Jump to content
Logo of VR Makelaars BV

Nassaulaan 49

5111XD Baarle-Nassau • Noord-Brabant

Sold

€ 709.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 16.030

2% transfer tax (€ 14.180) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 725.030

Purchase price /m²: € 3.731

Photo Gallery

Description

Deze goed onderhouden vrijstaande woning is gelegen op een zeer goede en rustige locatie aan een groenrijk plantsoen. De woning is voorzien van een aangelegde voor-, een op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin en een oprit met toegang tot de 2 garages. Aan de binnenzijde is de woning voorzien van een entree, royale L- vormige woonkamer, dichte keuken, 5 slaapkamers en 2 badkamers. Deze woning is levensbestendig vanwege een slaapkamer en badkamer op de begane grond. In 2020 zijn aan de buitenzijde onderhoudsvriendelijke en weersbestendige Keralit gevelpanelen geplaatst. Bouwjaar: 1972. Perceeloppervlakte: 687 m². Woonoppervlakte: circa 190 m². Inhoud: circa 660 m³. Energielabel E. Indeling Begane grond De begane grond is grotendeels voorzien van een tegelvloer, met stucwerk afgewerkte wanden en houten schroten plafonds. De entree/hal is verder voorzien van de meterkast (9 groepen en 2 aardlekschakelaars), een garderobe-nis en meerdere vastenkasten. De entree/hal biedt toegang tot alle overige ruimten op de begane grond en via de vaste trapopgang is de eerste verdieping bereikbaar. Het geheel betegelde gastentoilet is voorzien van een closetpot en een fonteintje. De ruime L-vormige woonkamer van circa 59 m² is verdeeld in een zitkamer en een eetkamer en heeft veel lichtinval vanwege de grote en vele raampartijen. De woonkamer, welke vanwege het hoge plafond en vide zeer ruimtelijk is, is voorzien van een houtkachel met ventilator, de thermostaat en een schuifpui naar het terras. De dichte eetkeuken is aan de achterzijde van de woning gelegen en beschikt over een keukenblok in hoekopstelling met onder- en bovenkastjes en de volgende inbouwapparatuur: elektrische- en een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast, vriezer en een spoelbak. Vanuit de keuken is middels een schuifpui de achtertuin bereikbaar. De gedeeltelijk betegelde bijkeuken is voorzien van de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en de achter-entree. De slaapkamer van circa 17 m² is voorzien van een laminaatvloer. Verder is deze slaapkamer voorzien van een grote kastenwand, een tv-aansluiting en biedt rechtstreeks toegang tot de badkamer. Deze geheel betegelde badkamer is in 2018 volledig vernieuwd en beschikt over een ruime inloopdouche, badkamermeubel met vaste wastafel en spiegel, een closetpot en elektrische ventilatie. De inpandige garage van circa 26 m² is voorzien van een elektrische kantelpoort en elektra en is zeer geschikt voor een beroep of een bedrijf aan huis. Eerste verdieping De eerste verdieping is volledig voorzien van een laminaatvloer, met granol afgewerkte wanden en houten schroten plafonds. De overloop met vide biedt toegang tot 4 slaapkamers en de 2e badkamer. De 4 slaapkamers hebben een oppervlakte van circa 14 m², 13 m², 8 m² en 8 m². De grootste slaapkamer is voorzien van een dakkapel en de opstelling van de cv-combiketel (Vailliant 2016). De tweede slaapkamer is voorzien van een tv-aansluiting. De 2e gedeeltelijk betegelde badkamer beschikt over een douche met thermostaatkraan, closetpot en een badkamermeubel met vaste wastafel en spiegel. Tuin De woning is voorzien van een aangelegde voor- en op het zonnige zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin. De voortuin beschikt naast de oprit met toegang tot de garage en parkeergelegenheid voor 3 auto’s over vaste groene beplanting, watertappunt en verlichting. De op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin is voorzien van betegeling, diverse terrassen, vaste groene beplanting, vijver, hout hok, diverse elektrapunten, fontein, watertappunt en een eigen achterom. Naast de inpandige garage is de 2e garage aangebouwd. De tweede garage van circa 27 m² is verdeeld in een garage en bergruimte. Deze 2e garage/bergruimte is voorzien van elektra en een stalen kantelpoort en is zeer geschikt voor een beroep of een bedrijf aan huis. Algemeen • Goed onderhouden vrijstaande woning gelegen op een zeer goede en rustige locatie aan een groenrijk plantsoen. • De woning is voorzien van een aangelegde voor-, een op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin en een oprit met parkeergelegenheid voor 3 auto’s en toegang tot de 2 garages. • De woning is in 2020 aan de buitenzijde voorzien van onderhoudsvriendelijke Keralit gevelpanelen. • De badkamer op de begane grond is in 2018 volledig vernieuwd. • De woning is voorzien van houten of kunststof kozijnen bijna volledig met dubbele beglazing. • De begane grond en de eerste verdieping zijn bijna volledig voorzien van elektrisch bedienbare (grotendeels) rolluiken. • De 2 garages zijn beide zeer geschikt voor een beroep of bedrijf aan huis. • Perceeloppervlakte 687 m². Woonoppervlakte circa 190 m². Inhoud woning: circa 660 m³. • Energielabel E. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 709.000

