Ir directamente al contenido
Logotipo de Lindenhorst Makelaars en Taxateurs

Meidoorn 18

8141SV Heino • Overijssel

Disponible

€ 489.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 501.140

Precio de compra /m²: € 2.896

Galería de fotos

Descripción

Uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning in een kindvriendelijke wijk! Op een mooie locatie in Zuid staat deze uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning met garage en carport. De woning is zowel aan de achterzijde als boven de garage uitgebouwd. Heino is een dorp met verrassend veel voorzieningen, een bloeiend verenigingsleven en een aantal gezellige dorpsfeesten, waaronder de Pompdagen. Er is een divers winkelbestand, een tweetal basisscholen en meerdere sportvoorzieningen. Door de ligging aan de N35 en door het station heeft Heino een zeer goede bereikbaarheid. De omgeving kenmerkt zich door het afwisselende landschap en de diverse landgoederen en havezaten rondom het dorp zoals het Nijenhuis, ’t Reelaer en Den Alerdinck. Niet voor niets noemt men Heino ook wel 'de parel van Salland'. Uitgebouwde woning De woning staat op een perceel van 230 m2 en is in 1982 gebouwd. Aan de achterzijde is de woning vergroot met een uitbouw over de gehele breedte van de woning ten behoeve van de woonkeuken en de bijkeuken. Boven de garage en de carport is een extra slaapkamer gemaakt met een dakkapel aan de voor- en achterzijde. De indeling Begane grond: hal met trapopgang, toilet en toegang tot de woonkamer. Deze is lekker ruim en heeft ook een houtkachel. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en heeft diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, een vrijstaande koel-/vriescombinatie, een qooker, een inductiekookplaat en een afzuigkap. De tuindeuren geven toegang tot de heerlijke tuin. In de praktische bijkeuken is een keukenblok en de wasmachineaansluiting. Op de eerste verdieping vindt u 4 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers aan de voorzijde hebben een oppervlak van ca. 9 en 14 m2, de slaapkamer aan de achterzijde ca. 11 m2. Boven de garage en carport is een slaapkamer met een grote dakkapel en airco, deze heeft een oppervlak van ca. 17 m2. De luxe badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een ligbad, een dubbel wastafelmeubel en een wandcloset. De ruime slaapkamer op de zolderverdieping heeft een groot dakraam en heeft een oppervlak van ca. 16 m2. De tuin is ingericht met straatwerk, borders en gras. De ruime garage is voorzien van openslaande deuren en verwarming. Er is een achterom en aan de voorzijde is een carport met een lichtstraat. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1982 - Perceeloppervlakte 230 m² - Woonoppervlakte ca. 169 m² - Energielabel A - Vergroot met dakopbouw, dakkapellen en uitbouw van de achtergevel - Voorzien van vloerverwarming, 15 zonnepanelen, airco, screens en een uitvalscherm

Hipoteca berekenen

€ 489.500

Coste del comprador (estimado): € 11.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 501.140

3,04%

Anualmente

%

€ 24.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 489.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
169 m²
Área del lote
230 m²
Contenido
550 m³
Otra zona interior
19 m²
Área del jardín trasero
90 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1982
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HReco 36 (gas gestookt combiketel uit 2020, huur)
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Garage met carport
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8141

Mapas de Google

Vista geográfica Heino

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Heino

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heino

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heino. En 2026 había 7.396 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 423.000.

Inhabitantes

7.396

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 423.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

95

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heino
Año Inhabitantes
2021 7.175
2022 7.190
2023 7.315
2024 7.240
2025 7.240
2026 7.396

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heino
Año Promedio WOZ
2021 EUR 296.000
2022 EUR 321.000
2023 EUR 378.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 423.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.160 0-15: 1.010 15-25: 765 25-45: 1.440 45-65: 1.975

Nivel académico

Hoger

1.670

Praktisch

1.070

Middelbaar

2.480

Origen de los residentes (2025)

Europa

230

Nederland

6.730

Buiten Europa

275

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 455
Appartementen 336
Tussenwoningen 602
Vrijstaande woningen 1.101
Twee-onder-één-kap woningen 655

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 75
1900 tot 1925 103
1925 tot 1950 186
1950 tot 1970 652
1970 tot 1980 656
1980 tot 1990 577
1990 tot 2000 367
2000 tot 2010 334
2010 tot 2020 206
2020 en later 203

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

782

Etiqueta A

699

Etiqueta B

564

Etiqueta D

411

Etiqueta G

241

Etiqueta F

183

Etiqueta E

85

Etiqueta A+

45

Etiqueta A+++

36

Etiqueta A++

32

Etiqueta A++++

32

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heino
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.410 2.970
2021 1.610 3.060
2022 1.240 2.880
2023 1.030 2.730
2024 990 2.840

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.410

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 2.980

Appartement

Gas: 720 • Electricidad: 1.940

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.280

Vrijstaande woning

Gas: 1.240 • Electricidad: 3.360

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.690

Actividad empresarial en Heino (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 210
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 65
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 50
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Número total de establecimientos empresariales: 820

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heino
Periodo Delitos
jan 2026 3
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 10
mrt 2025 7
mrt 2026 7
nov 2024 15
nov 2025 7
okt 2024 20
okt 2025 10
sep 2024 12
sep 2025 10

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heino.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heino

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heino?

Heino telt in 2026 ongeveer 7.396 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heino?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heino is in 2025 circa € 423.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heino?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heino ligt rond € 33.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heino?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 95 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heino?

In Heino komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.101 woningen.

Meer viviendas in Heino

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.