Aller directement au contenu
Logo de SUZAN vastgoed B.V.

Vroonhoevelaan 13

2408SR Alphen aan den Rijn • Zuid-Holland

Vendu

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.991

Galerie de photos

Vroonhoevelaan 13 Alphen aan den Rijn

Jour d'ouverture

Zaterdag 20-06 van 13:30 tot 14:30

Photo 47

Description

Jour d'ouverture

Zaterdag 20-06 van 13:30 tot 14:30

"Anders dan Anders" Speelse en royale eengezinswoning! Circa 120 m² woonoppervlak verdeeld over 2 woonlagen 2x een buiten: een tuin en een balkon! **OPEN HUIS VRIJDAG 20 JUNI A.S. TUSSEN 13.30 - 14.30 UUR; GRAAG AANMELDEN VIA FUNDA OF PER E-MAIL** Het gevoel van een eengezinswoning maar het comfort van een appartement. Dat bieden wij u bij de Vroonhoevelaan 13. De woning is zo te betrekken door de nette afwerking met onder andere mooie vloeren, lichte wanden en plafonds, een moderne keuken en badkamer. Deze woning (bouwjaar 2006) biedt u onder andere de volgende positieve aspecten: • Een heerlijk lichte woonkamer met mooie hoge plafonds en raampartijen aan 3 zijden • Moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur • De verdieping heeft drie slaapkamers, waarvan de riante masterbedroom beschikt over een walk-in-closet • Ruime en complete badkamer met onder andere een douche én een ligbad • De beschutte tuin strekt zich over de gehele zijkant van de woning en het balkon op de verdieping ligt op het zuiden • Energielabel A: volledig geïsoleerd • Naast de woning bevindt zich een eigen berging U woont hier in een leuke wijk met diverse bouwstijlen door elkaar wat een leuk gemêleerd straatbeeld geeft. De situering in Kerk en Zanen is direct om de hoek van groenzone “de Molenwetering” en een groot speelpark voor kinderen. Bovendien is er veel parkeergelegenheid in de directe omgeving. Kerk en Zanen beschikt over het winkelcentrum de Atlas waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Daarnaast zijn er in de buurt diverse basisscholen en middelbare scholen, medische voorzieningen, speeltuinen en sportgelegenheden. Steden zoals Leiden, Utrecht, Rotterdam en Schiphol/Amsterdam zijn via diverse uitvalswegen zoals de A4, A12 en N207/N11 goed bereikbaar. Het NS-station is op fietsafstand gesitueerd. Per trein bent u binnen een kwartier in hartje Leiden of binnen een half uur in hartje Utrecht. Per bus kunt u rechtstreeks naar Schiphol reizen. Via groenzone Molenwetering bereikt u al snel het beschermde polderlandschap Zaanse Rietveld. De indeling is als volgt: Begane grond: De overdekte entree, de hal met de meterkast, de garderobe, toegang tot de woonkamer en de toiletruimte voorzien van wandcloset en fonteintje. De gehele begane grond kent een neutrale afwerking met fijne structuurwanden en een mooie lamelparketvloer. De woonkamer is verassend ruim van opzet en heeft een fraaie lichtinval door de vele speelse raampartijen. Door de mooie diepte van de woonkamer is er ruime opstelplaats voor een zithoek en eethoek. Middels de openslaande deuren is de tuin naast de woning bereikbaar. Een trapkast biedt u de nodige bergruimte. De keuken is modern en met hoogglans witte fronten en RVS handgrepen uitgevoerd. Leuk detail is het barretje en de tussenwand alwaar de apparatuur en hoge kasten (o.a. een apothekerskast) in zijn verwerkt. De keuken is voorzien van de volgende inbouwapparatuur; • een koelkast • een vriezer • een vaatwasser • een magnetron • een oven • een gas kookplaat • een afzuigkap Eerste verdieping: Middels de trap tussen de woonkamer en de keuken bereikt u de eerste verdieping. Deze trap is gerenoveerd middels het Stairz systeem. Hier heeft u toegang via de overloop tot de drie slaapkamers op deze verdieping en de badkamer. De royale ouderslaapkamer aan de achterzijde van de woning is over de gehele breedte gesitueerd. Deze kamer beschikt over een walk-in-closet. De andere twee slaapkamers liggen aan de voorzijde van de woning, waarvan 1 met toegang tot het zonnige balkon op het zuiden. De hele 1e etage is voorzien van dezelfde fijne spachtelputz als de begane grond en een lichte laminaatvloer. De volledig betegelde badkamer is ruim en biedt: • een douchecabine met • een tweede hangend toilet • een wastafelmeubel met bijbehorende verlichte spiegel • en een designradiator Naast de mechanische ventilatie, is er ook een groot raam. Naast de badkamer is een praktische ruimte met de opstelling van de cv-combiketel en twee aparte groepen voor de wasmachine en droger. Tevens biedt deze ruimte veel opbergmogelijkheden. De tuin: De tuin is via de openslaande deuren vanuit de woonkamer te bereiken. Deze binnentuin is heerlijk omsloten door houten schuttingen, is volledig bestraat en biedt u veel privacy. Door de ligging op het noordoosten kunt u hier 's morgens genieten van de zon. Op het balkon heeft u in de middag de zon. Bij de woning behoort een eigen fietsenberging met elektra. Overige bijzonderheden: - Bij de aankoop van dit appartement wordt u van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. Dit is een actieve en financieel gezonde Vereniging van Eigenaren. De stukken van de VVE worden zichtbaar in uw move account na het aanmelden voor het open huis bij deze woning. - De bijdrage voor de VVE is € 165,- per maand - Cv-combiketel Intergas HRE 2024 - Het schilderwerk aan de buitenzijde van het complex is in 2023 uitgevoerd Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'. Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Meetrapport is bij makelaar aanwezig.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Zaterdag 20-06 van 13:30 tot 14:30
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, maisonnette (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
119 m²
Contenu
413 m³
Autre espace intérieur
6 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2006
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-06-2025
Date de vente
09-08-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2408

