Aller directement au contenu
Logo de Lindenhorst Makelaars en Taxateurs

Meidoorn 18

8141SV Heino • Overijssel

Disponible

€ 489.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 501.140

Prix d'achat /m²: € 2.896

Galerie de photos

Description

Uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning in een kindvriendelijke wijk! Op een mooie locatie in Zuid staat deze uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning met garage en carport. De woning is zowel aan de achterzijde als boven de garage uitgebouwd. Heino is een dorp met verrassend veel voorzieningen, een bloeiend verenigingsleven en een aantal gezellige dorpsfeesten, waaronder de Pompdagen. Er is een divers winkelbestand, een tweetal basisscholen en meerdere sportvoorzieningen. Door de ligging aan de N35 en door het station heeft Heino een zeer goede bereikbaarheid. De omgeving kenmerkt zich door het afwisselende landschap en de diverse landgoederen en havezaten rondom het dorp zoals het Nijenhuis, ’t Reelaer en Den Alerdinck. Niet voor niets noemt men Heino ook wel 'de parel van Salland'. Uitgebouwde woning De woning staat op een perceel van 230 m2 en is in 1982 gebouwd. Aan de achterzijde is de woning vergroot met een uitbouw over de gehele breedte van de woning ten behoeve van de woonkeuken en de bijkeuken. Boven de garage en de carport is een extra slaapkamer gemaakt met een dakkapel aan de voor- en achterzijde. De indeling Begane grond: hal met trapopgang, toilet en toegang tot de woonkamer. Deze is lekker ruim en heeft ook een houtkachel. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en heeft diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, een vrijstaande koel-/vriescombinatie, een qooker, een inductiekookplaat en een afzuigkap. De tuindeuren geven toegang tot de heerlijke tuin. In de praktische bijkeuken is een keukenblok en de wasmachineaansluiting. Op de eerste verdieping vindt u 4 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers aan de voorzijde hebben een oppervlak van ca. 9 en 14 m2, de slaapkamer aan de achterzijde ca. 11 m2. Boven de garage en carport is een slaapkamer met een grote dakkapel en airco, deze heeft een oppervlak van ca. 17 m2. De luxe badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een ligbad, een dubbel wastafelmeubel en een wandcloset. De ruime slaapkamer op de zolderverdieping heeft een groot dakraam en heeft een oppervlak van ca. 16 m2. De tuin is ingericht met straatwerk, borders en gras. De ruime garage is voorzien van openslaande deuren en verwarming. Er is een achterom en aan de voorzijde is een carport met een lichtstraat. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1982 - Perceeloppervlakte 230 m² - Woonoppervlakte ca. 169 m² - Energielabel A - Vergroot met dakopbouw, dakkapellen en uitbouw van de achtergevel - Voorzien van vloerverwarming, 15 zonnepanelen, airco, screens en een uitvalscherm

Prêt immobilier berekenen

€ 489.500

Coûts d'achat (estimés): € 11.640

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.790) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 501.140

3,04%

Annuellement

%

€ 24.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 489.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
169 m²
Superficie du terrain
230 m²
Contenu
550 m³
Autre espace intérieur
19 m²
Aire de la cour arrière
90 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1982
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HReco 36 (gas gestookt combiketel uit 2020, huur)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Garage met carport
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8141

Google Maps

Aperçu géographique Heino

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Heino

Chiffres de logement et de quartier dans Heino

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heino. En 2026 étaient 7.396 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 423.000.

Résidents

7.396

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 423.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

95

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heino
Année Résidents
2021 7.175
2022 7.190
2023 7.315
2024 7.240
2025 7.240
2026 7.396

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heino
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 296.000
2022 EUR 321.000
2023 EUR 378.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 423.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.160 0-15: 1.010 15-25: 765 25-45: 1.440 45-65: 1.975

Niveau d'enseignement

Hoger

1.670

Praktisch

1.070

Middelbaar

2.480

Origine des habitants (2025)

Europa

230

Nederland

6.730

Buiten Europa

275

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 455
Appartementen 336
Tussenwoningen 602
Vrijstaande woningen 1.101
Twee-onder-één-kap woningen 655

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 75
1900 tot 1925 103
1925 tot 1950 186
1950 tot 1970 652
1970 tot 1980 656
1980 tot 1990 577
1990 tot 2000 367
2000 tot 2010 334
2010 tot 2020 206
2020 en later 203

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

782

Étiquette A

699

Étiquette B

564

Étiquette D

411

Étiquette G

241

Étiquette F

183

Étiquette E

85

Étiquette A+

45

Étiquette A+++

36

Étiquette A++

32

Étiquette A++++

32

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heino
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.410 2.970
2021 1.610 3.060
2022 1.240 2.880
2023 1.030 2.730
2024 990 2.840

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.410

Huurwoning

Gaz: 850 • Électricité: 1.950

Koopwoning

Gaz: 1.090 • Électricité: 2.980

Appartement

Gaz: 720 • Électricité: 1.940

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.280

Vrijstaande woning

Gaz: 1.240 • Électricité: 3.360

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.690

Activité dans Heino (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 210
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 65
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 50
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Nombre total d'établissements: 820

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heino
Période Délits
jan 2026 3
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 10
mrt 2025 7
mrt 2026 7
nov 2024 15
nov 2025 7
okt 2024 20
okt 2025 10
sep 2024 12
sep 2025 10

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heino.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heino

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heino?

Heino telt in 2026 ongeveer 7.396 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heino?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heino is in 2025 circa € 423.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heino?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heino ligt rond € 33.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heino?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 95 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heino?

In Heino komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.101 woningen.

Meer maisons in Heino

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.