Aller directement au contenu
Logo de Ditters - Ede

Drafveld 9

6711VJ Ede • Gelderland

Disponible

€ 850.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 17.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 868.850

Prix d'achat /m²: € 4.521

Galerie de photos

Description

Bent u op zoek naar een uniek herenhuis dat historische charme combineert met het comfort en de duurzaamheid van nieuwbouw? Gelegen op het karaktervolle terrein van de voormalige Mauritskazerne, biedt deze tussenwoning uit 2018 een indrukwekkende woonoppervlakte van 188 m². Met een energielabel A++, 14 zonnepanelen én een thuisbatterij, vier zeer royale slaapkamers en twee eigen parkeerplaatsen met laadpaal is dit een woning die volledig klaar is voor de toekomst. Dit object maakt deel uit van de zorgvuldig gerenoveerde stallen en loodsen van de kazerne, die in 2018 zijn getransformeerd tot luxe woonruimtes. Hierbij zijn de oorspronkelijke karakteristieken en de speelse indeling met hoge plafonds behouden gebleven. De woning kijkt aan de voorzijde uit over een vrij grasveld, wat zorgt voor een ruimtelijke en groene woonbeleving in een historische setting. De locatie: historie ontmoet modern gemak De Mauritskazerne is een gebied waar historie tot leven komt. De herbestemde gebouwen huisvesten tegenwoordig woningen, ateliers en kleinschalige horeca, wat zorgt voor een unieke en creatieve sfeer. U woont hier aan de rand van de Veluwse natuur, terwijl het intercitystation Ede-Wageningen en het centrum van Ede op loopafstand liggen. Ook de uitvalswegen A12 en A30 zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Belangrijkste kenmerken - Duurzaamheid: energielabel A++, volledig geïsoleerd, voorzien van 14 zonnepanelen én een thuisbatterij; - Unieke transformatie: gelegen in de gerenoveerde gebouwen van de Mauritskazerne (bouwjaar 2018); - Royaal wonen: maar liefst 188 m² woonoppervlakte met hoge ruimtes; - Keuken: luxe woonkeuken voorzien van kookeiland en hoogwaardige apparatuur; - Slaapkamers: 4 ruime slaapkamers verdeeld over de verdiepingen; - Parkeren: twee eigen parkeerplaatsen voorzien van laadpaal voor elektrische voertuigen; - Omgeving: vrij uitzicht op groen en op loopafstand van station en natuur. Indeling Begane grond Entree met ontvangsthal. De ruime woonkamer biedt een vrij uitzicht op het voorgelegen grasveld. De aangrenzende woonkeuken vormt het hart van de begane grond en is uitgevoerd met een modern kookeiland en diverse luxe inbouwapparatuur. De hoge plafonds versterken hier het ruimtelijke effect van de woning. Eerste verdieping De overloop biedt toegang tot twee uitzonderlijk grote slaapkamers: Hoofdslaapkamer (ca. 25 m²): voorzien van dakramen voor optimale lichtinval en een aangrenzende inloopkast van ca. 5 m²; Slaapkamer II (ca. 21 m²): eveneens zeer ruim bemeten, voorzien van dakramen én uitgerust met airconditioning. De badkamer (2019) is modern afgewerkt en uitgerust met een inloopdouche en een dubbel wastafelmeubel. Op deze verdieping bevindt zich tevens een separaat toilet met wandcloset en fonteintje. Tweede verdieping Op de tweede etage bevinden zich nog eens twee volwaardige slaapkamers van elk circa 14 m², beide voorzien van dakramen. De ruime overloop (ca. 8 m²) is praktisch in te richten als werk- of hobbyruimte. Tuin en berging De achtertuin is gelegen op het oosten en verzorgd aangelegd met een terras waar u geniet van de ochtend- en middagzon. Achterin de tuin staat een vrijstaande houten berging (ca. 13 m²) voorzien van elektra. Via de berging is de achterom bereikbaar, die leidt naar het naastgelegen parkeerterrein. Aan de voorzijde bevindt zich een nette voortuin die direct grenst aan het openbare groen. Bijzonderheden - Bouwjaar: oorspronkelijk 1954, volledig getransformeerd/herbouwd in 2018/2019; - Woonoppervlakte: 188 m²; - Verwarming: stadsverwarming; - Energie: 14 zonnepanelen en thuisbatterij (eigendom); - Parkeren: twee eigen parkeerplaatsen voorzien van laadpaal voor elektrische voertuigen; - Screens aanwezig voor zonwering van het glazen dak. Interesse in dit hoogwaardig afgewerkte herenhuis op een historische locatie? Neem contact met ons op voor een bezichtiging. Koopovereenkomst Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen die ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule (woningen voor 1994); - Ouderdomsclausule (20 jaar). Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 850.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 17.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 868.850

