Aller directement au contenu
Logo de HUIZEN010 Makelaardij

Ahrdal 10

2904CA Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Disponible

€ 535.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 547.550

Prix d'achat /m²: € 3.715

Galerie de photos

Description

Een bezichtiging plannen? Dat kan simpel en snel via HUIZEN010.nl Royaal wonen met volop mogelijkheden in de groene Dalenbuurt! Zoek je een woning waar ruimte, rust en een solide basis samenkomen? Ahrdal 10 in Capelle aan den IJssel is een heerlijk ruim familiehuis (ca. 144 m²) dat met ontzettend veel zorg en liefde is bewoond. De woning is door de jaren heen keurig onderhouden en biedt een fantastische kans voor wie op zoek is naar een woning die je nog helemaal naar eigen smaak en moderne woonwensen kunt stylen. Ruimte en comfort Bij binnenkomst in de hal valt direct op hoe royaal deze woning is opgezet. De woonkamer is een heerlijke, brede leefruimte die volledig op de tuin is gericht. Dankzij de grote schuifpui is er een mooie verbinding met buiten. De kamer is voorzien van een sfeervolle openhaard en airconditioning, waardoor het hier in elk seizoen aangenaam is. Aan de voorzijde bevindt zich de halfopen keuken in een praktische L-opstelling; een functionele ruimte met een fijn uitzicht op de rustige straat. Uniek aan deze woning is de binnendoor bereikbare, aangebouwde garage (ca. 16 m²). Deze is voorzien van een elektrische deur en beschikt over een slimme mezzanine voor extra bergruimte op hoogte. Ideaal voor de auto, de fietsen of als klusruimte. Vier ruime slaapkamers Op de eerste verdieping bevinden zich drie lichte en goed bemeten slaapkamers. Twee kamers aan de achterzijde zijn uitgerust met airconditioning, wat zorgt voor optimaal comfort tijdens de zomermaanden. De badkamer is compleet uitgevoerd met een douche en een dubbel wastafelmeubel. Prettig is het tweede, separate toilet op deze verdieping. De tweede verdieping biedt nog eens een verrassend grote vierde slaapkamer. Daarnaast is er op deze etage veel praktische ruimte te vinden, waaronder een aparte stookruimte en een zeer royale berging aan de voorzijde. Zonnige tuin en toplocatie De achtertuin is gunstig gelegen op het zuidwesten. Hier geniet je van de middag- en avondzon in een rustige, groene setting. De Dalenbuurt staat bekend als een fijne, kindvriendelijke wijk met veel waterpartijen en het Hitlandbos om de hoek. Voor de dagelijkse gemakken liggen winkelcentrum De Terp en het metrostation op korte loopafstand, waardoor je ook binnen 20 minuten in Rotterdam centrum bent. De highlights op een rij: Staat van onderhoud: Zeer netjes bewoond en uitstekend onderhouden. Woonoppervlakte: Ca. 144 m² woongenot en een garage van 16 m². Garage: Aangebouwd en voorzien van elektra, verwarming en een elektrische deur. Klimaatbeheersing: Airconditioning in de woonkamer en twee slaapkamers. Slaapkamers: 4 volwaardige, ruime kamers. Tuin: Zonnige ligging op het zuidwesten. Locatie: Eigen grond, gelegen in een rustige en groene woonomgeving. Duurzaamheid: Energielabel C. Achterstukje van de tuin wordt gehuurd van de gemeente Ben je op zoek naar een degelijk onderhouden woning met de potentie om er jouw eigen droompaleis van te maken? Kom dan zeker kijken bij het Ahrdal 10! Koper heeft voldoende onderzoek uitgevoerd en vrijwaart verkoper en verkopend makelaar van iedere aansprakelijkheid omtrent het gebruik. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Deze advertentie is met grote zorg samengesteld, er kunnen echter altijd fouten zijn ingeslopen. Deze tekst moet daarom uitsluitend gezien worden als uitnodiging tot bezichtiging.

Prêt immobilier berekenen

€ 535.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 547.550

3,04%

Annuellement

%

€ 26.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 535.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
144 m²
Superficie du terrain
156 m²
Contenu
551 m³
Autre espace intérieur
16 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektrische deur, vliering, elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2904

Google Maps

Capelle aan den IJssel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Capelle aan den IJssel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Capelle aan den IJssel. En 2026 étaient 69.644 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

69.644

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.948

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Capelle aan den IJssel
Année Résidents
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Capelle aan den IJssel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.606

Étiquette A

9.392

Étiquette B

6.657

Étiquette D

2.542

Étiquette E

2.008

Étiquette F

785

Étiquette G

741

Étiquette A+

739

Étiquette A+++

654

Étiquette A++

309

Étiquette A++++

256

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Capelle aan den IJssel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.900

Huurwoning

Gaz: 480 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 460 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 570 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.580

Activité dans Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 9.115

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Capelle aan den IJssel
Période Délits
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Capelle aan den IJssel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Capelle aan den IJssel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer maisons in Capelle aan den IJssel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.