Huize Huijgen Makelaars
"Agence avec une atmosphère chaleureuse."
Huize Huijgen Makelaars staat voor persoonlijk advies en duidelijke communicatie. In Assen gevestigd, werkt ons team met enthousiasme en betrokkenheid aan elke transactie. Onze specialisten, Roy Rademaker, Bram Harms en Gerrit Huijgen, combineren marktkennis met een flexibele aanpak. Wij geloven in open communicatie en zorgen ervoor dat het proces van kopen of verkopen zo soepel mogelijk verloopt. Bij ons is er ruimte voor zowel traditi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tuinstraat 63
9404KK Assen
€ 398.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 339 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Meester Weijerstraat 1
9421PR Bovensmilde
€ 389.000 ,-
€ 4.183/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Mr. Groen van Prinstererlaan 84
9402KG Assen
€ 320.000 k.k.
€ 2.540/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 314 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Zuringes 36
9407CA Assen
€ 270.000 k.k.
€ 2.812/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Marconistraat 31
9406BW Assen
€ 385.000 k.k.
€ 3.850/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 338 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Rossinilaan 1
9402SJ Assen
€ 389.500 k.k.
€ 2.950/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 350 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (45)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
45 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Wilgenbeemd 22
10Het contact met de makelaar was uitstekend, zeer vriendelijk vlot en deskundig, met goede adviezen. Zeker een aanbeveling waard voor toekomstige kopers/verkopers
-
Rezzago 11
9Erg fijn in omgang en communicatie. Kunt ze altijd bellen en staan je altijd netjes en vriendelijk te woord.
-
Buizerdstraat 80
8Een fijn makelaarskantoor waar de service voorop staat. Goede communicatie voor, tijdens en na het verkoopproces van de woning. Op vragen word snel geantwoord door 1 van de medewerkers. Voelt niet als zakelijk maar een persoonlijke benadering .
-
Rijksweg 28
10Erg tevreden! Prettig contact en het hele traject keurig op de hoogte gehouden. Kortom, deskundig en professioneel.
-
Rosa Spierweg 37
10Het contact met de makelaar was goed geholpen. Bram heeft ons prima begeleid zowel bij de aankoop van onze nieuwe woning als bij de verkoop van de huidige woning. Super vriendelijk , zeer professioneel en altijd bereikbaar via whatsappen . We zijn zeer tevreden over hoe alles is verlopen en hoe huize Huijgen zich voor ons heeft ingezet. Kortom een echte aanrader 👌
-
Dobbenwal 25
10Kleinschalig kantoor waardoor geen poeha als je dat vergelijkt met de grote makelaarskantoren waar de woning een winstobject is. Zeer prettig in de omgang en het contact. Super vriendelijk, altijd bereikbaar en zeer professioneel. Kortom een echte aanrader.