Aller directement au contenu
Logo de Aelmans Woningmakelaars Voerendaal

Hommerterweg 231

6431EV Hoensbroek • Limburg

Disponible

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.105

Galerie de photos

Description

Aan de rand van Hoensbroek, in de woonwijk Mariarade, bieden wij deze ruime vrijstaande woning te koop aan. Dit woonhuis beschikt over een royale leefruimte met een open keuken, meerdere slaapkamers en een ruime serre. Daarnaast biedt de tuin extra comfort met een zwembad en een bijgebouw. Bent u na het doornemen van de verkoopinformatie net zo enthousiast als wij? Neem dan contact op met ons voor het inplannen van een bezichtiging. Algemeen: Bouwjaar: 1930 Inhoud woning: circa 618 m³ Gebruiksoppervlakte woning: circa 153 m² Overige inpandige ruimte: circa 10 m² Gebouwgebonden buitenruimte: circa 35 m² Externe bergruimte: circa 73 m² Perceeloppervlakte: 372 m² Vraagprijs: € 475.000 k.k. Aanvaarding: In overleg Voorzieningen: Elektriciteit: meterkast aanwezig Wateraansluiting: aanwezig Gasaansluiting: aanwezig Riolering: aanwezig Kozijnen: voorzien van houten kozijnen met dubbelglas Isolatie: voorzien van glasisolatie en zonnepanelen Energielabel: G Centrale verwarming: middels CV-ketel (Nefit, eigendom, 2015) en middels airco Warm watervoorziening: middels CV-ketel Indeling De begane grond U betreedt de woning via de hal van waaruit de eerste verdieping, de kelder, een toiletruimte en de woonkamer te bereiken zijn. Het toilet is voorzien van een staand toilet en fonteintje. De woonkamer en eetkamer lopen in elkaar over en de eetkamer heeft een open verbinding naar de keuken. De woonkamer en eetkamer zijn voorzien van een parket vloer. In de woonkamer is tevens een airco aanwezig. De keuken heeft gedeeltelijk een houten en gedeeltelijk een tegelvloer (welke voorzien is van vloerverwarming). Verder is de keuken van alle gemakken voorzien en uitgerust met de navolgende apparatuur: 4-pits gasfornuis met afzuigkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en gootsteen. Via de eetkamer is de ruime en moderne serre bereikbaar middels openslaande deuren. Via de serre en de voortuin is een berging aan de zijkant van het pand gelegen, deze kan gebruikt worden voor bijvoorbeeld het stallen van fietsen. Aan de achterzijde betreedt u via de serre de tuin die volledig is bestraat en voorzien van een ingebouwd zwembad met jetstream en ingebouwd afdekzeil. In de tuin is verder een bijgebouw aanwezig met drie afzonderlijke ruimtes, welke kunnen dienen als berging en/of hobbyruimte. De kelder De kelder is via de trap in de hal te bereiken en is voorzien van witgoedaansluiting en de stelplaats van de CV-ketel. De eerste verdieping, zolder Via de vaste trap in de hal is de eerste verdieping te bereiken. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een berging en de badkamer. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een toilet, een bad met douche en een wastafel met meubel. De slaapkamers hebben een grootte van respectievelijk ca. 13,5 m², 13,2 m² en 6,1 m². De slaapkamers zijn verder voorzien van een inbouwkast en de slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een wastafel. De Zolder Middels vaste trap te bereiken ruime zolder met voldoende daglicht. De zolder is ingedeeld in een werkruimte/slaapkamer en een open ruimte met berging. Verder is de zolder voorzien van een laminaatvloer. Ligging De woning is centraal gelegen, met het centrum van Hoensbroek op slechts ca. 7 minuten fietsafstand. Hierdoor zijn winkels, horecagelegenheden, culturele voorzieningen en openbaar vervoer binnen handbereik. Ook diverse scholen bevinden zich op korte afstand, wat de locatie zeer aantrekkelijk maakt voor gezinnen. Verder is direct om de hoek een sportschool aanwezig. Dankzij de gunstige ligging nabij de autosnelwegen A76 en A79 zijn steden als Aken, Maastricht en Valkenburg snel en eenvoudig bereikbaar. Kadastrale gegevens Het object maakt onderdeel uit van het perceel kadastraal bekend als: gemeente Heerlen, sectie T, nummer 36, totaal groot circa 0.03.72 ha. (372 m²). Inlichtingen Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met mevrouw R.Y.H. (Régie) Sougnez van het kantoor te Ubachsberg (Voerendaal), bereikbaar op telefoonnummer: 045-5753255. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging. Een afspraak hiertoe kunt u maken bij ons kantoor.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, geschakelde woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
153 m²
Superficie du terrain
372 m²
Contenu
618 m³
Autre espace intérieur
10 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
35 m²
Espace de stockage externe
73 m²
Aire de la cour arrière
105 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
19-12-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6431

Google Maps

Localisation de Hoensbroek

Aperçu spatial du site de travail dans Hoensbroek

Chiffres de logement et de quartier dans Hoensbroek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoensbroek. En 2026 étaient 18.708 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 200.122.

Résidents

18.708

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 200.122

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.990

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.004

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoensbroek
Année Résidents
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoensbroek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Niveau d'enseignement

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origine des habitants (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.728

Étiquette E

1.374

Étiquette B

1.367

Étiquette F

1.353

Étiquette D

1.274

Étiquette A

1.092

Étiquette G

1.009

Étiquette A+

62

Étiquette A+++

48

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

16

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoensbroek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 943 • Électricité: 2.778

Huurwoning

Gaz: 778 • Électricité: 2.082

Koopwoning

Gaz: 951 • Électricité: 2.936

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.858

Tussenwoning

Gaz: 816 • Électricité: 2.535

Vrijstaande woning

Gaz: 1.372 • Électricité: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.979

Activité dans Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Nombre total d'établissements: 1.495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoensbroek
Période Délits
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoensbroek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoensbroek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer maisons in Hoensbroek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.