Jump to content
Logo of Lindenhorst Makelaars en Taxateurs

Meidoorn 18

8141SV Heino • Overijssel

Available

€ 489.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.640

2% transfer tax (€ 9.790) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 501.140

Purchase price /m²: € 2.896

Photo Gallery

Description

Uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning in een kindvriendelijke wijk! Op een mooie locatie in Zuid staat deze uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning met garage en carport. De woning is zowel aan de achterzijde als boven de garage uitgebouwd. Heino is een dorp met verrassend veel voorzieningen, een bloeiend verenigingsleven en een aantal gezellige dorpsfeesten, waaronder de Pompdagen. Er is een divers winkelbestand, een tweetal basisscholen en meerdere sportvoorzieningen. Door de ligging aan de N35 en door het station heeft Heino een zeer goede bereikbaarheid. De omgeving kenmerkt zich door het afwisselende landschap en de diverse landgoederen en havezaten rondom het dorp zoals het Nijenhuis, ’t Reelaer en Den Alerdinck. Niet voor niets noemt men Heino ook wel 'de parel van Salland'. Uitgebouwde woning De woning staat op een perceel van 230 m2 en is in 1982 gebouwd. Aan de achterzijde is de woning vergroot met een uitbouw over de gehele breedte van de woning ten behoeve van de woonkeuken en de bijkeuken. Boven de garage en de carport is een extra slaapkamer gemaakt met een dakkapel aan de voor- en achterzijde. De indeling Begane grond: hal met trapopgang, toilet en toegang tot de woonkamer. Deze is lekker ruim en heeft ook een houtkachel. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en heeft diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, een vrijstaande koel-/vriescombinatie, een qooker, een inductiekookplaat en een afzuigkap. De tuindeuren geven toegang tot de heerlijke tuin. In de praktische bijkeuken is een keukenblok en de wasmachineaansluiting. Op de eerste verdieping vindt u 4 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers aan de voorzijde hebben een oppervlak van ca. 9 en 14 m2, de slaapkamer aan de achterzijde ca. 11 m2. Boven de garage en carport is een slaapkamer met een grote dakkapel en airco, deze heeft een oppervlak van ca. 17 m2. De luxe badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een ligbad, een dubbel wastafelmeubel en een wandcloset. De ruime slaapkamer op de zolderverdieping heeft een groot dakraam en heeft een oppervlak van ca. 16 m2. De tuin is ingericht met straatwerk, borders en gras. De ruime garage is voorzien van openslaande deuren en verwarming. Er is een achterom en aan de voorzijde is een carport met een lichtstraat. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1982 - Perceeloppervlakte 230 m² - Woonoppervlakte ca. 169 m² - Energielabel A - Vergroot met dakopbouw, dakkapellen en uitbouw van de achtergevel - Voorzien van vloerverwarming, 15 zonnepanelen, airco, screens en een uitvalscherm

Mortgage berekenen

€ 489.500

Cost of copper (estimated): € 11.640

2% transfer tax (€ 9.790) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 501.140

3,04%

Yearly

%

€ 24.475

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 489.500 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
5 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
169 m²
Land area
230 m²
Content
550 m³
Other enclosed space
19 m²
Backyard area
90 m²

Construction and Energy

Year of construction
1982
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel en houtkachel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas HReco 36 (gas gestookt combiketel uit 2020, huur)
Energy label
A

Outdoor space and parking

Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Garage met carport
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Garage facilities

Elektra, verwarming en stromend water

Additional features

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 8141

Google Maps

Geographical overview Heino

Geographic orientation and real estate agent density in Heino

Residential and neighborhood statistics in Heino

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Heino. In 2026 were there 7.396 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 423.000.

Residents

7.396

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 423.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 33.500

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

95

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Heino
Year Residents
2021 7.175
2022 7.190
2023 7.315
2024 7.240
2025 7.240
2026 7.396

Annual WOZ value

WOZ value per year in Heino
Year Average WOZ
2021 EUR 296.000
2022 EUR 321.000
2023 EUR 378.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 423.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.160 0-15: 1.010 15-25: 765 25-45: 1.440 45-65: 1.975

Education level

Hoger

1.670

Praktisch

1.070

Middelbaar

2.480

Origin of residents (2025)

Europa

230

Nederland

6.730

Buiten Europa

275

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 455
Appartementen 336
Tussenwoningen 602
Vrijstaande woningen 1.101
Twee-onder-één-kap woningen 655

Construction period of buildings

Voor 1700 4
1700 tot 1900 75
1900 tot 1925 103
1925 tot 1950 186
1950 tot 1970 652
1970 tot 1980 656
1980 tot 1990 577
1990 tot 2000 367
2000 tot 2010 334
2010 tot 2020 206
2020 en later 203

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

782

Label A

699

Label B

564

Label D

411

Label G

241

Label F

183

Label E

85

Label A+

45

Label A+++

36

Label A++

32

Label A++++

32

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Heino
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.410 2.970
2021 1.610 3.060
2022 1.240 2.880
2023 1.030 2.730
2024 990 2.840

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.410

Huurwoning

Gas: 850 • Electricity: 1.950

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricity: 2.980

Appartement

Gas: 720 • Electricity: 1.940

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricity: 2.280

Vrijstaande woning

Gas: 1.240 • Electricity: 3.360

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.690

Business activity in Heino (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 210
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 65
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 50
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Total number of company establishments: 820

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Heino
Period Crimes
jan 2026 3
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 10
mrt 2025 7
mrt 2026 7
nov 2024 15
nov 2025 7
okt 2024 20
okt 2025 10
sep 2024 12
sep 2025 10

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Heino.

Frequently asked questions about living in Heino

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Heino?

Heino telt in 2026 ongeveer 7.396 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heino?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heino is in 2025 circa € 423.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heino?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heino ligt rond € 33.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heino?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 95 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heino?

In Heino komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.101 woningen.

Meer houses in Heino

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.