3,04%

Annuellement

%

€ 42.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 850.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
188 m²
Superficie du terrain
169 m²
Contenu
726 m³
Espace de stockage externe
13 m²
Aire de la cour arrière
34 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2018
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in centrum
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6711

Google Maps

Localisation de Ede

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Ede

Chiffres de logement et de quartier dans Ede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ede. En 2026 étaient 82.545 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 387.539.

Résidents

82.545

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 387.539

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.853

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.392

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ede
Année Résidents
2021 76.765
2022 78.010
2023 79.435
2024 81.035
2025 81.700
2026 82.545

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 268.097
2022 EUR 291.576
2023 EUR 340.390
2024 EUR 365.994
2025 EUR 387.539

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.510 0-15: 14.035 15-25: 10.280 25-45: 22.960 45-65: 19.815

Niveau d'enseignement

Hoger

20.890

Praktisch

14.860

Middelbaar

24.850

Origine des habitants (2025)

Europa

4.825

Nederland

62.230

Buiten Europa

14.655

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.814
Appartementen 14.755
Tussenwoningen 11.889
Vrijstaande woningen 3.019
Twee-onder-één-kap woningen 2.665

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 126
1900 tot 1925 562
1925 tot 1950 2.134
1950 tot 1970 4.555
1970 tot 1980 3.459
1980 tot 1990 4.675
1990 tot 2000 3.155
2000 tot 2010 2.479
2010 tot 2020 3.558
2020 en later 1.865

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.729

Étiquette C

9.795

Étiquette B

5.699

Étiquette D

2.163

Étiquette E

1.674

Étiquette G

1.596

Étiquette A++

1.456

Étiquette A+

1.424

Étiquette F

1.243

Étiquette A+++

848

Étiquette A++++

98

Étiquette A+++++

30

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 942 2.754
2021 1.035 2.781
2022 803 2.610
2023 666 2.448
2024 640 2.507

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 783 • Électricité: 2.674

Huurwoning

Gaz: 497 • Électricité: 1.951

Koopwoning

Gaz: 788 • Électricité: 2.770

Appartement

Gaz: 415 • Électricité: 1.771

Tussenwoning

Gaz: 675 • Électricité: 2.428

Vrijstaande woning

Gaz: 1.228 • Électricité: 3.699

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 981 • Électricité: 3.055

Activité dans Ede (2025)

Handel en HORECA 1.705
Nijverheid en energie 1.435
Zakelijke dienstverlening 2.525
Overheid, onderwijs en zorg 2.105
Landbouw, bosbouw en visserij 140
Vervoer, informatie en communicatie 840
Financiele diensten en onroerendgoed 455
Cultuur, recreatie en overige diensten 995

Nombre total d'établissements: 10.210

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ede
Période Délits
jan 2026 289
jul 2025 293
jun 2025 255
mei 2025 252
mrt 2025 290
mrt 2026 391
nov 2024 273
nov 2025 313
okt 2024 334
okt 2025 298
sep 2024 204
sep 2025 269

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ede?

Ede telt in 2026 ongeveer 82.545 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ede is in 2025 circa € 387.539.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ede ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.392 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ede?

In Ede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 14.755 woningen.

Meer maisons in Ede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.