Aller directement au contenu
Logo de Makelaarsland

Rijdt 54 G

6631AT Horssen • Gelderland

Disponible

€ 799.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 816.830

Prix d'achat /m²: € 4.784

Galerie de photos

Description

Nieuwbouw zonder wachttijd | Vrijstaand | A+++ | Nabij Nijmegen Nieuwbouw zonder wachttijd — direct wonen in een vrijstaand huis uit 2024. De woning is volledig instapklaar, stijlvol afgewerkt en gebouwd volgens de nieuwste normen. Met energielabel A+++ en een perceel van circa 500 m² combineert deze woning rust, ruimte en toekomstbestendig comfort. Vrijstaand, nieuw én zonder verbouwen — een combinatie die zelden voorkomt. Hier woon je vrij en groen in het Land van Maas en Waal, op circa 20 minuten van het centrum van Nijmegen. Ook Utrecht is goed bereikbaar. Ideaal voor wie ruimte en natuur zoekt, met de stad en voorzieningen binnen handbereik. De woning is gasloos en voorzien van een warmtepomp, uitstekende isolatie en vloerverwarming én vloerkoeling op alle verdiepingen. Dit zorgt het hele jaar door voor een aangenaam binnenklimaat. Begane grond De leefruimte is licht en open, met grote raampartijen en een directe verbinding met de tuin. De luxe leefkeuken vormt het hart van de woning en beschikt over een kookeiland, baropstelling, Quooker en Miele-inbouwapparatuur. De visgraat parketvloer loopt door over alle verdiepingen en zorgt voor een stijlvolle uitstraling. De binnendoor bereikbare multifunctionele ruimte (ca. 21 m²), voorzien van warm en koud water en afvoer, biedt maximale flexibiliteit en is geschikt voor onder andere het realiseren van een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor de woning levensloopbestendig ingericht kan worden. Eerste verdieping Hier bevinden zich twee ruime slaapkamers van circa 21 m² en 17 m², waarvan één met vaste kast. De moderne badkamer is uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche en sanitair van Villeroy & Boch en Geberit. Daarnaast is er een separaat toilet. Tweede verdieping De tweede verdieping biedt een derde slaapkamer en een praktische ruimte voor de installaties, wasmachine, opslag of een thuiswerkplek. Tuin De verzorgde tuin ligt vrij en beschikt over meerdere zitplekken. Dankzij het perceel van circa 500 m² is er volop ruimte voor een veranda of uitbouw. Pluspunten - Vrijstaand woonhuis uit 2024 - Volledig instapklaar - Energielabel A+++ - gasloos - Vloerverwarming én vloerkoeling op alle verdiepingen - Perceel van circa 500 m² - Eigen oprit met ruimte voor 2 auto’s - Luxe keuken met kookeiland, Quooker en Miele-apparatuur - 3 volwaardige slaapkamers - Multifunctionele ruimte met water en afvoer - Mogelijkheid voor een slaap- en badkamer op de begane grond - Vrij gelegen tuin met meerdere zitplekken - Ruimte voor een veranda of uitbouw

Prêt immobilier berekenen

€ 799.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 816.830

3,04%

Annuellement

%

€ 39.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 799.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
167 m²
Superficie du terrain
500 m²
Contenu
628 m³
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2024
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
A+++

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam en glasvezelkabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6631

Google Maps

Carte de Horssen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Horssen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Horssen. En 2026 étaient 1.641 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 453.000.

Résidents

1.641

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 453.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

17

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Horssen
Année Résidents
2021 1.610
2022 1.630
2023 1.665
2024 1.630
2025 1.630
2026 1.641

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Horssen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 351.000
2022 EUR 382.000
2023 EUR 416.000
2024 EUR 427.000
2025 EUR 453.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 375 0-15: 225 15-25: 185 25-45: 365 45-65: 490

Niveau d'enseignement

Hoger

370

Praktisch

290

Middelbaar

590

Origine des habitants (2025)

Europa

95

Nederland

1.495

Buiten Europa

35

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 66
Appartementen 66
Tussenwoningen 71
Vrijstaande woningen 364
Twee-onder-één-kap woningen 164

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 67
1900 tot 1925 38
1925 tot 1950 54
1950 tot 1970 121
1970 tot 1980 101
1980 tot 1990 77
1990 tot 2000 75
2000 tot 2010 113
2010 tot 2020 21
2020 en later 61

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

163

Étiquette G

122

Étiquette B

116

Étiquette C

110

Étiquette D

79

Étiquette F

51

Étiquette A+

23

Étiquette E

15

Étiquette A+++

11

Étiquette A++

3

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Horssen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.670 3.750
2021 1.900 3.800
2022 1.480 3.590
2023 1.180 3.440
2024 1.160 3.570

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.980

Huurwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.420

Koopwoning

Gaz: 1.280 • Électricité: 3.760

Appartement

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.280

Tussenwoning

Gaz: 840 • Électricité: 2.480

Vrijstaande woning

Gaz: 1.410 • Électricité: 4.200

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 940 • Électricité: 2.580

Activité dans Horssen (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Nombre total d'établissements: 280

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Horssen
Période Délits
jan 2026 1
jul 2025 1
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 2
mrt 2026 0
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 5
sep 2025 1

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Horssen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Horssen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Horssen?

Horssen telt in 2026 ongeveer 1.641 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Horssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Horssen is in 2025 circa € 453.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Horssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Horssen ligt rond € 34.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Horssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 17 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Horssen?

In Horssen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 364 woningen.

Meer maisons in Horssen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.