Aller directement au contenu
Logo de Connect Makelaars Venray

St. Isidorusstraat 33

5809CZ Leunen • Limburg

Disponible

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.105

Galerie de photos

Description

Op een schitterende woonlocatie in de jonge, kindvriendelijke wijk "De Steeg" in Leunen, staat deze moderne twee-onder-één-kap woning uit 2014. De woning is instapklaar, volledig geïsoleerd en heeft energielabel A. Met de A73 op steenworp afstand, én alle voorzieningen zoals scholen, winkels en recreatie op loop- of fietsafstand, is dit de perfecte plek voor wie rust én bereikbaarheid zoekt. Met een woonoppervlakte van circa 153 m², een inhoud van circa 591 m³ en een mooie kavel van 210 m² biedt deze woning meer dan voldoende ruimte. De uitgebouwde woonkamer met open keuken, royale inpandige berging en bijkeuken maken het leven comfortabel. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een moderne badkamer, terwijl de tweede verdieping een multifunctionele ruimte biedt voor allerlei doeleinden. Kortom: een complete, energiezuinige woning op een prachtige, kindvriendelijke plek. Klaar om te bewonen. INDELING: Begane grond: De entree geeft toegang tot een ruime, lichte hal. Hier bevinden zich de meterkast (8 groepen, 2 aardlekschakelaars), het toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping. Het moderne toilet is voorzien van een wandcloset en fonteintje, met een lichte neutrale wandtegel in combinatie met een donkergrijze vloertegel – een mooi contrast. De hal leidt naar de royale, uitgebouwde woonkamer en de open keuken. Donkergrijze, grote tegels liggen naadloos door de hele begane grond, inclusief de berging en bijkeuken, met comfortabele vloerverwarming. De wanden zijn strak en het plafond heeft een spuitwerkafwerking. De zithoek is volledig op de tuin gericht. Een grote schuifpui zorgt voor licht, ruimte en een open verbinding met buiten. De woonkamer heeft een oppervlakte van circa 30 m². Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de trappenkast – handig voor voorraad. Tussen het zitgedeelte en de keuken is praktisch ruimte voor een eethoek, die vloeiend overgaat in de open keuken (circa 10 m²)m²m. De U-vormige keuken (2014) heeft fraaie kleurcontrasten en een barretje als subtiele scheiding – gezellig voor contact met gasten of handig voor een ontbijtje. De keuken is volledig uitgerust met een inductie kookplaat, RVS-afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combimagnetron. Een groot raam aan de voorkant kijkt uit op de straat. Vanuit de woonkamer bereik je ook de inpandige berging van circa 13 m², voorzien van inbouwkasten over de gehele breedte – ideaal voor opslag - en biedt daarnaast volop ruimte voor fietsen. De berging is tevens bereikbaar via de oprit, wat functioneert als een gestuurde achterom. Vanuit de berging kom je in de bijkeuken, deze heeft een oppervlakte van circa 10 m². Hier is de opstelling voor het witgoed – ruime plek voor wasmachine en droger, praktisch en overzichtelijk. Daarnaast bevindt zich hier een wastafelmeubel met warm en koud water, ideaal voor het vullen van een zwembad of het afspuiten van tuinspullen. De bijkeuken geeft tevens toegang tot de tuin. Beide ruimtes delen dezelfde nette, verzorgde afwerking als de rest van het huis. De woning is voorzien van rolluiken – zowel boven als onder, en ook aan de achterzijde op de bovenverdieping – voor extra comfort, verduistering en veiligheid. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping. Ook hier zijn de wanden strak, het plafond voorzien van spuitwerk en heeft de vloer een fraaie laminaatafwerking. De slaapkamers zijn respectievelijk circa 7, 12,5 en 15 m² groot, waarbij de ruime ouderslaapkamer beschikt over een nette inbouwkast over de volle breedte. De moderne badkamer heeft dezelfde stijl als het toilet op de begane grond – met tegels die tot het plafond doorlopen – en is uitgerust met een inloopdouche, een ruim wastafelmeubel, een ligbad en een wandcloset. Een raam zorgt voor daglicht en natuurlijke ventilatie, en daarnaast is er mechanische ventilatie aanwezig voor een gezond binnenklimaat. Tweede verdieping: De royale, open zolder heeft dezelfde fraaie laminaatafwerking als de eerste verdieping en is multifunctioneel te gebruiken. Hier bevinden zich de Intergas HRE cv-combiketel (2014) en de mechanische ventilatie box (2014). Een zijraam voorziet de ruimte van daglicht, en aan beide zijden zijn doorlopende knieschotten aanwezig voor ruime berging achter de lage delen. Mocht er meer licht of ruimte gewenst zijn, dan biedt de constructie de mogelijkheid om aan de voor- of achterzijde een dakkapel te laten plaatsen. De zolder is momenteel ingericht als logeerkamer, installatieruimte en bergzolder. TUIN: De tuin is gelegen op het zuidoosten en heeft een onderhoudsvriendelijke inrichting. Aan de woning grenst een ruime overkapping van maar liefst 18 m², voorzien van geïntegreerde spots – bij uitstek de plek om beschut te genieten van de ochtend- en middagzon. Daarnaast is er een tweede terras, ideaal voor de avondzon. Verder beschikt de tuin over een extra berging van 2 m² voor tuingereedschap en opslag, een stuk gazon en een border met beplanting. Voortuin: De voortuin is onderhoudsvrij ingericht met een oprit en een bijpassend looppad van dezelfde klinkers naar de voordeur. Daarlangs ligt siergrind, en er staan bloembakken met beplanting. ALGEMENE KENMERKEN: - Bouwjaar 2014; - Woonoppervlakte bedraagt ca. 153 m²; - Externe bergruimte is ca. 2 m²; - Overige inpandige ruimte 13 m²; - Gebouw gebonden buitenruimte 19 m²; - Inhoud van de woning is ca. 591 m³; - De woning is volledig geïsoleerd; - Kozijnen zijn vervaardigd van hardhout; - Beglazing HR++; - Rolluiken; - Het perceel oppervlak bedraagt 210 m²; - De woning beschikt over energielabel A. Disclaimer: Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Eventuele bijgesloten plattegrond-tekeningen zijn ter indicatie en kunnen afwijken van de werkelijke situatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
153 m²
Superficie du terrain
210 m²
Contenu
591 m³
Autre espace intérieur
13 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
19 m²
Espace de stockage externe
2 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2014
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5809

