Arthur de Bock Makelaardij, thuis in wonen!
Arthur de Bock Makelaardij steht für zuverlässigen und persönlichen Service in Purmerend. Mit jahrelanger Erfahrung steht das Büro Ihnen als zuverlässiger Partner bei der Kauf, Verkauf oder Bewertung Ihrer Immobilie zur Seite. Wir sind zu Hause im Wohnen und stehen Ihnen mit Wissen, Einsatz und Transparenz zur Verfügung. Wir bieten ein breites Angebot an Dienstleistungen, darunter Kauf, Verkauf, Bewertungen und finanzielle Beratung. Uns...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Luitje Broekemastraat 80
1447GD Purmerend
€ 465.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Grevelingenmeer 60
1447AR Purmerend
€ 495.000 k.k.
€ 3.722/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 190 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Meeuwstraat 28
1444VE Purmerend
€ 495.000 k.k.
€ 3.414/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 129 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bovenlandsestraat 25
1441NV Purmerend
€ 475.000 k.k.
€ 3.442/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Hunzebos 6
1447TX Purmerend
€ 695.000 k.k.
€ 4.760/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 277 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Vrijheidsplantsoen 24
1447XZ Purmerend
€ 575.000 k.k.
€ 4.197/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (91)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
91 Bewertungen insgesamt
Funda
69 Bewertungen auf Funda
22 Bewertungen bei Google
-
Noorderpad 38 C
10De perfecte makelaar, deskundig en valkundig. De Bock ging diverse keren mee met bezichtigingen en gaf een juiste prijsindicatie. Dat maakte de onderhandeling eenvoudiger.
-
Ooievaarsbek 24
8Alle contacten verliepen prima en was niets op aan te merken. Alle processen lopen ook helemaal goed. Over het verkoopresultaat zijn wij ook heel tevreden.
-
Bisschop Romerostraat 37
10Vanaf dag één goed contact met de makelaar en zijn team. Zeer tevreden met het behaalde resultaat. Niets was teveel en de vriendelijkheid en kennis is Top!
-
Henk Strijbos
10Übersetzt durch KIKleines Maklerbüro, aber was für ein professionelles, begeisterungsfähiges und sehr serviceorientiertes Team. Denkt gut mit dir mit, immer erreichbar und sehr hilfsbereit. Toppers!
-
Westerweg 23
10Prettig contact zowel met de makelaar als de medewerkers, goede communicatie en terugkoppeling verkoop proces
-
Waterlandlaan 110
10Fijne en deskundige samenwerking en uitstekende ondersteuning bij het biedingsproces voor de verkoop van onze niet zo courante woning.
-
Dom Helder Camarastraat 134
10Contact met Arthur en met de andere teamleden verliep prima. Het is klein makelaarskantoor en dat heeft vele voordelen. Als je vragen hebt kun je ieder moment van de dag binnenlopen in het kantoor en dan wordt je prima geholpen. Deskundig , servicegericht en goed bereikbaar. Kortom, ik kan iedereen deze makelaar met zijn team aanraden. Het zijn toppers !