Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Van de Weerd

Gerrit Mouwweg 28

8075AT Elspeet • Gelderland

Disponible

€ 485.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 496.550

Prix d'achat /m²: € 4.145

Galerie de photos

Description

We hebben weer een buitenkans die we te koop mogen aanbieden. Bij deze prachtige, instapklare UITGEBOUWDE MIDDENWONING MET VERANDA EN BERGING hoef je alleen nog maar te verhuizen. De woning is in 2017 gebouwd en direct voorzien van een uitbouw aan de achterzijde, wat zorgt voor een hele royale woonkamer. De woning is instapklaar en heel energiezuinig mede door de goede isolatie en vier zonnepanelen wat zorgt voor een energielabel A. Er is zowel vloerverwarming op de begane grond als op de eerste verdieping aanwezig. De woning is onderhoudsvriendelijk door de kunststof kozijnen en is keurig onderhouden. Daarbij is de begane grond heel recent nog vernieuwd met een prachtige visgraat PVC-vloer. Er is een luxe en zeer uitgebreide keuken aanwezig die werkelijk van alle wenselijke inbouwapparatuur is voorzien en ontzettend veel kastruimte heeft. De woning ligt in een hele geliefde en kindvriendelijke buurt met speeltuinen en scholen op korte afstand. Bovendien kunt u lopend de gezelligheid van het dorpscentrum opzoeken en is het bos zowel te voet als met de fiets te bereiken voor prachtige wandelingen of fietstochten. Ook voor de dagelijkse boodschappen bent u zo bij de supermarkt. Dit is een ideale combinatie van centraal, rustig en kindvriendelijk wonen in een instapklare woning. Deze woning biedt alles wat u zoekt in een moderne gezinswoning. Voor meer informatie bezoekt u gerritmouwweg28.nl of belt u ons kantoor op 0341-217454. BOUWKUNDIGE INFORMATIE De woning is traditioneel gebouwd in 2017. Het geheel is opgetrokken in steen met spouwmuren. De kozijnen zijn uitgevoerd in kunststof met dubbele beglazing, wat bijdraagt aan het onderhoudsgemak en de duurzaamheid. De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie. Het dak is bedekt middels dakpannen en er zijn 4 zonnepanelen aanwezig. Voor de verwarming en het warme water is er een CV combi-ketel (Intergas - 2017). De begane grond en de eerste verdieping zijn voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een comfortabel binnenklimaat. De woning beschikt over een energielabel A. INDELING Begane grond: u betreedt de woning via de hal/entree met de meterkast, een verzorgd toilet met fonteintje, de trapopgang naar de eerste verdieping en een praktische trapkast. Vanuit de hal heeft u toegang tot de royale doorzonwoonkamer. Deze is door de uitbouw aan de achterzijde heerlijk ruim en licht en beschikt over een prachtige PVC-vloer met vloerverwarming. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zit- en eethoek en er is een praktische, ruime trapkast aanwezig. De open, moderne keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is van alle gemakken voorzien. De keuken beschikt over hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gasfornuis met drie ovens, een afzuigkap, een vaatwasmachine op hoogte, een koelkast, een vriezer en een combi-oven. Vanuit de woonkamer is er toegang via de openslaande tuindeuren tot de fraaie achtertuin. Eerste verdieping: via de vaste trap bereikt u de overloop van de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie ruime slaapkamers, allen voorzien van bergruimte achter de knieschotten en dakvensters. De moderne badkamer is uitgerust met een wastafelmeubel, een inloopdouche, ligbad en een tweede toilet. Tweede verdieping: middels een vaste trap bereikt u de overloop op de tweede verdieping. Deze verdieping is ingericht als volwaardige vierde slaapkamer, compleet met een dakraam voor natuurlijk lichtinval. Op de overloop vindt u de opstelling van de CV-ketel, de aansluitingen voor de wasapparatuur en de omvormer van de zonnepanelen. Achter de knieschotten is er extra bergruimte gecreëerd. Tuin: de voortuin is netjes aangelegd met bestrating en beplanting. De fraai aangelegde achtertuin is leuk ingericht met een terras, groen en een hele sfeervolle en gezellige houten veranda met aangesloten een praktische berging. Via een gemeenschappelijk achterom is de tuin eenvoudig te bereiken. KENMERKEN WONING: Perceeloppervlakte: ca. 157 m² Woonoppervlakte: 117 m² Externe bergruimte: 7 m² Inhoud woning: ca. 468 m³

Prêt immobilier berekenen

€ 485.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 496.550

3,04%

Annuellement

%

€ 24.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 485.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Superficie du terrain
157 m²
Contenu
419 m³
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
66 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2017
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8075

Google Maps

Elspeet sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Elspeet

Chiffres de logement et de quartier dans Elspeet

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Elspeet. En 2026 étaient 5.090 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 514.468.

Résidents

5.090

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 514.468

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 18.782

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

58

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Elspeet
Année Résidents
2021 4.730
2022 4.830
2023 4.895
2024 5.035
2025 5.035
2026 5.090

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Elspeet
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 369.390
2022 EUR 407.276
2023 EUR 447.065
2024 EUR 481.114
2025 EUR 514.468

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 895 0-15: 1.210 15-25: 670 25-45: 1.160 45-65: 1.150

Niveau d'enseignement

Hoger

660

Praktisch

1.120

Middelbaar

1.650

Origine des habitants (2025)

Europa

65

Nederland

4.880

Buiten Europa

100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 158
Appartementen 238
Tussenwoningen 200
Vrijstaande woningen 738
Twee-onder-één-kap woningen 467

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 37
1900 tot 1925 49
1925 tot 1950 172
1950 tot 1970 311
1970 tot 1980 275
1980 tot 1990 264
1990 tot 2000 167
2000 tot 2010 200
2010 tot 2020 274
2020 en later 162

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

449

Étiquette C

360

Étiquette B

307

Étiquette G

153

Étiquette D

144

Étiquette F

118

Étiquette A+++

89

Étiquette A++

44

Étiquette E

37

Étiquette A+

33

Étiquette A++++

4

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Elspeet
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.579 3.531
2021 1.762 3.637
2022 1.390 3.504
2023 1.100 3.326
2024 1.028 3.429

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 881 • Électricité: 3.043

Huurwoning

Gaz: 898 • Électricité: 2.419

Koopwoning

Gaz: 1.160 • Électricité: 3.636

Appartement

Gaz: 857 • Électricité: 2.267

Tussenwoning

Gaz: 688 • Électricité: 2.499

Vrijstaande woning

Gaz: 1.337 • Électricité: 3.828

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 995 • Électricité: 3.235

Activité dans Elspeet (2025)

Handel en HORECA 115
Nijverheid en energie 165
Zakelijke dienstverlening 160
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Nombre total d'établissements: 700

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Elspeet
Période Délits
jan 2026 11
jul 2025 1
jun 2025 5
mei 2025 3
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 7
okt 2024 12
okt 2025 10
sep 2024 5
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Elspeet.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Elspeet

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Elspeet?

Elspeet telt in 2026 ongeveer 5.090 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Elspeet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Elspeet is in 2025 circa € 514.468.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Elspeet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Elspeet ligt rond € 18.782 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Elspeet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 58 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Elspeet?

In Elspeet komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 738 woningen.

Meer maisons in Elspeet

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.