Dirk Voet Makelaars
"Mentalité de village avec des connaissances urbaines."
Dirk Voet Makelaars staat bekend om een directe en doelgerichte werkwijze. In onze organisatie is het belangrijk om goed in wat je doet te zijn, zonder onnodige complicaties. Ons kantoor is gevestigd in Oostzaan, maar onze ervaring strekt zich uit over een breed werkgebied dat onder andere Landsmeer, Amsterdam en de Zaanstreek omvat. Wij zijn aangesloten bij meerdere verenigingen en gecertificeerd via het NWWI en Stichting Vastgoedcert,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vegastraat 126
1033HZ Amsterdam
€ 550.000 k.k.
€ 5.914/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kerkstraat 67
1511EB Oostzaan
€ 550.000 k.k.
€ 5.729/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 201 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kerkstraat 201
1511EE Oostzaan
€ 600.000 k.k.
€ 6.000/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 370 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Haal 85
1511AM Oostzaan
€ 2.280.000 k.k.
€ 7.500/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 304 m²
- Superficie du terrain
- 10025 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Twiskeweg 49
1504AB Zaandam
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 121 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Jollenmakersweg 53
1511DA Oostzaan
€ 700.000 k.k.
€ 5.263/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 214 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (47)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
47 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Zuidervaart 93
10Fijn en soepel contact met rachel via de app wat goed werkte ook tijdens drukke werkdagen. Zo bleef ik goed op de hoogte zelf na haar werktijd.
-
Dokter Rutgers van der Loeffstraat 15
9Altijd bereid ons te helpen en direct antwoord op de vragen!! Prettig contact met beide makelaars.
-
Plejadenweg 29
9Dirk voet makelaars gaf ons vertrouwen en dat hebben ze waar kunnen maken. Zou hún zeker aanraden.
-
Dokter Rutgers van der Loeffstraat 8
10Het is een klein kantoor hierdoor zijn er korte lijnen en iedereen weet waar het over gaat. Geen blabla en gelikte brochures maar gewoon duidelijk verhaal en ze doen wat ze zeggen. 👍👍👍
-
Kerkstraat 165
10Zeer tevreden over hoe het traject is verlopen. Dirk en Rachel hebben ons van begin tot nu bijna het einde heel goed begeleidt. Staan altijd voor je klaar, bij vragen snelle reactie en duidelijk in wat je mag verwachten. Ook de dames op kantoor weten waar het over hebben. Wij raden Dirk Voet makelaarskantoor zeker aan. No nonsens mentaliteit, ze doen gewoon waar ze goed in zijn.
-
Herengracht 106 a
9Dirk en zijn collega Rachel waren fijne makelaars, ze hebben ons goed op weg geholpen en geregeld overleg gehad met ons.
-
Zuideinde 94
10Traduit par l'IAUn contact très fin, le courtier était honnête concernant les attentes de la vente. Restez bien informé(e) de toutes les évolutions pendant le processus.