vente. Très sympa était aussi la compréhension des circonstances particulières autour de la vente de notre maison. Belle créativité dans la réalisation des publicités.
-
Saleem Abbas
10 -
Driegraas 41
10Traduit par l'IANijdam courtage, Jocel est une courtière extraordinairement bonne et professionnelle ! Le bureau est vraiment très bien, avec des personnes qui comprennent leur métier et qui ont du plaisir dans leur travail.
-
Zuidveldigerweg 4
10Traduit par l'IAAmical, compétent, accessible, explication claire. De la première à la dernière minute, une collaboration agréable et une très bonne expérience.