Arthur de Bock Makelaardij, thuis in wonen!
Arthur de Bock Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Purmerend. Met jarenlange ervaring staat het kantoor voor u als betrouwbare partner bij de aankoop, verkoop of waardebepaling van uw woning. Wij zijn thuis in wonen en staan voor u klaar met kennis, toewijding en transparantie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder aankoop, verkoop, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is doortast...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Luitje Broekemastraat 80
1447GD Purmerend
€ 465.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Grevelingenmeer 60
1447AR Purmerend
€ 495.000 k.k.
€ 3.722/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 190 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Meeuwstraat 28
1444VE Purmerend
€ 495.000 k.k.
€ 3.414/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bovenlandsestraat 25
1441NV Purmerend
€ 475.000 k.k.
€ 3.442/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hunzebos 6
1447TX Purmerend
€ 695.000 k.k.
€ 4.760/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 277 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Vrijheidsplantsoen 24
1447XZ Purmerend
€ 575.000 k.k.
€ 4.197/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (91)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
91 avis total
Funda
69 commentaires sur Funda
22 commentaires sur Google
-
Noorderpad 38 C
10De perfecte makelaar, deskundig en valkundig. De Bock ging diverse keren mee met bezichtigingen en gaf een juiste prijsindicatie. Dat maakte de onderhandeling eenvoudiger.
-
Ooievaarsbek 24
8Alle contacten verliepen prima en was niets op aan te merken. Alle processen lopen ook helemaal goed. Over het verkoopresultaat zijn wij ook heel tevreden.
-
Bisschop Romerostraat 37
10Vanaf dag één goed contact met de makelaar en zijn team. Zeer tevreden met het behaalde resultaat. Niets was teveel en de vriendelijkheid en kennis is Top!
-
Henk Strijbos
10Klein makelaarskantoor, maar wat een professioneel , enthousiast en heel servicegericht team. Denken goed met je mee, altijd bereikbaar en erg hulpvaardig. Toppers!
-
Westerweg 23
10Prettig contact zowel met de makelaar als de medewerkers, goede communicatie en terugkoppeling verkoop proces
-
Waterlandlaan 110
10Fijne en deskundige samenwerking en uitstekende ondersteuning bij het biedingsproces voor de verkoop van onze niet zo courante woning.
-
Dom Helder Camarastraat 134
10Contact met Arthur en met de andere teamleden verliep prima. Het is klein makelaarskantoor en dat heeft vele voordelen. Als je vragen hebt kun je ieder moment van de dag binnenlopen in het kantoor en dan wordt je prima geholpen. Deskundig , servicegericht en goed bereikbaar. Kortom, ik kan iedereen deze makelaar met zijn team aanraden. Het zijn toppers !