Aller directement au contenu
Logo de Koppes Makelaardij B.V.

Fazantstraat 106

2406VM Alphen aan den Rijn • Zuid-Holland

Vendu

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 4.513

Galerie de photos

Description

4-kamer appartement met maar liefst 3 balkons, een eigen (fietsen)berging én op steenworp afstand van het centrum! Wij mogen u dit aantrekkelijke 4-kamer appartement te koop aanbieden, gelegen op een centrale locatie in Alphen aan den Rijn. Het appartement maakt deel uit van een actieve VvE en het complex is in 2007, 2012 en 2021 aan de buitenzijde grondig gerenoveerd. Zo is de gevel gereinigd en is het buitenschilderwerk recent uitgevoerd in een moderne grijze kleurstelling. Het appartementencomplex bevindt zich in de geliefde Vogeltjesbuurt, waar u aan de voorzijde ruime parkeergelegenheid aantreft. De wijk is de afgelopen jaren volledig vernieuwd met nieuw straatwerk, extra parkeerplaatsen en fraai aangelegd openbaar groen. Op slechts enkele minuten lopen bereikt u het bruisende stadscentrum van Alphen aan den Rijn, met een compleet nieuw winkelaanbod en gezellige horecagelegenheden langs de Oude Rijn. Daarnaast woont u op loopafstand van sportpark de Bijlen en recreatiegebied Zegersloot. Tevens is het NS-station op 6 á 7 minuten afstand met de fiets en bereikt u de uitvalswegen richting de grote steden binnen enkele autominuten. Wat Fazantstraat 106 u te bieden heeft: • 3 slaapkamers • Een ruime woonkamer met 2 balkons • Een badkamer en separate toiletruimte • Een keuken met balkon • Een vaste kast voor uw wasmachine en droger • Wonen op loopafstand van het centrum van Alphen aan den Rijn Wonen aan de Fazantstraat… …is wonen vlakbij het centrum van Alphen aan den Rijn, met gezellige terrassen langs de Oude Rijn en een divers winkelaanbod binnen handbereik. De speeltuin in de straat maakt dit tot een kindvriendelijke omgeving. De indeling is als volgt: De begane grond: Aan de voorzijde van het complex bevindt zich de overdekte entree met de brievenbussen en het bellentableau. Via het trappenhuis bereikt u de 1ste verdieping, waar de toegang tot het appartement gelegen is. In het souterrain beschikt u daarnaast over een eigen (fietsen)berging. Het appartement: Bij binnenkomst op de 1ste verdieping treft u eerst de meterkast en vervolgens de voordeur van het appartement. U stapt binnen in een ruime hal met direct de toegang tot alle vertrekken: de keuken, de woonkamer, de drie slaapkamers, de badkamer en het separate toilet. De woonkamer: Vanuit de hal loopt u de royale, lichte woonkamer binnen die ruimte biedt voor zowel een comfortabele zithoek als een eethoek. Dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde komt er veel daglicht binnen en heeft u een fraai uitzicht over de wijk. Vanuit zowel de zithoek als de eethoek is er toegang tot de balkons. De keuken: De keuken is praktisch ingericht met een keukenblok over de gehele lengte. Dankzij de raampartij en de loopdeur naar het balkon geniet de keuken van veel natuurlijk licht. De keuken is voorzien van een spoelbak, een gaskookplaat, een oven en de aansluiting voor de wasmachine. Door de boven- en onderkasten is er voldoende werk- en opbergruimte. De badkamer: De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche met glazen scheidingswand en een wastafel met spiegel en planchet. Naast de badkamer bevindt zich het separate toilet. De slaapkamers: De woning beschikt over 2 slaapkamers. Aan de voorzijde van het appartement bevinden zich twee kamers van circa 7 en 10 m2 groot. Deze kamer beschikken beide over een vaste kast. Allebei de slaapkamers hebben raampartijen die zorgen voor een fijne lichtinval en natuurlijke ventilatie. De drie balkons: De woning beschikt over maar liefst drie balkons. Het grootste balkon is bereikbaar vanuit de woonkamer en biedt voldoende ruimte om een gezellig zitje te creëren. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het tweede balkon, terwijl het derde balkon grenst aan de andere zijde van de woonkamer. Alle drie de balkons genieten van een prettig uitzicht over de omgeving. Bekijk alle kenmerken

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Contenu
227 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
16 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1962
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Proline Nxt HRC (gas gestookt uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
16-10-2025
Date de vente
19-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2406

Google Maps

Alphen aan den Rijn sur la carte

Explorez Alphen aan den Rijn et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Alphen aan den Rijn

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Alphen aan den Rijn. En 2025 étaient 75.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 378.269.

Résidents

75.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 378.269

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.744

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.010

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Alphen aan den Rijn
Année Résidents
2021 73.880
2022 74.070
2023 74.790
2024 75.145
2025 75.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Alphen aan den Rijn
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 271.081
2022 EUR 295.207
2023 EUR 343.537
2024 EUR 355.376
2025 EUR 378.269

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.240 0-15: 11.775 15-25: 8.635 25-45: 19.570 45-65: 20.255

Niveau d'enseignement

Hoger

18.890

Praktisch

14.070

Middelbaar

23.670

Origine des habitants (2025)

Europa

6.500

Nederland

53.890

Buiten Europa

15.100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.348
Appartementen 16.323
Tussenwoningen 12.718
Vrijstaande woningen 1.113
Twee-onder-één-kap woningen 1.218

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 117
1900 tot 1925 1.132
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.166
1970 tot 1980 4.057
1980 tot 1990 4.643
1990 tot 2000 3.373
2000 tot 2010 1.842
2010 tot 2020 1.448
2020 en later 852

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.611

Étiquette A

9.318

Étiquette B

6.175

Étiquette D

2.481

Étiquette E

2.400

Étiquette F

1.496

Étiquette G

1.254

Étiquette A+

866

Étiquette A++

604

Étiquette A+++

603

Étiquette A++++

258

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Alphen aan den Rijn
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.035 2.747
2021 1.153 2.770
2022 896 2.575
2023 777 2.420
2024 751 2.467

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 949 • Électricité: 2.762

Huurwoning

Gaz: 686 • Électricité: 1.841

Koopwoning

Gaz: 825 • Électricité: 2.755

Appartement

Gaz: 636 • Électricité: 1.892

Tussenwoning

Gaz: 802 • Électricité: 2.592

Vrijstaande woning

Gaz: 1.489 • Électricité: 4.291

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.154 • Électricité: 3.642

Activité dans Alphen aan den Rijn (2025)

Handel en HORECA 1.660
Nijverheid en energie 1.475
Zakelijke dienstverlening 2.500
Overheid, onderwijs en zorg 1.700
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 880
Financiele diensten en onroerendgoed 460
Cultuur, recreatie en overige diensten 915

Nombre total d'établissements: 9.680

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Alphen aan den Rijn
Période Délits
jan 2025 244
jan 2026 250
jul 2025 258
jun 2025 265
mei 2025 227
mrt 2025 235
nov 2024 254
nov 2025 247
okt 2024 248
okt 2025 240
sep 2024 267
sep 2025 296

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Alphen aan den Rijn.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Alphen aan den Rijn

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Alphen aan den Rijn?

Alphen aan den Rijn telt in 2025 ongeveer 75.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn?

De gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn is in 2025 circa € 378.269.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn ligt rond € 35.744 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Alphen aan den Rijn?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Alphen aan den Rijn?

In Alphen aan den Rijn komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 16.323 woningen.

Meer maisons in Alphen aan den Rijn

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.