Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Bandoengstraat 22

7556TE Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 289.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 296.630

Prix d'achat /m²: € 3.567

Galerie de photos

Description

Aan een rustige straat staat deze nette tussenwoning met een vrijstaande houten berging. De woning beschikt over een ruime en lichte woonkamer met een open keuken in de aanbouw op de begane grond. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een complete badkamer. Daarnaast is er een bergzolder die via een vaste trap bereikbaar is. Met het plaatsen van een dakkapel bestaat de mogelijkheid om hier een extra (slaap)kamer te realiseren. Het onderhoud aan zowel de buiten- als binnenzijde is netjes. De woning is onder andere voorzien van (deels) kunststof kozijnen met isolatieglas en kunststof gevelbekleding aan de achterzijde. Binnen is de woning uitgerust met een complete badkamer met toilet en regendouche, evenals airconditioning in de (hoofd)slaapkamer. De wand- en vloerafwerking op de verdieping(en) kan naar wens worden gemoderniseerd. Dit geldt niet voor de begane grond: hier zijn de wand- en vloerafwerking netjes verzorgd en de keuken maakt een zeer verzorgde indruk. De diepe achtertuin is fraai aangelegd met een combinatie van groen en bestrating, bereikbaar via een achterom en met achterin de tuin een houten berging. De ligging is zeer kindvriendelijk, aan een rustige straat in de Bandoengstraat, en maakt deze woning uitermate geschikt voor starters of (jonge) gezinnen. Winkels, scholen, sportvoorzieningen en uitvalswegen bevinden zich op korte afstand, waardoor het hier aan weinig ontbreekt. Kortom: een fijne woning op een rustige locatie waar je met wat liefde en aandacht een heerlijk thuis van kunt maken! Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien en of de situering van de woning geschikt is voor zonnepanelen. Indeling van de woning Begane grond Via de entree aan de voorzijde betreed je de woning in de hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is er toegang tot de lichte en sfeervolle woonkamer aan de voorzijde, met prettig zicht op de voortuin. Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken, uitgevoerd in een praktische opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken staat in directe verbinding met de achtertuin, wat zorgt voor een fijne binnen-buitenbeleving. Aansluitend is er een ruime bijkeuken/berging, ideaal voor extra opslag en witgoedaansluitingen. Deze ruimte is nu niet inpandig te bereiken. De achtertuin is verzorgd aangelegd met meerdere terrassen, groen en een vrijstaande berging achterin de tuin. Hier is tevens een overkapping aanwezig, waardoor er het hele jaar door een beschutte zitplek is. 1e verdieping: De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, allen van goed formaat en voorzien van daglicht. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning en beschikt over een airco-unit. De badkamer is praktisch ingedeeld en uitgerust met een douche, toilet en wastafel. Zolder Via een vaste trap is de zolderverdieping bereikbaar. Deze open zolderruimte strekt zich over de volle breedte van de woning en biedt volop mogelijkheden, bijvoorbeeld als bergruimte, thuiswerkplek of het realiseren van een extra kamer. Door de kapvorm is er een bruikbare stahoogte in het midden van de ruimte. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1964; - Energielabel: D; - Perceeloppervlakte: 198 m2; - Woonoppervlakte: 81 m2; - Inhoud: 333 m3; - Ruime lichte woonkamer; - 3 slaapkamers; - Ideale zolder al berg- of hobbykamer; - Een rustige ligging; - Gelegen in een rustige omgeving; - Riante tuin met houten schuur; In aanvulling op bovenstaande bijzonderheden, zijn de volgende bepalingen van toepassing: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. - Voor deze woning is de niet-zelfbewoningsclausule van toepassing; - Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: In overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorg. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.nl. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 289.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 296.630

2,78%

Annuellement

%

€ 14.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 289.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
81 m²
Superficie du terrain
198 m²
Contenu
333 m³
Autre espace intérieur
13 m²
Espace de stockage externe
10 m²
Aire de la cour arrière
93 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1964
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-02-2026
Date de vente
21-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7556

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.