Ir directamente al contenido
Logotipo de Van de Zande Makelaardij Waalwijk

Burgemeester Mallenslaan 17

5171JK Kaatsheuvel • Noord-Brabant

Vendido

€ 775.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 792.350

Precio de compra /m²: € 5.615

Galería de fotos

Descripción

In de geliefde wijk 'De Oude Omdraaier' in Kaatsheuvel staat deze vrijstaande semi-bungalow op een ruim en beschut perceel. De woning heeft een geheel gelijkvloers woonprogramma op de begane grond, een ruime woonkamer met open haard, een inpandige garage en een tuin rondom met sproei-installatie. Ook aan verduurzaming is gedacht. Er zijn circa 11 zonnepanelen geplaatst. Wonen in De Oude Omdraaier De Oude Omdraaier is een rustige villawijk met uitsluitend vrijstaande woningen op grote kavels. Het groen en de volwassen bomen geven de buurt een prettige, lommerrijke sfeer. Leuk om te weten, de Efteling is te voet binnen enkele minuten te bereiken. En ook het centrum, supermarkten, uitvalswegen richting Tilburg, ’s-Hertogenbosch en Waalwijk liggen dichtbij. Indeling van de woning De belangrijkste woonruimtes bevinden zich op de begane grond: een ruime woonkamer met open haard, drie slaapkamers en de badkamer. Vanuit één van de kamers is de garage binnendoor bereikbaar. Aan de voorzijde van de woonkamer is een riante erker geplaatst, een fijne plek om van de zon en de tuin te genieten. Op de verdieping is een werkruimte en bergruimte, waar met een dakkapel eenvoudig een extra (slaap)kamer kan worden gemaakt. Omdat deze ruimte boven de huidige badkamer is gelegen, is het ook mogelijk hier een extra doucheruimte te realiseren. Tuin en buitenruimte De woning ligt heerlijk beschut tussen het groen en heeft een net aangelegde tuin met sproei-installatie bestaande uit vier sproei aansluitpunten voor de tuinslang. Besproeiing vindt plaats middels grondwater. De enorme oprit biedt plek voor meerdere auto’s en de garage heeft een elektrisch bedienbare deur. Onderhoud en duurzaamheid De woning is goed onderhouden. In 2010 is het dak vernieuwd vanaf de buitenzijde met nieuwe pannen en recent is de buitenzijde opnieuw geschilderd en geïmpregneerd. De woning heeft een Nefit HR 107 ketel uit 2015 en 11 zonnepanelen. Het energielabel is D, en er zijn nog mogelijkheden om de woning verder te verduurzamen, bijvoorbeeld met extra isolatie aan de binnenzijde. Alle ramen zijn reeds voorzien van dubbel glas. Extra mogelijkheden De ruime verdieping en het royale perceel bieden veel mogelijkheden. Met een dakkapel kan een grote extra kamer worden gemaakt, en binnen het bouwvlak is nog uitbreidingsruimte aanwezig. Zo kan de woning volledig worden aangepast aan de wensen van de nieuwe eigenaar. Goed om te weten Een smalle strook tuin aan de voorzijde direct grenzend aan de straat is officieel in bruikleen van de gemeente. Op dit moment wordt daar geen vergoeding voor in rekening gebracht, maar het onderhoud ligt bij de bewoners. Een extra stukje groen dus waar men gratis van kan genieten. Er wordt in de koopovereenkomst gebruik gemaakt van een niet-bewonersclausule. Dat betekent dat de huidige bewoner niet degene is die de koopovereenkomst ondertekent. De makelaar licht dit graag toe tijdens de bezichtiging. De vragenlijst betreft een informatief stuk. Algemeen - Perceeloppervlakte: ca. 853 m² - Woonoppervlakte: ca. 138 m² - Overige inpandige ruimte: ca. 20 m² (garage) - Bouwjaar: 1971 - Inhoud: ca. 583 m³ - Aanvaarding: in overleg Tot slot Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging. Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond in deze woning. Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen. Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 775.000

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 792.350

3,04%

Anualmente

%

€ 38.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 775.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
138 m²
Área del lote
853 m²
Contenido
583 m³
Otra zona interior
18 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1971
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
19-12-2025
Fecha de venta
28-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5171

Mapas de Google

Vista geográfica Kaatsheuvel

Explora Kaatsheuvel y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Kaatsheuvel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Kaatsheuvel. En 2025 había 17.190 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 393.587.

Inhabitantes

17.190

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 393.587

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.030

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

583

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Kaatsheuvel
Año Inhabitantes
2021 16.615
2022 16.895
2023 16.945
2024 16.975
2025 17.190

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Kaatsheuvel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 277.230
2022 EUR 302.562
2023 EUR 354.885
2024 EUR 372.632
2025 EUR 393.587

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.945 0-15: 2.525 15-25: 1.845 25-45: 4.085 45-65: 4.790

Nivel académico

Hoger

2.920

Praktisch

3.600

Middelbaar

6.370

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.100

Nederland

14.580

Buiten Europa

1.520

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.413
Appartementen 1.415
Tussenwoningen 2.586
Vrijstaande woningen 1.265
Twee-onder-één-kap woningen 1.086

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 40
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 561
1950 tot 1970 1.602
1970 tot 1980 1.304
1980 tot 1990 1.502
1990 tot 2000 770
2000 tot 2010 535
2010 tot 2020 518
2020 en later 424

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.141

Etiqueta A

1.999

Etiqueta B

1.416

Etiqueta D

654

Etiqueta G

472

Etiqueta F

423

Etiqueta A+++

317

Etiqueta E

307

Etiqueta A+

208

Etiqueta A++

183

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Kaatsheuvel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.266 3.197
2021 1.423 3.245
2022 1.082 3.029
2023 923 2.825
2024 880 2.898

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 944 • Electricidad: 2.784

Huurwoning

Gas: 732 • Electricidad: 2.115

Koopwoning

Gas: 1.028 • Electricidad: 3.228

Appartement

Gas: 521 • Electricidad: 1.739

Tussenwoning

Gas: 843 • Electricidad: 2.586

Vrijstaande woning

Gas: 1.342 • Electricidad: 4.163

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.089 • Electricidad: 3.213

Actividad empresarial en Kaatsheuvel (2025)

Handel en HORECA 480
Nijverheid en energie 475
Zakelijke dienstverlening 510
Overheid, onderwijs en zorg 275
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 110
Cultuur, recreatie en overige diensten 255

Número total de establecimientos empresariales: 2.270

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Kaatsheuvel
Periodo Delitos
jan 2025 49
jan 2026 32
jul 2025 52
jun 2025 40
mei 2025 53
mrt 2025 54
nov 2024 57
nov 2025 49
okt 2024 61
okt 2025 43
sep 2024 55
sep 2025 53

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Kaatsheuvel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Kaatsheuvel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Kaatsheuvel?

Kaatsheuvel telt in 2025 ongeveer 17.190 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel is in 2025 circa € 393.587.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel ligt rond € 33.030 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kaatsheuvel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 583 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kaatsheuvel?

In Kaatsheuvel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.586 woningen.

Meer viviendas in Kaatsheuvel

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.