Ir directamente al contenido
Logotipo de VR Makelaars BV

Nassaulaan 49

5111XD Baarle-Nassau • Noord-Brabant

Vendido

€ 709.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 725.030

Precio de compra /m²: € 3.731

Galería de fotos

Descripción

Deze goed onderhouden vrijstaande woning is gelegen op een zeer goede en rustige locatie aan een groenrijk plantsoen. De woning is voorzien van een aangelegde voor-, een op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin en een oprit met toegang tot de 2 garages. Aan de binnenzijde is de woning voorzien van een entree, royale L- vormige woonkamer, dichte keuken, 5 slaapkamers en 2 badkamers. Deze woning is levensbestendig vanwege een slaapkamer en badkamer op de begane grond. In 2020 zijn aan de buitenzijde onderhoudsvriendelijke en weersbestendige Keralit gevelpanelen geplaatst. Bouwjaar: 1972. Perceeloppervlakte: 687 m². Woonoppervlakte: circa 190 m². Inhoud: circa 660 m³. Energielabel E. Indeling Begane grond De begane grond is grotendeels voorzien van een tegelvloer, met stucwerk afgewerkte wanden en houten schroten plafonds. De entree/hal is verder voorzien van de meterkast (9 groepen en 2 aardlekschakelaars), een garderobe-nis en meerdere vastenkasten. De entree/hal biedt toegang tot alle overige ruimten op de begane grond en via de vaste trapopgang is de eerste verdieping bereikbaar. Het geheel betegelde gastentoilet is voorzien van een closetpot en een fonteintje. De ruime L-vormige woonkamer van circa 59 m² is verdeeld in een zitkamer en een eetkamer en heeft veel lichtinval vanwege de grote en vele raampartijen. De woonkamer, welke vanwege het hoge plafond en vide zeer ruimtelijk is, is voorzien van een houtkachel met ventilator, de thermostaat en een schuifpui naar het terras. De dichte eetkeuken is aan de achterzijde van de woning gelegen en beschikt over een keukenblok in hoekopstelling met onder- en bovenkastjes en de volgende inbouwapparatuur: elektrische- en een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast, vriezer en een spoelbak. Vanuit de keuken is middels een schuifpui de achtertuin bereikbaar. De gedeeltelijk betegelde bijkeuken is voorzien van de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en de achter-entree. De slaapkamer van circa 17 m² is voorzien van een laminaatvloer. Verder is deze slaapkamer voorzien van een grote kastenwand, een tv-aansluiting en biedt rechtstreeks toegang tot de badkamer. Deze geheel betegelde badkamer is in 2018 volledig vernieuwd en beschikt over een ruime inloopdouche, badkamermeubel met vaste wastafel en spiegel, een closetpot en elektrische ventilatie. De inpandige garage van circa 26 m² is voorzien van een elektrische kantelpoort en elektra en is zeer geschikt voor een beroep of een bedrijf aan huis. Eerste verdieping De eerste verdieping is volledig voorzien van een laminaatvloer, met granol afgewerkte wanden en houten schroten plafonds. De overloop met vide biedt toegang tot 4 slaapkamers en de 2e badkamer. De 4 slaapkamers hebben een oppervlakte van circa 14 m², 13 m², 8 m² en 8 m². De grootste slaapkamer is voorzien van een dakkapel en de opstelling van de cv-combiketel (Vailliant 2016). De tweede slaapkamer is voorzien van een tv-aansluiting. De 2e gedeeltelijk betegelde badkamer beschikt over een douche met thermostaatkraan, closetpot en een badkamermeubel met vaste wastafel en spiegel. Tuin De woning is voorzien van een aangelegde voor- en op het zonnige zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin. De voortuin beschikt naast de oprit met toegang tot de garage en parkeergelegenheid voor 3 auto’s over vaste groene beplanting, watertappunt en verlichting. De op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin is voorzien van betegeling, diverse terrassen, vaste groene beplanting, vijver, hout hok, diverse elektrapunten, fontein, watertappunt en een eigen achterom. Naast de inpandige garage is de 2e garage aangebouwd. De tweede garage van circa 27 m² is verdeeld in een garage en bergruimte. Deze 2e garage/bergruimte is voorzien van elektra en een stalen kantelpoort en is zeer geschikt voor een beroep of een bedrijf aan huis. Algemeen • Goed onderhouden vrijstaande woning gelegen op een zeer goede en rustige locatie aan een groenrijk plantsoen. • De woning is voorzien van een aangelegde voor-, een op het zuid/zuidwesten gesitueerde achtertuin en een oprit met parkeergelegenheid voor 3 auto’s en toegang tot de 2 garages. • De woning is in 2020 aan de buitenzijde voorzien van onderhoudsvriendelijke Keralit gevelpanelen. • De badkamer op de begane grond is in 2018 volledig vernieuwd. • De woning is voorzien van houten of kunststof kozijnen bijna volledig met dubbele beglazing. • De begane grond en de eerste verdieping zijn bijna volledig voorzien van elektrisch bedienbare (grotendeels) rolluiken. • De 2 garages zijn beide zeer geschikt voor een beroep of bedrijf aan huis. • Perceeloppervlakte 687 m². Woonoppervlakte circa 190 m². Inhoud woning: circa 660 m³. • Energielabel E. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 709.000

