Aller directement au contenu
Logo de Het Woonhart makelaardij

Hofstaete 143

6674GC Herveld • Gelderland

Disponible

€ 548.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 560.810

Prix d'achat /m²: € 5.028

Galerie de photos

Description

HOEKAPPARTEMENT OP DE BEGANE GROND Welkom bij Hofstaete 143, een fantastisch appartement op de begane grond, gelegen op een van de mooiste plekjes binnen het complex. Dit hoek appartement combineert ruimte, comfort en een heerlijk vrij uitzicht met een fijne mate van privacy. Hier woon je rustig, maar toch centraal in het dorp, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het goed onderhouden complex biedt een prettige en verzorgde woonomgeving waarin je je direct thuis zult voelen. ENTREE Via de mooie entree van het statige Hofstaete treft u een zitje om warm en droog te kunnen wachten op uw taxi. Het complex heeft meerdere verdiepingen, te bereiken per trap of lift. Bij de entree zijn de overdekte brievenbussen gesitueerd. Door de rechtstreekse aansluiting met het videofoonsysteem bedient u de toegangsdeur vanuit uw eigen appartement. Ondanks de ligging nabij het (winkel)centrum is de omgeving rustiek te noemen. Door de landelijke ligging profiteert u van de korte afstand tot alle voorzieningen, van dorp tot stad, van winkels tot cultuur en van uitvalswegen tot beschermde natuur. Het appartementencomplex is gebouwd volgens het label van “woonkeur”. De appartementen voldoen aan alle seniorenvoorzieningen en zijn geschikt voor mindervalide. LICHT, RUIMTE EN EEN WARME EERSTE INDRUK Bij binnenkomst valt direct de ruime hal op, waar een praktische garderobehoek zorgt voor een nette ontvangst. De doorgelegde parketvloer geeft het appartement een verzorgde en rustige uitstraling. Dankzij de isolerende beglazing en kunststof kozijnen woon je hier comfortabel en energiezuinig. Het betegelde toilet met fontein is modern en functioneel uitgevoerd. ROYALE LEEFRUIMTE MET VOLOP LICHTINVAL Vanuit de hal loop je door naar het bijzonder ruime zitgedeelte. De vele raampartijen zorgen voor een prachtige lichtinval en versterken het gevoel van ruimte. Hier is eenvoudig plaats voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek. Het vrije uitzicht maakt het geheel extra bijzonder en zorgt voor een ontspannen woonbeleving, elke dag opnieuw. OPEN KEUKEN MET PRAKTISCHE INDELING De open keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en staat in direct contact met de woonkamer. De keuken is voorzien van een elektrische kookplaat met afzuigschouw, een koelkast en een magnetron. Daarnaast is er voldoende kastruimte aanwezig, waardoor alles netjes en overzichtelijk opgeborgen kan worden. Ideaal voor wie houdt van koken en gezellig samenzijn. FUNCTIONELE EXTRA RUIMTES Aansluitend vind je een handige bijkeuken met opstelplaats voor wasmachine en droger, evenals de cv-ketel van Nefit uit 2020. Dit zorgt voor extra comfort en praktische bergruimte. Daarnaast beschikt het appartement over een tweede kamer die perfect kan dienen als slaapkamer, werkkamer of royale inloopkast. COMFORTABELE SLAAPKAMER & RUIME BADKAMER De master bedroom is ruim opgezet en staat in directe verbinding met de badkamer. De badkamer is opvallend ruim en modern afgewerkt met een antraciet vloertegel en lichte wandtegels. Je vindt hier een toilet, een wasmeubel en een douchecabine, met voldoende bewegingsruimte voor optimaal comfort. GENIETEN VAN HET BUITENLEVEN De buitenplaats is heerlijk ruim en biedt volop mogelijkheden voor het plaatsen van een loungehoek of eettafel. Dankzij de ligging op de hoek geniet je hier van een vrij uitzicht, terwijl het tegelijkertijd beschut aanvoelt. Een perfecte plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. ISOLATIE & AFWERKING Bij dit appartement heeft u geen zorgen over isolatie. Het is volledig voorzien van HR glas, en alle kozijnen zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof, behalve aan de galerij zijde. Dit zorgt voor uitstekende energie-efficiëntie en geluidsisolatie, waardoor u in alle rust kunt genieten van uw eigen stukje paradijs. INPANDIGE BERGING In de kelder van het complex is er nog een bijbehorende, inpandige berging, welke te bereiken is met de lift of trap met fietsgoot, waardoor het eenvoudig is om met een fiets te arriveren in de onderbouw. VERENIGING VAN EIGENAARS Het keurige complex is voorzien van een liftinstallatie, bellentableau met brievenbussen en een actieve gezonde Vereniging van Eigenaars. De servicekosten bedragen ca. € 261,19,- per maand. Bij de servicekosten moeten u denken aan de glazenwasserij, schoonmaak van gemeenschappelijke ruimten, de opstal- en glasverzekering, reservefonds t.b.v. onderhoud, etc. PRETTIG WONEN MET ALLE VOORZIENINGEN DICHTBIJ Wonen in Herveld betekent genieten van rust, ruimte en een fijne dorpssfeer. Tegelijkertijd zijn steden als Nijmegen en Arnhem snel bereikbaar. In de directe omgeving groenvoorzieningen en diverse faciliteiten die het dagelijks leven comfortabel maken. Op loopafstand bevindt zich het winkelcentrum van Herveld-Andelst. KANS OP GELIJKVLOERS WONEN Dit ruime en lichte appartement op een unieke hoeklocatie is een kans voor wie gelijkvloers wil wonen met comfort, privacy en een prachtig uitzicht. Hier ervaar je iedere dag het gevoel van thuiskomen. - Goed onderhoudsniveau; - Prachtig gelegen; - Hoekligging op de begane grond; - Volledig geïsoleerd; - Kunststof kozijnen; - Energielabel B; - Moderne badkamer; - Lichte leefruimtes; - Lift in het complex; - Gezonde Vereniging van Eigenaren met financiële reserves; - Servicekosten € 261,19 per maand; - CV onderhoud € 7,84 per maand; - Op loopafstand van huisartsenpost en diverse winkels en eetgelegenheden; - Op steenworp afstand van uitvalswegen richting Nijmegen, Arnhem en Tiel. Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie? Bekijk dan ook onderstaande elementen die wij standaard bij al onze woningpresentaties weergeven. - Professionele woonvideo - Virtuele tour door de woning - Interactieve plattegronden Of download via Funda de brochure en klik op de link naar de website van de woning. Op de website vind je tevens de vragenlijsten en het meetrapport. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

