Aller directement au contenu
Logo de Van Spronsen Makelaars | NVM-Qualis

Adriaan Pieterslaan 8

3342GW Hendrik-Ido-Ambacht • Zuid-Holland

Vendu

€ 399.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 408.830

Prix d'achat /m²: € 4.433

Galerie de photos

Description

Verrassend ruim, keurig afgewerkt en gelegen op toplocatie in wijk ‘De Sandeling’! Wonen aan de Adriaan Pieterslaan 8 betekent rust en ruimte in een zeer prettige en kindvriendelijke woonomgeving! Op loopafstand van zowel natuurgebied Sandelingen-Ambacht als het Burgemeester Baxpark ligt deze superleuke eengezinswoning met diepe achtertuin! Aan de voorzijde is de straat autovrij en aan de achterzijde zijn de tuinen écht heel diep. De verrassende indeling met uitbouw, fraaie architectuur en de keurige afwerking maken het helemaal af! Indeling Begane Grond: Entree in ruime hal v.v. eikenhouten vloer, garderoberuimte en meterkast. Ruime living v.v. mooie eikenhouten vloerdelen, open haard, convectorverwarming en veel daglichttoetreding door de recent geplaatste kunststofkozijnen, zowel aan de voor- als achterzijde. Het woongedeelte is aan de voorzijde van de woning, de keuken aan de achterzijde en centraal hiertussen de sfeervolle haard en het eetgedeelte. Aan de achterzijde van de woning is de L-vormige keuken compleet met: composiet aanrechtblad, rvs afzuigkap, 5 pits gaskookplaat, rvs spoelbak, vaatwasser, combi magnetron, draai-carrouselkast en meer dan voldoende berg en afzetruimte. Vanuit de keuken een loopdeur naar de tuin en de aangrenzende bijkeuken/wasruimte v.v. tegelvloer, wasmachine- en drogeraansluiting. Vanuit de keuken een tweede hal/portaal v.v. nette toiletruimte met wandcloset en fonteintje en trapopgang naar de verdieping. Indeling verdieping: Overloop v.v. nette laminaatvloer en airco-unit type Haier (2023), cv/bergkast waarin opstelplaats voor de cv ketel: type Intergas 5kW (2023) en toegang tot alle vertrekken. Slaapkamer (1) is gelegen aan de voorzijde van de woning v.v. 2 Velux dakramen met verduisterend scherm en laminaatvloer. Slaapkamer (2) is gelegen aan de achterzijde van de woning v.v. laminaatvloer en Velux dakraam met verduisterend scherm. Slaapkamer (3) is gelegen aan de achterzijde van de woning v.v. laminaatvloer en een Velux dakraam met verduisterend scherm. Nette badkamer v.v. Velux dakraam, modern wastafelmeubel v.v. 2 kranen, waarboven spiegelkast met verlichting, handdoekenradiator, inloopdouche v.v. handdouche, regendouche, easydrain, fraaie nis, glazen wand en mechanische ventilatie. Buitenzijde: Heerlijke diepe achtertuin v.v. diverse terrassen en groenborders, houten vrijstaande berging en achterom. Maatvoering: Voor een goede indicatie van de maatvoering, verwijzen wij graag naar onze bijgaande plattegronden. Kenmerken: -Energielabel B; -6 Zonnepanelen (2023); -Prachtige ligging aan autovrij woonerf -Op korte loopafstand van het prachtige natuurgebied Sandelingen park; -Keurig onderhouden; -Kunststof kozijnen; -Uitbouw aan de achterzijde begane grond; -Diepe achtertuin; -Aanvaarding in onderling overleg. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 399.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 408.830

2,78%

Annuellement

%

€ 19.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 399.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Superficie du terrain
133 m²
Contenu
319 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
5 m²
Aire de la cour arrière
75 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1996
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en open haard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
03-02-2026
Date de vente
03-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3342

Google Maps

Localisation de Hendrik-Ido-Ambacht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Hendrik-Ido-Ambacht

Chiffres de logement et de quartier dans Hendrik-Ido-Ambacht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hendrik-Ido-Ambacht. En 2026 étaient 33.107 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 443.000.

Résidents

33.107

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 443.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.093

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hendrik-Ido-Ambacht
Année Résidents
2022 31.663
2023 32.183
2024 32.689
2025 32.859
2026 33.107

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hendrik-Ido-Ambacht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 336.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 443.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 5.777 0-15: 6.552 15-25: 3.912 25-45: 8.257 45-65: 8.361

Niveau d'enseignement

Hoger

29

Praktisch

25

Middelbaar

46

Origine des habitants (2025)

Europa

1.744

Nederland

26.610

Buiten Europa

4.505

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.364
Appartementen 3.322
Tussenwoningen 6.085
Vrijstaande woningen 930
Twee-onder-één-kap woningen 840

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 62
1900 tot 1925 113
1925 tot 1950 353
1950 tot 1970 2.629
1970 tot 1980 1.316
1980 tot 1990 1.580
1990 tot 2000 775
2000 tot 2010 2.507
2010 tot 2020 1.018
2020 en later 998

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.285

Étiquette C

2.993

Étiquette B

1.762

Étiquette D

845

Étiquette E

836

Étiquette A+

392

Étiquette F

373

Étiquette A++

363

Étiquette G

319

Étiquette A+++

227

Étiquette A+++++

31

Étiquette A++++

26

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hendrik-Ido-Ambacht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.030 2.960
2021 1.160 3.040
2022 880 2.850
2023 760 2.670
2024 730 2.730

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.890

Huurwoning

Gaz: 600 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.970

Appartement

Gaz: 540 • Électricité: 1.900

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.610

Vrijstaande woning

Gaz: 1.290 • Électricité: 4.510

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 900 • Électricité: 3.510

Activité dans Hendrik-Ido-Ambacht (2025)

Handel en HORECA 630
Nijverheid en energie 540
Zakelijke dienstverlening 1.025
Overheid, onderwijs en zorg 535
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 455
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 300

Nombre total d'établissements: 3.745

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hendrik-Ido-Ambacht
Période Délits
jan 2025 109
jan 2026 78
jul 2025 110
jun 2025 70
mei 2025 77
mrt 2025 100
nov 2024 89
nov 2025 90
okt 2024 114
okt 2025 95
sep 2024 72
sep 2025 77

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hendrik-Ido-Ambacht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hendrik-Ido-Ambacht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hendrik-Ido-Ambacht?

Hendrik-Ido-Ambacht telt in 2026 ongeveer 33.107 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hendrik-Ido-Ambacht is in 2025 circa € 443.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hendrik-Ido-Ambacht ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hendrik-Ido-Ambacht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.093 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hendrik-Ido-Ambacht?

In Hendrik-Ido-Ambacht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.085 woningen.

Meer maisons in Hendrik-Ido-Ambacht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.