Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Pierre Monteuxstraat 56

7558EB Hengelo • Overijssel

€ 298.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 305.810

Prix d'achat /m²: € 2.547

Galerie de photos

Description

In een kindvriendelijke woonomgeving in de wijk Hasseler Es, op loopafstand van het winkelcentrum Hasselo, ligt deze ruime eengezinswoning met 4 grote slaapkamers en een vrijstaande stenen berging. Het woonhuis is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen en energielabel C. De tuin biedt volop privacy en door de ligging op het zuidoosten volop zon. Parkeren kan aan de staart aan de voorzijde. De Hasseler Es is een prachtige wijk met veel groen en biedt het grootste wijkwinkelcentrum van de stad met een groot winkelaanbod. Ook sportverenigingen, meerdere basisscholen, kinderopvang, zijn allemaal in de wijk te vinden. Tenslotte zijn ook de snelweg en het buitengebied op korte afstand bereikbaar! Tip: Elst & Co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website, waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken, die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien en of de situering van de woning geschikt is voor zonnepanelen. Indeling: Begane grond: entree/hal, toilet met fontein, open keuken v.v. afzuigkap en losse apparatuur, , ruime tuingerichte woonkamer met een trapkast en een deur naar de tuin. Zowel het kozijn in de keuken en het kozijn in de woonkamer en de deur zijn van kunststof. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping: middels vaste trap te bereiken zolder met een praktische wasruimte, opstelplaats CV-ketel, ruime zolderberging en een grote 4e slaapkamer. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1978; - Woonoppervlak 117 m2: - Perceeloppervlak: 147 m2; - Energielabel C; - Diepe tuin met stenen berging op het zonnige zuidoosten; - 4 ruime slaapkamers; - In een kindvriendelijke wijk en straat gelegen; - De cv-ketel is een Remeha combiketel uit 2013 en deze is eigendom. In de koopakte zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. - Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. - De niet-zelfbewoningsclausule is van toepassing. Aanvaarding: in overleg Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorg. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.nl.

Prêt immobilier berekenen

€ 298.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 305.810

2,78%

Annuellement

%

€ 14.900

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 298.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Superficie du terrain
147 m²
Contenu
414 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
80 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
19-05-2025
Date de vente
29-06-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.