Aller directement au contenu
Logo de VR Makelaars BV

Nassaulaan 49

5111XD Baarle-Nassau • Noord-Brabant

Vendu

€ 709.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 725.030

Prix d'achat /m²: € 3.731

Galerie de photos

Description

Deze goed onderhouden vrijstaande woning is gelegen op een zeer goede en rustige locatie aan een groenrijk plantsoen. De woning is voorzien van een aangelegde voor-, een op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin en een oprit met toegang tot de 2 garages. Aan de binnenzijde is de woning voorzien van een entree, royale L- vormige woonkamer, dichte keuken, 5 slaapkamers en 2 badkamers. Deze woning is levensbestendig vanwege een slaapkamer en badkamer op de begane grond. In 2020 zijn aan de buitenzijde onderhoudsvriendelijke en weersbestendige Keralit gevelpanelen geplaatst. Bouwjaar: 1972. Perceeloppervlakte: 687 m². Woonoppervlakte: circa 190 m². Inhoud: circa 660 m³. Energielabel E. Indeling Begane grond De begane grond is grotendeels voorzien van een tegelvloer, met stucwerk afgewerkte wanden en houten schroten plafonds. De entree/hal is verder voorzien van de meterkast (9 groepen en 2 aardlekschakelaars), een garderobe-nis en meerdere vastenkasten. De entree/hal biedt toegang tot alle overige ruimten op de begane grond en via de vaste trapopgang is de eerste verdieping bereikbaar. Het geheel betegelde gastentoilet is voorzien van een closetpot en een fonteintje. De ruime L-vormige woonkamer van circa 59 m² is verdeeld in een zitkamer en een eetkamer en heeft veel lichtinval vanwege de grote en vele raampartijen. De woonkamer, welke vanwege het hoge plafond en vide zeer ruimtelijk is, is voorzien van een houtkachel met ventilator, de thermostaat en een schuifpui naar het terras. De dichte eetkeuken is aan de achterzijde van de woning gelegen en beschikt over een keukenblok in hoekopstelling met onder- en bovenkastjes en de volgende inbouwapparatuur: elektrische- en een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast, vriezer en een spoelbak. Vanuit de keuken is middels een schuifpui de achtertuin bereikbaar. De gedeeltelijk betegelde bijkeuken is voorzien van de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en de achter-entree. De slaapkamer van circa 17 m² is voorzien van een laminaatvloer. Verder is deze slaapkamer voorzien van een grote kastenwand, een tv-aansluiting en biedt rechtstreeks toegang tot de badkamer. Deze geheel betegelde badkamer is in 2018 volledig vernieuwd en beschikt over een ruime inloopdouche, badkamermeubel met vaste wastafel en spiegel, een closetpot en elektrische ventilatie. De inpandige garage van circa 26 m² is voorzien van een elektrische kantelpoort en elektra en is zeer geschikt voor een beroep of een bedrijf aan huis. Eerste verdieping De eerste verdieping is volledig voorzien van een laminaatvloer, met granol afgewerkte wanden en houten schroten plafonds. De overloop met vide biedt toegang tot 4 slaapkamers en de 2e badkamer. De 4 slaapkamers hebben een oppervlakte van circa 14 m², 13 m², 8 m² en 8 m². De grootste slaapkamer is voorzien van een dakkapel en de opstelling van de cv-combiketel (Vailliant 2016). De tweede slaapkamer is voorzien van een tv-aansluiting. De 2e gedeeltelijk betegelde badkamer beschikt over een douche met thermostaatkraan, closetpot en een badkamermeubel met vaste wastafel en spiegel. Tuin De woning is voorzien van een aangelegde voor- en op het zonnige zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin. De voortuin beschikt naast de oprit met toegang tot de garage en parkeergelegenheid voor 3 auto’s over vaste groene beplanting, watertappunt en verlichting. De op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin is voorzien van betegeling, diverse terrassen, vaste groene beplanting, vijver, hout hok, diverse elektrapunten, fontein, watertappunt en een eigen achterom. Naast de inpandige garage is de 2e garage aangebouwd. De tweede garage van circa 27 m² is verdeeld in een garage en bergruimte. Deze 2e garage/bergruimte is voorzien van elektra en een stalen kantelpoort en is zeer geschikt voor een beroep of een bedrijf aan huis. Algemeen • Goed onderhouden vrijstaande woning gelegen op een zeer goede en rustige locatie aan een groenrijk plantsoen. • De woning is voorzien van een aangelegde voor-, een op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin en een oprit met parkeergelegenheid voor 3 auto’s en toegang tot de 2 garages. • De woning is in 2020 aan de buitenzijde voorzien van onderhoudsvriendelijke Keralit gevelpanelen. • De badkamer op de begane grond is in 2018 volledig vernieuwd. • De woning is voorzien van houten of kunststof kozijnen bijna volledig met dubbele beglazing. • De begane grond en de eerste verdieping zijn bijna volledig voorzien van elektrisch bedienbare (grotendeels) rolluiken. • De 2 garages zijn beide zeer geschikt voor een beroep of bedrijf aan huis. • Perceeloppervlakte 687 m². Woonoppervlakte circa 190 m². Inhoud woning: circa 660 m³. • Energielabel E. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 709.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 725.030