Google Maps

Carte de Leunen

Explorez Leunen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Leunen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Leunen. En 2025 étaient 2.205 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 411.000.

Résidents

2.205

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 411.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

60

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Leunen
Année Résidents
2021 2.270
2022 2.235
2023 2.250
2024 2.215
2025 2.205

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Leunen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 327.000
2023 EUR 369.000
2024 EUR 380.000
2025 EUR 411.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 495 0-15: 365 15-25: 230 25-45: 465 45-65: 650

Niveau d'enseignement

Hoger

470

Praktisch

430

Middelbaar

820

Origine des habitants (2025)

Europa

140

Nederland

1.975

Buiten Europa

85

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 124
Appartementen 4
Tussenwoningen 224
Vrijstaande woningen 370
Twee-onder-één-kap woningen 202

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 29
1900 tot 1925 31
1925 tot 1950 75
1950 tot 1970 223
1970 tot 1980 196
1980 tot 1990 162
1990 tot 2000 47
2000 tot 2010 109
2010 tot 2020 66
2020 en later 50

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

232

Étiquette A

212

Étiquette D

127

Étiquette B

125

Étiquette F

77

Étiquette G

75

Étiquette E

31

Étiquette A+

7

Étiquette A++

5

Étiquette A+++

5

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Leunen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.570 3.710
2021 1.770 3.780
2022 1.390 3.480
2023 1.140 3.370
2024 1.110 3.440

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.710

Huurwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.320

Koopwoning

Gaz: 1.180 • Électricité: 3.570

Appartement

Gaz: 990 • Électricité: 4.420

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.630

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.180

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.030 • Électricité: 3.000

Activité dans Leunen (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 35
Zakelijke dienstverlening 55
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Nombre total d'établissements: 260

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Leunen
Période Délits
jan 2025 5
jan 2026 4
jul 2025 4
jun 2025 2
mei 2025 6
mrt 2025 4
nov 2024 6
nov 2025 12
okt 2024 3
okt 2025 9
sep 2024 3
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Leunen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Leunen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Leunen?

Leunen telt in 2025 ongeveer 2.205 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Leunen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Leunen is in 2025 circa € 411.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Leunen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Leunen ligt rond € 32.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Leunen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 60 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Leunen?

In Leunen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 370 woningen.

Meer maisons in Leunen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.