- Vendu
Bergstraat 74
4141BW Leerdam
€ 365.000 k.k.
€ 5.214/m²
- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 70 m²
- Chambres de coucher
- 2
Voir 183 vendu maisons dans Leerdam
Tapez pour chercher. Utilisez la flèche vers le bas et la flèche vers le haut pour naviguer dans les résultats et appuyez sur Entrée pour ouvrir.
Suggestions de recherche masquées.
Comparez les habitations vendues dans Leerdam ou consultez directement l'offre actuelle de cette ville.
Sur cette page, vous trouverez des maisons récemment vendues dans Leerdam. Utilisez ce tableau pour mieux estimer les prix de vente, les quartiers populaires et l'offre immobilière locale avant de choisir un agent immobilier. Consultez également l'offre immobilière actuelle avec /fr/woningen/leerdam 253 dans maisons .
4141BW Leerdam
€ 365.000 k.k.
€ 5.214/m²
4141DM Leerdam
€ 415.000 k.k.
€ 4.511/m²
4143GD Leerdam
€ 435.000 k.k.
€ 3.990/m²
4141BT Leerdam
€ 315.000 k.k.
€ 5.081/m²
4141JH Leerdam
€ 395.000 k.k.
€ 4.647/m²
4141ER Leerdam
€ 465.000 k.k.
€ 4.844/m²
4142BP Leerdam
€ 349.000 k.k.
€ 5.629/m²
4141BL Leerdam
€ 295.000 k.k.
€ 7.023/m²
4143AW Leerdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.291/m²
4143BJ Leerdam
€ 430.000 k.k.
€ 3.613/m²
4141AS Leerdam
Prix sur demande
4141JK Leerdam
€ 359.000 k.k.
€ 3.902/m²
4141BL Leerdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.865/m²
4143VH Leerdam
€ 495.000 k.k.
€ 3.586/m²
4141AS Leerdam
€ 400.000 k.k.
€ 5.797/m²
4142SM Leerdam
€ 400.000 k.k.
€ 5.128/m²
4141HD Leerdam
€ 400.000 k.k.
€ 4.444/m²
4141EN Leerdam
€ 385.000 k.k.
€ 3.104/m²
4142SG Leerdam
€ 500.000 k.k.
€ 3.816/m²
4142SJ Leerdam
€ 725.000 k.k.
€ 4.559/m²
4141ER Leerdam
€ 495.000 k.k.
€ 5.103/m²
4141DJ Leerdam
€ 345.000 k.k.
€ 5.227/m²
4142RS Leerdam
€ 525.000 k.k.
€ 3.917/m²
4143VM Leerdam
€ 400.000 k.k.
€ 3.636/m²
4142ED Leerdam
€ 550.000 k.k.
€ 5.392/m²
4141BL Leerdam
€ 365.000 k.k.
€ 3.762/m²
4141CL Leerdam
€ 270.000 k.k.
€ 5.400/m²
4141CW Leerdam
€ 395.000 k.k.
€ 4.540/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 21 makelaars in Leerdam.
Recent verkocht in Leerdam? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Leerdam, vergelijk verkoopmakelaars in Leerdam of bekijk de beste verkoopmakelaars in Leerdam voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Réponses courtes sur les prix immobiliers, les maisons vendues et comparer des agents immobiliers dans Leerdam.
De kosten van een makelaar in Leerdam verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Leerdam kun je 21 courtiers vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Leerdam om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.