Prêt immobilier berekenen

€ 548.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 560.810

3,04%

Annuellement

%

€ 27.400

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 548.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
109 m²
Contenu
318 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6674

Google Maps

Herveld sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Herveld

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Herveld. En 2026 étaient 3.192 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 448.000.

Résidents

3.192

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 448.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

71

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Herveld
Année Résidents
2021 3.075
2022 3.070
2023 3.185
2024 3.165
2025 3.190
2026 3.192

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Herveld
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 303.000
2022 EUR 341.000
2023 EUR 403.000
2024 EUR 429.000
2025 EUR 448.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 700 0-15: 515 15-25: 370 25-45: 710 45-65: 920

Niveau d'enseignement

Hoger

610

Praktisch

680

Middelbaar

1.070

Origine des habitants (2025)

Europa

145

Nederland

2.895

Buiten Europa

145

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 228
Appartementen 210
Tussenwoningen 342
Vrijstaande woningen 430
Twee-onder-één-kap woningen 163

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 8
1700 tot 1900 48
1900 tot 1925 59
1925 tot 1950 115
1950 tot 1970 174
1970 tot 1980 139
1980 tot 1990 169
1990 tot 2000 136
2000 tot 2010 228
2010 tot 2020 72
2020 en later 105

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

371

Étiquette B

266

Étiquette C

243

Étiquette G

136

Étiquette A++++

100

Étiquette D

79

Étiquette F

71

Étiquette E

39

Étiquette A+

12

Étiquette A+++

10

Étiquette A++

9

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Herveld
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.370 3.560
2021 1.500 3.570
2022 1.100 3.350
2023 900 3.210
2024 880 3.350

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 780 • Électricité: 3.040

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 2.310

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 3.500

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.800

Tussenwoning

Gaz: 660 • Électricité: 2.830

Vrijstaande woning

Gaz: 1.300 • Électricité: 4.300

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.270

Activité dans Herveld (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 90
Zakelijke dienstverlening 110
Overheid, onderwijs en zorg 70
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Nombre total d'établissements: 480

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Herveld
Période Délits
jan 2026 7
jul 2025 7
jun 2025 7
mei 2025 11
mrt 2025 7
mrt 2026 3
nov 2024 7
nov 2025 3
okt 2024 12
okt 2025 4
sep 2024 4
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Herveld.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Herveld

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Herveld?

Herveld telt in 2026 ongeveer 3.192 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Herveld?

De gemiddelde WOZ-waarde in Herveld is in 2025 circa € 448.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Herveld?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Herveld ligt rond € 35.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Herveld?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 71 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Herveld?

In Herveld komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 430 woningen.

Meer maisons in Herveld

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.