Cost of copper (estimated): € 16.030

2% transfer tax (€ 14.180) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 725.030

3,04%

Yearly

%

€ 35.450

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 709.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
5 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
190 m²
Land area
687 m²
Content
660 m³
Other enclosed space
42 m²
External storage space
11 m²

Construction and Energy

Year of construction
1972
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Lessenaardak
Insulation
Dakisolatie en dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Boiler
2016
Energy label
E

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg
Garden
Tuin rondom
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Aangebouwde stenen garage, inpandig en parkeerplaats
Garage capacity
2 car(s)

Planning

Available since
04-11-2025
Sale date
18-03-2026

Bathroom facilities

2 douches en 2 toiletten

Maps

Postal code map

Postcode map for 5111

Google Maps

Map of Baarle-Nassau

Explore Baarle-Nassau and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Baarle-Nassau

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Baarle-Nassau. In 2025 were there 5.915 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 404.000.

Residents

5.915

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 404.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

182

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Baarle-Nassau
Year Residents
2021 5.685
2022 5.670
2023 5.785
2024 5.790
2025 5.915

Annual WOZ value

WOZ value per year in Baarle-Nassau
Year Average WOZ
2021 EUR 326.000
2022 EUR 349.000
2023 EUR 381.000
2024 EUR 396.000
2025 EUR 404.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.710 0-15: 780 15-25: 555 25-45: 1.250 45-65: 1.625

Education level

Hoger

990

Praktisch

1.160

Middelbaar

2.030

Origin of residents (2025)

Europa

1.370

Nederland

4.145

Buiten Europa

400

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 347
Appartementen 438
Tussenwoningen 578
Vrijstaande woningen 917
Twee-onder-één-kap woningen 307

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 50
1900 tot 1925 100
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 769
1970 tot 1980 1.049
1980 tot 1990 293
1990 tot 2000 378
2000 tot 2010 290
2010 tot 2020 270
2020 en later 162

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

589

Label A

548

Label D

377

Label B

332

Label G

236

Label F

204

Label E

125

Label A+++

117

Label A++

63

Label A+

46

Label A++++

22

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Baarle-Nassau
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.480 3.350
2021 1.640 3.390
2022 1.280 3.170
2023 1.080 3.010
2024 1.040 3.100

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricity: 2.650

Huurwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.230

Koopwoning

Gas: 1.200 • Electricity: 3.380

Appartement

Gas: 700 • Electricity: 2.040

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricity: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.420 • Electricity: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricity: 2.840

Business activity in Baarle-Nassau (2025)

Handel en HORECA 210
Nijverheid en energie 185
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 105
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Total number of company establishments: 990

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Baarle-Nassau
Period Crimes
jan 2026 18
jul 2025 12
jun 2025 16
mei 2025 21
mrt 2025 14
mrt 2026 8
nov 2024 18
nov 2025 18
okt 2024 17
okt 2025 11
sep 2024 11
sep 2025 12

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Baarle-Nassau.

Frequently asked questions about living in Baarle-Nassau

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Baarle-Nassau?

Baarle-Nassau telt in 2025 ongeveer 5.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau?

De gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau is in 2025 circa € 404.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Baarle-Nassau?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 182 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Baarle-Nassau?

In Baarle-Nassau komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 917 woningen.

Meer houses in Baarle-Nassau

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.