Aller directement au contenu
Logo de HUYSSHOP

Zonneoordlaan 47 R 123

6718TL Ede • Gelderland

Disponible

€ 269.995 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 277.245

Galerie de photos

Description

Unieke MIVA-vakantiewoning op eigen kavel – exclusief op Bospark Ede Op een prachtige en rustige locatie midden op de Veluwe bieden wij deze splinternieuwe vakantiewoning (bouwjaar 2025) aan, gelegen op Bospark Ede, Zonneoordlaan 47 – kavel 123. Deze Veluwehoeve voor 4 personen is volledig MIVA-geschikt en daarmee uniek binnen het park. Een bijzondere combinatie van toegankelijkheid, comfort en investeringspotentieel. De woning staat op een royale koopkavel van 301 m² en wordt instapklaar aangeboden, inclusief compleet inventarispakket. Zeer geschikt voor eigen gebruik, verhuur of een combinatie van beide. Volledig geschikt voor mindervalide personen – uniek op het park Deze woning is speciaal ontworpen en ingericht voor minder valide gasten en combineert volledige toegankelijkheid met comfort, ruimte en een luxe uitstraling. Hierdoor onderscheidt deze woning zich duidelijk van het overige aanbod op Bospark Ede en spreekt zij een brede en waardevolle doelgroep aan. · Drempelloze toegang en ruime opzet · Extra brede doorlopen en praktische indeling · Twee badkamers, waarvan één volledig toegankelijk · Comfort, veiligheid en uitstraling op hoog niveau Comfortabel, modern en luxe De vakantiewoning heeft een woonoppervlakte van ca. 49 m² en is hoogwaardig afgewerkt: · 2 slaapkamers · 2 moderne badkamers · Luxe sunshower voor extra wellnessbeleving · Moderne keuken met o.a. vaatwasser · Veel lichtinval en een efficiënte, prettige indeling De woning is volledig afgestemd op comfortabel verblijf voor zowel eigenaren als huurders. Genieten van rust en natuur Buiten beschikt de woning over een fraai aangelegde tuin, waar u in alle rust kunt genieten van de groene omgeving. Daarnaast is er een eigen parkeerplaats direct bij de woning, wat extra gemak biedt, met name voor mindervalide gasten. Interessant als investering De woning is momenteel in verhuur, waardoor deze uitermate geschikt is als zorgeloze recreatieve investering. Dankzij de MIVA-geschiktheid richt de verhuur zich op een onderscheidende en minder competitieve doelgroep, wat bijdraagt aan stabiele verhuurmogelijkheden. Kenmerken op een rij · Type: Veluwehoeve – 4 persoons MIVA Uniek op het park: volledig mindervalide geschikt · Koopkavel van 301 m² (volle eigendom) · Bouwjaar 2025 · 2 slaapkamers; 2 badkamers · Sunshower · Vaatwasser · Aangelegde tuin · Eigen parkeerplaats · Inclusief inventarispakket · Direct verhuurklaar Vraagprijs € 269.995 k.k. excl. BTW Artikel 37 D WET OP DE OMZETBELASTING Bezichtiging? U kunt een bezichtiging aanvragen door op funda het contactformulier in te vullen. Er wordt dan contact met u opgenomen om de afspraak te maken.

Prêt immobilier berekenen

€ 269.995

Coûts d'achat (estimés): € 7.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 277.245

2,78%

Annuellement

%

€ 13.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 269.995 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
49 m²
Superficie du terrain
301 m²
Contenu
192 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
2025
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Label\u00e9nergie
NIET VERPLICHT

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, vrij uitzicht en in recreatiepark
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches en 2 wastafels

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6718

Google Maps

Localisation de Ede

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Ede

Chiffres de logement et de quartier dans Ede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ede. En 2026 étaient 82.545 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 387.539.

Résidents

82.545

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 387.539

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.853

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.392

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ede
Année Résidents
2021 76.765
2022 78.010
2023 79.435
2024 81.035
2025 81.700
2026 82.545

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 268.097
2022 EUR 291.576
2023 EUR 340.390
2024 EUR 365.994
2025 EUR 387.539

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.510 0-15: 14.035 15-25: 10.280 25-45: 22.960 45-65: 19.815

Niveau d'enseignement

Hoger

20.890

Praktisch

14.860

Middelbaar

24.850

Origine des habitants (2025)

Europa

4.825

Nederland

62.230

Buiten Europa

14.655

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.814
Appartementen 14.755
Tussenwoningen 11.889
Vrijstaande woningen 3.019
Twee-onder-één-kap woningen 2.665

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 126
1900 tot 1925 562
1925 tot 1950 2.134
1950 tot 1970 4.555
1970 tot 1980 3.459
1980 tot 1990 4.675
1990 tot 2000 3.155
2000 tot 2010 2.479
2010 tot 2020 3.558
2020 en later 1.865

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.729

Étiquette C

9.795

Étiquette B

5.699

Étiquette D

2.163

Étiquette E

1.674

Étiquette G

1.596

Étiquette A++

1.456

Étiquette A+

1.424

Étiquette F

1.243

Étiquette A+++

848

Étiquette A++++

98

Étiquette A+++++

30

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 942 2.754
2021 1.035 2.781
2022 803 2.610
2023 666 2.448
2024 640 2.507

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 783 • Électricité: 2.674

Huurwoning

Gaz: 497 • Électricité: 1.951

Koopwoning

Gaz: 788 • Électricité: 2.770

Appartement

Gaz: 415 • Électricité: 1.771

Tussenwoning

Gaz: 675 • Électricité: 2.428

Vrijstaande woning

Gaz: 1.228 • Électricité: 3.699

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 981 • Électricité: 3.055

Activité dans Ede (2025)

Handel en HORECA 1.705
Nijverheid en energie 1.435
Zakelijke dienstverlening 2.525
Overheid, onderwijs en zorg 2.105
Landbouw, bosbouw en visserij 140
Vervoer, informatie en communicatie 840
Financiele diensten en onroerendgoed 455
Cultuur, recreatie en overige diensten 995

Nombre total d'établissements: 10.210

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ede
Période Délits
jan 2026 289
jul 2025 293
jun 2025 255
mei 2025 252
mrt 2025 290
mrt 2026 391
nov 2024 273
nov 2025 313
okt 2024 334
okt 2025 298
sep 2024 204
sep 2025 269

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ede?

Ede telt in 2026 ongeveer 82.545 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ede is in 2025 circa € 387.539.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ede ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.392 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ede?

In Ede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 14.755 woningen.

Meer maisons in Ede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.