Aller directement au contenu
Logo de Van der Laarse Makelaardij O.G. B.V.

Kudelstaartseweg 205

1433GE Kudelstaart • Noord-Holland

Vendu

€ 445.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 455.750

Prix d'achat /m²: € 5.114

Galerie de photos

Description

Ben jij op zoek naar een leuke, maar eenvoudige, twee-onder-een-kapwoning in Kudelstaart die je volledig naar eigen wens kunt verbouwen? Dan is deze karakteristieke woning uit ca. 1900 aan de Kudelstaartseweg 205 precies wat je zoekt! De woning is gelegen in het gezellige dorp Kudelstaart en staat op een royaal perceel van 447 m², met een ruime achtertuin op het zuidoosten. Dit is een ideale kans voor wie een huis volledig naar eigen smaak wil moderniseren, wil uitbreiden of op zoek is naar een klusproject. De achtertuin biedt volop mogelijkheden. Door de gunstige ligging op het zuidoosten geniet je hier vrijwel de hele dag van de zon. Het perceel biedt voldoende ruimte voor het creëren van een fijne buitenruimte, het plaatsen van een grote eettafel of het realiseren van een hobby- of werkruimte. Ook zijn er diverse bijgebouwen aanwezig die naar eigen inzicht kunnen worden opgeknapt of opnieuw ingedeeld. In de nabije omgeving zijn tal van voorzieningen: basisscholen, kinderopvang, sportverenigingen en het winkelcentrum van Kudelstaart bevinden zich allemaal op korte afstand. Hier vind je onder andere een supermarkt, slager, bakker, drogist en bloemist: ideaal voor de dagelijkse boodschappen. De gezellige horeca en de prachtige Westeinderplassen liggen eveneens dichtbij – perfect voor wie houdt van recreëren op en rond het water. Met de auto zijn Amstelveen, Amsterdam, Schiphol, Hoofddorp, het Amsterdamse Bos en diverse uitvalswegen zoals de A4, A5 en A9 uitstekend bereikbaar. Indeling Begane grond: Via de voortuin met parkeergelegenheid op eigen terrein bereik je de entree. De huidige indeling bestaat uit een woonkamer, eenvoudige keuken, slaapkamer, bijkeuken en een badkamer op de begane grond. Aan de achterzijde bevindt zich de toegang tot de ruime tuin op het zuidoosten. Eerste verdieping: Op de bovenverdieping bevindt zich nu één grote slaapkamer. Ook deze verdieping leent zich uitstekend voor een nieuwe indeling of uitbreiding om extra slaapkamers te realiseren. Bijzonderheden - Bouwjaar 1900 - Perceeloppervlak ca. 447 m² - Woonoppervlak ca. 90 m² - Parkeergelegenheid op eigen terrein - Ruime achtertuin gelegen op het zuidoosten - Energielabel: F - Kluswoning die je geheel naar eigen wens kan maken - Oplevering in overleg Projectnotaris Signum Notariaat Ben je benieuwd naar de mogelijkheden die deze twee-onder-een-kapwoning jou te bieden heeft? Neem dan contact met ons op via 0297-322111 voor meer informatie of een bezichtiging. Wij laten je graag zien hoeveel potentie deze woning heeft! Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 445.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 455.750

2,78%

Annuellement

%

€ 22.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 445.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
87 m²
Superficie du terrain
447 m²
Contenu
436 m³
Autre espace intérieur
17 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1900
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Grotendeels dubbelglas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
05-12-2025
Date de vente
19-03-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1433

Google Maps

Voir Kudelstaart sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Kudelstaart

Chiffres de logement et de quartier dans Kudelstaart

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Kudelstaart. En 2025 étaient 9.305 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 497.000.

Résidents

9.305

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 497.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

163

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Kudelstaart
Année Résidents
2021 9.250
2022 9.265
2023 9.230
2024 9.255
2025 9.305

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Kudelstaart
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 354.000
2022 EUR 392.000
2023 EUR 453.000
2024 EUR 454.000
2025 EUR 497.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.765 0-15: 1.585 15-25: 1.160 25-45: 2.170 45-65: 2.630

Niveau d'enseignement

Hoger

2.200

Praktisch

1.810

Middelbaar

2.910

Origine des habitants (2025)

Europa

785

Nederland

7.090

Buiten Europa

1.430

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 757
Appartementen 980
Tussenwoningen 1.648
Vrijstaande woningen 399
Twee-onder-één-kap woningen 162

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 7
1900 tot 1925 13
1925 tot 1950 73
1950 tot 1970 180
1970 tot 1980 623
1980 tot 1990 893
1990 tot 2000 376
2000 tot 2010 841
2010 tot 2020 278
2020 en later 91

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.514

Étiquette C

1.238

Étiquette B

778

Étiquette D

124

Étiquette A++

68

Étiquette F

56

Étiquette A+

51

Étiquette G

45

Étiquette E

28

Étiquette A+++

16

Étiquette A++++

6

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Kudelstaart
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.090 3.020
2021 1.200 3.070
2022 950 2.850
2023 830 2.660
2024 810 2.720

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.940

Koopwoning

Gaz: 910 • Électricité: 3.020

Appartement

Gaz: 470 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 790 • Électricité: 2.720

Vrijstaande woning

Gaz: 1.510 • Électricité: 3.950

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.780

Activité dans Kudelstaart (2025)

Handel en HORECA 165
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 300
Overheid, onderwijs en zorg 140
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 70
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 1.015

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Kudelstaart
Période Délits
jan 2025 14
jan 2026 19
jul 2025 16
jun 2025 8
mei 2025 10
mrt 2025 11
nov 2024 6
nov 2025 10
okt 2024 12
okt 2025 16
sep 2024 13
sep 2025 13

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Kudelstaart.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Kudelstaart

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Kudelstaart?

Kudelstaart telt in 2025 ongeveer 9.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kudelstaart?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kudelstaart is in 2025 circa € 497.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kudelstaart?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kudelstaart ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kudelstaart?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 163 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kudelstaart?

In Kudelstaart komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.648 woningen.

Meer maisons in Kudelstaart

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.