Aller directement au contenu
Logo de Linger OG Makelaars en Taxateurs

Burgemeester Rijnderslaan 608

1185MC Amstelveen • Noord-Holland

Disponible

€ 700.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 715.850

Prix d'achat /m²: € 7.955

Galerie de photos

Description

Heerlijk 3-kamerappartement met 2 balkons en een optie tot eigen parkeerplaats! Op een toplocatie nabij het Stadshart van Amstelveen bieden wij dit ruime appartement van ca. 88 m² aan, gelegen op de 2e verdieping in het prachtige nieuwbouwproject The Mayor in Amstelveen! Door de riante raampartijen en 2 ruime balkons is het een heerlijk licht appartement. Verder beschikt het appartement over een berging, mogelijkheid voor 1 parkeerplaats en een fraaie binnentuin. Het appartement is voorzien van een moderne keuken en badkamer. INDELING Entree, hal, toilet, ruime living met en moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een koelvriescombinatie, combi oven, inductie kookplaat met geïntrigeerd afzuiginstallatie en vaatwasser. Vanuit de woonkamer heeft u toegang middels een schuifdeur naar het balkon. Het appartement beschikt over 2 ruime slaapvertrekken. Vanuit de slaapkamer is toegang naar het grootste balkon (14m2). De badkamer is voorzien van een wandcloset, inloopdouche en badkamermeubel en handdoekradiator. Een separate toiletruimte is te vinden in de hal. In een separate technische ruimte is ook een aansluiting voor wasmachine en droger aanwezig. In de onderbouw vindt u een privé berging en de mogelijkheid voor uw eigen parkeerplaats! De parkeerplaats bieden wij los aan voor een bedrag van € 65.000,- In het hart van Amstelveen, op de plek waar eens een iconisch kantoorgebouw stond is The Mayor herrezen. Een werkelijk uniek woonproject met internationale allure. Duurzame nieuwbouw met fraai ontworpen Garden Apartments, ruime Luxury Apartments en schitterende Penthouses. Een stijlvolle metamorfose op de best bereikbare locatie met veel luxe, ruimte en rust. Dit is waar u altijd naar gezocht hebt. Hier worden woonwensen vervuld. In het hart van The Mayor bevindt zich appartementengebouw The Mayor Four. Bijzonder is dat er een fietspad is aangelegd waardoor fietsers zich gemakkelijk van Amstelveen Noord naar Amstelveen Zuid kunnen begeven. Centraal gelegen in het complex is de aanwezigheid van een Conciërge, die toezicht houdt op de woningen en hulp verleent aan de bewoners waar nodig. Daarnaast zijn er onder andere een georganiseerde sportgelegenheid, een nagelstudio, kapper en pakket- en postservice gevestigd in de daarvoor bestemde ruimtes op de begane grond. A9 Het wegdek van de A9 wordt verdiept aangelegd. Vanuit de beveiligde garage rijdt u zonder stoplichten de snelweg op. Op de A9 wordt het mooie Meanderpark aangelegd, waar u straks vanuit het terras op uitkijkt! Het park op de overkapping krijgt een waterpartij, zitbankjes, een fiets- en voetpad. Binnen een paar minuten wandelt u straks vanuit The Mayor door het nieuwe Meanderpark naar het Stadshart.

Prêt immobilier berekenen

€ 700.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 715.850

3,04%

Annuellement

%

€ 35.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 700.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
88 m²
Contenu
240 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
20 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2021
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Sauvetage
Box
Parkieren
Parkeergarage

Planification

Proposé depuis
15-11-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1185

Google Maps

Localisation de Amstelveen

Explorez Amstelveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Amstelveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.

Résidents

95.836

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 568.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 44.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.710

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Amstelveen
Année Résidents
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Amstelveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Niveau d'enseignement

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origine des habitants (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.686

Étiquette C

10.571

Étiquette B

6.505

Étiquette E

5.388

Étiquette D

4.025

Étiquette F

2.365

Étiquette G

1.454

Étiquette A+

1.434

Étiquette A+++

1.035

Étiquette A++

935

Étiquette A++++

129

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Amstelveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.920

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.830

Vrijstaande woning

Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130

Activité dans Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Nombre total d'établissements: 14.125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Amstelveen
Période Délits
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Amstelveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer maisons in Amstelveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.