3,04%

Annuellement

%

€ 35.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 709.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
190 m²
Superficie du terrain
687 m²
Contenu
660 m³
Autre espace intérieur
42 m²
Espace de stockage externe
11 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Lessenaardak
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Chaudière
2016
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage, inpandig en parkeerplaats
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
04-11-2025
Date de vente
18-03-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches en 2 toiletten

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5111

Google Maps

Carte de Baarle-Nassau

Explorez Baarle-Nassau et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Baarle-Nassau

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Baarle-Nassau. En 2025 étaient 5.915 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 404.000.

Résidents

5.915

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 404.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

182

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Baarle-Nassau
Année Résidents
2021 5.685
2022 5.670
2023 5.785
2024 5.790
2025 5.915

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Baarle-Nassau
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 326.000
2022 EUR 349.000
2023 EUR 381.000
2024 EUR 396.000
2025 EUR 404.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.710 0-15: 780 15-25: 555 25-45: 1.250 45-65: 1.625

Niveau d'enseignement

Hoger

990

Praktisch

1.160

Middelbaar

2.030

Origine des habitants (2025)

Europa

1.370

Nederland

4.145

Buiten Europa

400

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 347
Appartementen 438
Tussenwoningen 578
Vrijstaande woningen 917
Twee-onder-één-kap woningen 307

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 50
1900 tot 1925 100
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 769
1970 tot 1980 1.049
1980 tot 1990 293
1990 tot 2000 378
2000 tot 2010 290
2010 tot 2020 270
2020 en later 162

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

589

Étiquette A

548

Étiquette D

377

Étiquette B

332

Étiquette G

236

Étiquette F

204

Étiquette E

125

Étiquette A+++

117

Étiquette A++

63

Étiquette A+

46

Étiquette A++++

22

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Baarle-Nassau
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.480 3.350
2021 1.640 3.390
2022 1.280 3.170
2023 1.080 3.010
2024 1.040 3.100

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.230

Koopwoning

Gaz: 1.200 • Électricité: 3.380

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 2.040

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.400

Vrijstaande woning

Gaz: 1.420 • Électricité: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 2.840

Activité dans Baarle-Nassau (2025)

Handel en HORECA 210
Nijverheid en energie 185
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 105
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Nombre total d'établissements: 990

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Baarle-Nassau
Période Délits
jan 2026 18
jul 2025 12
jun 2025 16
mei 2025 21
mrt 2025 14
mrt 2026 8
nov 2024 18
nov 2025 18
okt 2024 17
okt 2025 11
sep 2024 11
sep 2025 12

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Baarle-Nassau.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Baarle-Nassau

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Baarle-Nassau?

Baarle-Nassau telt in 2025 ongeveer 5.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau?

De gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau is in 2025 circa € 404.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Baarle-Nassau?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 182 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Baarle-Nassau?

In Baarle-Nassau komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 917 woningen.

Meer maisons in Baarle-Nassau

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.