Google Maps

Alphen aan den Rijn sur la carte

Explorez Alphen aan den Rijn et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Alphen aan den Rijn

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Alphen aan den Rijn. En 2025 étaient 75.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 378.269.

Résidents

75.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 378.269

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.744

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.010

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Alphen aan den Rijn
Année Résidents
2021 73.880
2022 74.070
2023 74.790
2024 75.145
2025 75.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Alphen aan den Rijn
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 271.081
2022 EUR 295.207
2023 EUR 343.537
2024 EUR 355.376
2025 EUR 378.269

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.240 0-15: 11.775 15-25: 8.635 25-45: 19.570 45-65: 20.255

Niveau d'enseignement

Hoger

18.890

Praktisch

14.070

Middelbaar

23.670

Origine des habitants (2025)

Europa

6.500

Nederland

53.890

Buiten Europa

15.100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.348
Appartementen 16.323
Tussenwoningen 12.718
Vrijstaande woningen 1.113
Twee-onder-één-kap woningen 1.218

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 117
1900 tot 1925 1.132
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.166
1970 tot 1980 4.057
1980 tot 1990 4.643
1990 tot 2000 3.373
2000 tot 2010 1.842
2010 tot 2020 1.448
2020 en later 852

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.611

Étiquette A

9.318

Étiquette B

6.175

Étiquette D

2.481

Étiquette E

2.400

Étiquette F

1.496

Étiquette G

1.254

Étiquette A+

866

Étiquette A++

604

Étiquette A+++

603

Étiquette A++++

258

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Alphen aan den Rijn
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.035 2.747
2021 1.153 2.770
2022 896 2.575
2023 777 2.420
2024 751 2.467

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 949 • Électricité: 2.762

Huurwoning

Gaz: 686 • Électricité: 1.841

Koopwoning

Gaz: 825 • Électricité: 2.755

Appartement

Gaz: 636 • Électricité: 1.892

Tussenwoning

Gaz: 802 • Électricité: 2.592

Vrijstaande woning

Gaz: 1.489 • Électricité: 4.291

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.154 • Électricité: 3.642

Activité dans Alphen aan den Rijn (2025)

Handel en HORECA 1.660
Nijverheid en energie 1.475
Zakelijke dienstverlening 2.500
Overheid, onderwijs en zorg 1.700
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 880
Financiele diensten en onroerendgoed 460
Cultuur, recreatie en overige diensten 915

Nombre total d'établissements: 9.680

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Alphen aan den Rijn
Période Délits
jan 2025 244
jan 2026 250
jul 2025 258
jun 2025 265
mei 2025 227
mrt 2025 235
nov 2024 254
nov 2025 247
okt 2024 248
okt 2025 240
sep 2024 267
sep 2025 296

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Alphen aan den Rijn.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Alphen aan den Rijn

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Alphen aan den Rijn?

Alphen aan den Rijn telt in 2025 ongeveer 75.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn?

De gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn is in 2025 circa € 378.269.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn ligt rond € 35.744 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Alphen aan den Rijn?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Alphen aan den Rijn?

In Alphen aan den Rijn komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 16.323 woningen.

Meer maisons in Alphen aan den Rijn

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.