Aller directement au contenu
Logo de Hofstede & Kamp Makelaars Hengelo (NVM)

Straatsburg 250

7559NM Hengelo • Overijssel

€ 300.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 307.850

Prix d'achat /m²: € 2.727

Galerie de photos

Description

Ruimte, licht en gemak komen samen in dit heerlijke drie- kamer appartement aan de Vossenburcht. Gelegen op de tweede verdieping van het moderne appartementencomplex in de levendige wijk Vossenbelt, biedt dit appartement met ruim 110 m² woonoppervlakte alles wat je nodig hebt om direct comfortabel te wonen. Licht, ruimte en comfort Zodra je binnenkomt, valt de ruime opzet en het fijne licht direct op. De woonkamer van maar liefst 51 m² heeft grote raampartijen en grenst aan de zonnige loggia op het westen — een heerlijke plek om te genieten van de middag- en avondzon. De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is in 2017 vernieuwd tot een moderne, eigentijdse ruimte met een inductiekookplaat, afzuigkap en volop werk- en kastruimte. Aangrenzend vind je de praktische bijkeuken/inpandige berging met aansluiting voor de wasmachine en extra bergruimte. Het appartement is volledig drempelvrij en rolstoelvriendelijk, waardoor het geschikt is voor jong én oud. De hoofdslaapkamer biedt direct toegang tot de badkamer met douchehoek, wastafel en tweede toilet. Daarnaast is er nog een tweede slaapkamer — ideaal als logeer-, werk- of hobbykamer. Pluspunten op een rij Woonoppervlakte 110 m² Zonnige loggia op het westen met vrij uitzicht Volledig drempelvrij en rolstoelvriendelijk Moderne keuken (2017) met inbouwapparatuur Voorzien van WTW-ventilatiesysteem Kunststof kozijnen met isolerende beglazing Liftinstallatie en intercom aanwezig Gezamenlijke fietsenberging op de begane grond Bouwjaar 2002 Ruime parkeergelegenheid bij het complex Centrale ligging nabij winkels, openbaar vervoer en scholen Comfortabel wonen met alles dichtbij Het appartementencomplex beschikt over een gesloten entree met lift en een nette gezamenlijke fietsenberging. Hier woon je rustig, maar met alle voorzieningen letterlijk om de hoek. Of je nu een boodschap wilt doen, de bus pakt of even de stad in wilt: het ligt allemaal binnen handbereik. Bijzonderheden Verwarming via blokverwarming Servicekosten: € 150,15 per maand In de koopovereenkomst worden een ouderdomsclausule en asbestclausule opgenomen Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 300.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 307.850

2,78%

Annuellement

%

€ 15.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 300.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
110 m²
Contenu
343 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
2001
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
A++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
18-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7559

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.