Aller directement au contenu
Logo de Van de Zande Makelaardij Waalwijk

Burgemeester Mallenslaan 17

5171JK Kaatsheuvel • Noord-Brabant

Vendu

€ 775.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 792.350

Prix d'achat /m²: € 5.615

Galerie de photos

Description

In de geliefde wijk 'De Oude Omdraaier' in Kaatsheuvel staat deze vrijstaande semi-bungalow op een ruim en beschut perceel. De woning heeft een geheel gelijkvloers woonprogramma op de begane grond, een ruime woonkamer met open haard, een inpandige garage en een tuin rondom met sproei-installatie. Ook aan verduurzaming is gedacht. Er zijn circa 11 zonnepanelen geplaatst. Wonen in De Oude Omdraaier De Oude Omdraaier is een rustige villawijk met uitsluitend vrijstaande woningen op grote kavels. Het groen en de volwassen bomen geven de buurt een prettige, lommerrijke sfeer. Leuk om te weten, de Efteling is te voet binnen enkele minuten te bereiken. En ook het centrum, supermarkten, uitvalswegen richting Tilburg, ’s-Hertogenbosch en Waalwijk liggen dichtbij. Indeling van de woning De belangrijkste woonruimtes bevinden zich op de begane grond: een ruime woonkamer met open haard, drie slaapkamers en de badkamer. Vanuit één van de kamers is de garage binnendoor bereikbaar. Aan de voorzijde van de woonkamer is een riante erker geplaatst, een fijne plek om van de zon en de tuin te genieten. Op de verdieping is een werkruimte en bergruimte, waar met een dakkapel eenvoudig een extra (slaap)kamer kan worden gemaakt. Omdat deze ruimte boven de huidige badkamer is gelegen, is het ook mogelijk hier een extra doucheruimte te realiseren. Tuin en buitenruimte De woning ligt heerlijk beschut tussen het groen en heeft een net aangelegde tuin met sproei-installatie bestaande uit vier sproei aansluitpunten voor de tuinslang. Besproeiing vindt plaats middels grondwater. De enorme oprit biedt plek voor meerdere auto’s en de garage heeft een elektrisch bedienbare deur. Onderhoud en duurzaamheid De woning is goed onderhouden. In 2010 is het dak vernieuwd vanaf de buitenzijde met nieuwe pannen en recent is de buitenzijde opnieuw geschilderd en geïmpregneerd. De woning heeft een Nefit HR 107 ketel uit 2015 en 11 zonnepanelen. Het energielabel is D, en er zijn nog mogelijkheden om de woning verder te verduurzamen, bijvoorbeeld met extra isolatie aan de binnenzijde. Alle ramen zijn reeds voorzien van dubbel glas. Extra mogelijkheden De ruime verdieping en het royale perceel bieden veel mogelijkheden. Met een dakkapel kan een grote extra kamer worden gemaakt, en binnen het bouwvlak is nog uitbreidingsruimte aanwezig. Zo kan de woning volledig worden aangepast aan de wensen van de nieuwe eigenaar. Goed om te weten Een smalle strook tuin aan de voorzijde direct grenzend aan de straat is officieel in bruikleen van de gemeente. Op dit moment wordt daar geen vergoeding voor in rekening gebracht, maar het onderhoud ligt bij de bewoners. Een extra stukje groen dus waar men gratis van kan genieten. Er wordt in de koopovereenkomst gebruik gemaakt van een niet-bewonersclausule. Dat betekent dat de huidige bewoner niet degene is die de koopovereenkomst ondertekent. De makelaar licht dit graag toe tijdens de bezichtiging. De vragenlijst betreft een informatief stuk. Algemeen - Perceeloppervlakte: ca. 853 m² - Woonoppervlakte: ca. 138 m² - Overige inpandige ruimte: ca. 20 m² (garage) - Bouwjaar: 1971 - Inhoud: ca. 583 m³ - Aanvaarding: in overleg Tot slot Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond in deze woning. Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen. Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 775.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 792.350

3,04%

Annuellement

%

€ 38.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 775.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
138 m²
Superficie du terrain
853 m²
Contenu
583 m³
Autre espace intérieur
18 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1971
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
19-12-2025
Date de vente
28-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektrische deur en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5171

Google Maps

Aperçu géographique Kaatsheuvel

Explorez Kaatsheuvel et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Kaatsheuvel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Kaatsheuvel. En 2025 étaient 17.190 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 393.587.

Résidents

17.190

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 393.587

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.030

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

583

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Kaatsheuvel
Année Résidents
2021 16.615
2022 16.895
2023 16.945
2024 16.975
2025 17.190

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Kaatsheuvel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 277.230
2022 EUR 302.562
2023 EUR 354.885
2024 EUR 372.632
2025 EUR 393.587

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.945 0-15: 2.525 15-25: 1.845 25-45: 4.085 45-65: 4.790

Niveau d'enseignement

Hoger

2.920

Praktisch

3.600

Middelbaar

6.370

Origine des habitants (2025)

Europa

1.100

Nederland

14.580

Buiten Europa

1.520

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.413
Appartementen 1.415
Tussenwoningen 2.586
Vrijstaande woningen 1.265
Twee-onder-één-kap woningen 1.086

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 40
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 561
1950 tot 1970 1.602
1970 tot 1980 1.304
1980 tot 1990 1.502
1990 tot 2000 770
2000 tot 2010 535
2010 tot 2020 518
2020 en later 424

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.141

Étiquette A

1.999

Étiquette B

1.416

Étiquette D

654

Étiquette G

472

Étiquette F

423

Étiquette A+++

317

Étiquette E

307

Étiquette A+

208

Étiquette A++

183

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Kaatsheuvel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.266 3.197
2021 1.423 3.245
2022 1.082 3.029
2023 923 2.825
2024 880 2.898

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 944 • Électricité: 2.784

Huurwoning

Gaz: 732 • Électricité: 2.115

Koopwoning

Gaz: 1.028 • Électricité: 3.228

Appartement

Gaz: 521 • Électricité: 1.739

Tussenwoning

Gaz: 843 • Électricité: 2.586

Vrijstaande woning

Gaz: 1.342 • Électricité: 4.163

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.089 • Électricité: 3.213

Activité dans Kaatsheuvel (2025)

Handel en HORECA 480
Nijverheid en energie 475
Zakelijke dienstverlening 510
Overheid, onderwijs en zorg 275
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 110
Cultuur, recreatie en overige diensten 255

Nombre total d'établissements: 2.270

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Kaatsheuvel
Période Délits
jan 2025 49
jan 2026 32
jul 2025 52
jun 2025 40
mei 2025 53
mrt 2025 54
nov 2024 57
nov 2025 49
okt 2024 61
okt 2025 43
sep 2024 55
sep 2025 53

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Kaatsheuvel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Kaatsheuvel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Kaatsheuvel?

Kaatsheuvel telt in 2025 ongeveer 17.190 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel is in 2025 circa € 393.587.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel ligt rond € 33.030 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kaatsheuvel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 583 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kaatsheuvel?

In Kaatsheuvel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.586 woningen.

Meer maisons in Kaatsheuvel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.