Aller directement au contenu
Logo de Van Santen Makelaars

Mariënwaard 17

2904SE Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Vendu sous réserve

€ 495.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 506.750

Prix d'achat /m²: € 3.867

Galerie de photos

Description

Zeer goed onderhouden, aan de voorzijde uitgebouwde 6-kamer gezinswoning met een fraai aangelegde en zonnig gelegen achtertuin (ZW), carport en een ruime stenen berging. De woning is gelegen in een kindvriendelijke wijk. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals scholen, winkelcentrum De Terp met winkels voor de dagelijkse boodschappen en metrostation (op 4 minuten fietsafstand), recreatiegebied Hitland (5 minuten loopafstand) en diverse uitvalswegen. Ook ligt er een bushalte op 120 meter. Indeling Begane grond: Je komt bij de woning via de carport met een daklicht en de houtopslag. Naast de carport bevindt zich een patio met de voordeur en de deur naar de ruime berging. Deze is ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van allerhande spullen. De verlengde entreehal heeft een daklicht, een fraaie op maat gemaakte garderobekast en een toiletruimte met toilet en fontein. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer. De heerlijk ruime woonkamer heeft een mooie lichtinval door de kamerbrede schuifpui. De plavuizenvloer is voorzien van vloerverwarming en er is een hout gestookte openhaard voor extra warmte en gezelligheid. Vanuit de woonkamer kom je in de fraai aangelegde achtertuin. De tuin is voorzien van terras, borders met planten en bomen en houten schuttingen. Er is een fraai aangelegde vijver met pomp en filtersysteem. Tevens heeft de achtertuin een houten berging en een achterom. De trap in het midden van de living is vervangen door een spiltrap en zorgt voor een open structuur. Aan de voorzijde ligt de woonkeuken. Deze is uitgebouwd met een serre en daardoor heerlijk ruim en licht. De keuken heeft een grote U-opstelling in een lichte kleur met een granieten werkblad, veel kastruimte en een bar. Er is diverse apparatuur zoals een 4-pits gaskookplaat, een combi-oven, een afzuigschouw, een vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. De woonkeuken biedt plaats aan een ruime eethoek. 1e etage Via de spiltrap in de woonkamer kom je op de eerste etage. Hier bevinden zich 3 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de voorzijde van de woning is ca. 15m2 en heeft een vaste kast. Aan de tuinkant van de woning bevinden zich 2 slaapkamers van ca. 10m2 en 9m2. Deze verdieping heeft paneeldeuren, vaste kasten en een laminaatvloer. De luxe badkamer is een ware wellness beleving. Deze is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met een ligbad met jets (lucht en water), een royale douchecabine met stoomfunctie en massagedouche, een wastafel, een spiegel met verlichting en verwarming en een toilet met bidetfunctie. Het bad heeft verschillende programma's en is evenals de douche voorzien van LED-verlichting. Tevens is er mechanische ventilatie en een plafond met spots. 2e etage De 2e etage is heerlijk ruim en licht door de ruime dakkapel en een groot dakraam. Er is een hoogwaardig interieur op maat gebouwd, bestaande uit een vast bureau, ideaal voor de thuiswerker, en kastenwanden. Op de voorzolder is een wand waar de CV-ketel in is weggewerkt. De vierde slaapkamer/ gastenkamer is ca. 14m2. Hier bevat de kastenwand onder andere een uitklapbaar logeerbed en een wastafel en een tweede vast bureau. Er is veel bergruimte in de knieschotten aan beide zijden van het dak en in een van de knieschotten bevindt zich de aansluiting voor de wasmachine. Bijzonderheden: De woonkamer is voorzien van een beamer en een projectiescherm voor een echte thuisbioscoop-beleving. Deze worden ter overname aangeboden; De carport en de patio zijn voorzien van een spanbetonnen vloer met kruipruimte evenals het eerste terras in de tuin; Geheel voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel glas en screens; Oplevering in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 495.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 506.750

3,04%

Annuellement

%

€ 24.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 495.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
128 m²
Superficie du terrain
141 m²
Contenu
421 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²
Espace de stockage externe
9 m²
Aire de la cour arrière
51 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1974
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Carport

Planification

Proposé depuis
06-02-2026
Date de vente
11-04-2026

Équipements de la salle de bain

Bidet, jacuzzi, stoomcabine, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2904

Google Maps

Capelle aan den IJssel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Capelle aan den IJssel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Capelle aan den IJssel. En 2026 étaient 69.644 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

69.644

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.948

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Capelle aan den IJssel
Année Résidents
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Capelle aan den IJssel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.606

Étiquette A

9.392

Étiquette B

6.657

Étiquette D

2.542

Étiquette E

2.008

Étiquette F

785

Étiquette G

741

Étiquette A+

739

Étiquette A+++

654

Étiquette A++

309

Étiquette A++++

256

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Capelle aan den IJssel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.900

Huurwoning

Gaz: 480 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 460 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 570 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.580

Activité dans Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 9.115

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Capelle aan den IJssel
Période Délits
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Capelle aan den IJssel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Capelle aan den IJssel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer maisons in Capelle aan den IJssel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.