Coste del comprador (estimado): € 16.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 725.030

3,04%

Anualmente

%

€ 35.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 709.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
190 m²
Área del lote
687 m²
Contenido
660 m³
Otra zona interior
42 m²
Espacio de almacenamiento externo
11 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Caldera CV
2016
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage, inpandig en parkeerplaats
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
04-11-2025
Fecha de venta
18-03-2026

Instalaciones del baño

2 douches en 2 toiletten

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5111

Mapas de Google

Mapa de Baarle-Nassau

Explora Baarle-Nassau y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Baarle-Nassau

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Baarle-Nassau. En 2025 había 5.915 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 404.000.

Inhabitantes

5.915

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 404.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

182

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Baarle-Nassau
Año Inhabitantes
2021 5.685
2022 5.670
2023 5.785
2024 5.790
2025 5.915

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Baarle-Nassau
Año Promedio WOZ
2021 EUR 326.000
2022 EUR 349.000
2023 EUR 381.000
2024 EUR 396.000
2025 EUR 404.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.710 0-15: 780 15-25: 555 25-45: 1.250 45-65: 1.625

Nivel académico

Hoger

990

Praktisch

1.160

Middelbaar

2.030

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.370

Nederland

4.145

Buiten Europa

400

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 347
Appartementen 438
Tussenwoningen 578
Vrijstaande woningen 917
Twee-onder-één-kap woningen 307

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 50
1900 tot 1925 100
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 769
1970 tot 1980 1.049
1980 tot 1990 293
1990 tot 2000 378
2000 tot 2010 290
2010 tot 2020 270
2020 en later 162

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

589

Etiqueta A

548

Etiqueta D

377

Etiqueta B

332

Etiqueta G

236

Etiqueta F

204

Etiqueta E

125

Etiqueta A+++

117

Etiqueta A++

63

Etiqueta A+

46

Etiqueta A++++

22

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Baarle-Nassau
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.480 3.350
2021 1.640 3.390
2022 1.280 3.170
2023 1.080 3.010
2024 1.040 3.100

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.230

Koopwoning

Gas: 1.200 • Electricidad: 3.380

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 2.040

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.420 • Electricidad: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 2.840

Actividad empresarial en Baarle-Nassau (2025)

Handel en HORECA 210
Nijverheid en energie 185
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 105
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Número total de establecimientos empresariales: 990

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Baarle-Nassau
Periodo Delitos
jan 2026 18
jul 2025 12
jun 2025 16
mei 2025 21
mrt 2025 14
mrt 2026 8
nov 2024 18
nov 2025 18
okt 2024 17
okt 2025 11
sep 2024 11
sep 2025 12

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Baarle-Nassau.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Baarle-Nassau

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Baarle-Nassau?

Baarle-Nassau telt in 2025 ongeveer 5.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau?

De gemiddelde WOZ-waarde in Baarle-Nassau is in 2025 circa € 404.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Baarle-Nassau ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Baarle-Nassau?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 182 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Baarle-Nassau?

In Baarle-Nassau komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 917 woningen.

Meer viviendas in Baarle-Nassau

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.