Aller directement au contenu
Logo de Deniq Vastgoed

Ambyerstraat Noord 94 A

6225EG Maastricht • Limburg

Disponible

€ 535.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 547.550

Prix d'achat /m²: € 2.175

Galerie de photos

Description

Over deze woning Deze karakteristieke hoekwoning met separate multifunctionele ruimte (met eigen huisnummer) ligt in het hart van de geliefde wijk Amby. Gebouwd in 1910, ademt deze woning charme en sfeer, met prachtige glas-in-loodramen en een verrassend ruime indeling. Met een woonoppervlakte die verder reikt dan het hoofdhuis alleen, biedt dit object talloze mogelijkheden voor wie ruimte en functionaliteit zoekt. Denk aan werken aan huis, een atelier, hobbyruimte of een royale opslag – het is allemaal mogelijk aan de Ambyerstraat Noord. Van binnen Bij binnenkomst valt direct de authentieke sfeer op. De lange hal biedt toegang tot de royale woonkamer van circa 38 m², waar grote ramen zorgen voor overvloedig daglicht. De oorspronkelijke scheiding tussen zit- en eetgedeelte is subtiel bewaard gebleven via een fraaie boogconstructie. Aangrenzend bevindt zich de moderne keuken van circa 15 m² met onder andere een 6-pits gasfornuis, oven, koelkast, vaatwasser, combi-oven en afzuigkap. Vanuit de keuken bereik je de ruime kelder (ca. 30 m²), ideaal voor opslag. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een praktische bijkeuken/hal van circa 10 m² met wasmachine- en drogeraansluiting welke de scheiding vormt tussen het hoofdhuis en het achterhuis. Vanuit deze ruimte is zowel het betegeld toilet met fonteintje als de luxe badkamer te bereiken. Deze badkamer van circa 11 m² is voorzien van een wastafelmeubel met dubbele wasbak, ligbad, ruime inloopdouche en een bergkast met daarin de cv-installatie (gehuurd, bouwjaar mei 2024). Vanuit deze bijkeuken kom je in het aparte achterhuis met huisnummer 94B – voorheen de werkplaats van een bakker. Deze ruimte is onderverdeeld in drie delen: een tussenruimte/berging van ca. 14 m² met vaste kastenwand, een extra bergruimte en een multifunctionele ruimte van circa 43 m² met aanrecht, vaatwasser, spoelbak, 6-pits gasfornuis en afzuigkap. Vanuit hier is de tuin bereikbaar via zowel een enkele loopdeur als dubbele openslaande deuren naar de overkapping van circa 10 m². Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een tweede badkamer te vinden. De grootste slaapkamer (ca. 14,5 m²) bevindt zich aan de straatzijde en is wederom voorzien van glas-in-loodramen. De andere twee slaapkamers meten circa 8 en 9,5 m². De tweede badkamer is iets verouderd, maar netjes en beschikt over een douche, wastafelmeubel en tweede toilet. De zolderverdieping is via een vaste trap bereikbaar en ingericht als vierde slaapkamer. Dankzij drie dakramen is het een lichte ruimte, met extra bergruimte achter de knieschotten. Van buiten De woning beschikt over een diepe achtertuin van circa 30 meter, op het oosten gelegen en ingericht met gazon, beplanting en een zonnig terras. Een overkapping aan de woningzijde biedt plek voor een loungeset of eettafel. Achterin de tuin bevinden zich twee houten bergingen van circa 6 m² en 12 m² – perfect voor fietsen, gereedschap of tuinmeubilair. Langs de zijkant van de woning is een toegangsweg (geen oprit, maar een looppad van ca. 1,5 meter breed) die uitkomt in de tuin. Deze doorgang is vanaf de straatzijde afgesloten met een elektrisch bedienbaar rolluik. Parkeren kan in de parkeervakken in de straat. De woning heeft deels houten kozijnen met enkel en dubbel glas en is deels voorzien van rolluiken. De omgeving Deze woning ligt in de geliefde, kindvriendelijke wijk Amby, aan de rand van Maastricht. Een buurt met een rijke geschiedenis en een sterk gemeenschapsgevoel. Rondom het Severenplein – op loopafstand – vind je supermarkten, lokale ondernemers, landelijke winkelketens, huisartsenpost en een bruisend gemeenschapshuis. Ook diverse horecagelegenheden zijn in de directe omgeving te vinden. De verbindingen zijn uitstekend: een bushalte is vlakbij, en met de auto ben je binnen enkele minuten op de snelwegen richting Eindhoven, Heerlen en Luik. Voor sportliefhebbers biedt de buurt tal van faciliteiten, zoals voetbalvelden, tennisbanen, hockeyvelden en het Geusseltbad. De buurt Amby is een wijk met een dorps karakter die in de jaren ’70 is opgenomen in de stad Maastricht. De buurt is populair bij jonge gezinnen en biedt een mix van rust, ruimte en voorzieningen. Met een actief verenigingsleven, veel sportfaciliteiten en een breed aanbod aan winkels en horeca is dit een ideale woonomgeving voor wie graag leeft in een betrokken gemeenschap met de stad binnen handbereik. Duurzaamheidskans: van label E naar A Deze woning beschikt momenteel over energielabel E, maar biedt volop mogelijkheden om te verduurzamen. Met de installatie van 16 zonnepanelen is al een energielabel D haalbaar. Kies je daarnaast ook voor een warmtepomp, dan is zelfs een energielabel A mogelijk. Een slimme investering voor wie comfortabel wil wonen én waarde wil toevoegen aan de woning! BEZICHTIGING PLANNEN? Stuur een e-mail naar Bijzonderheden: • Karakteristieke hoekwoning met multifunctioneel achterhuis en aparte huisnummering • Authentieke details zoals glas-in-loodramen en originele indeling • Twee badkamers en vier slaapkamers, waarvan één op de zolderverdieping • Royale tuin op het oosten met overkapping en dubbele berging • Energielabel E Overig Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de algemene voorwaarden. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie (zoals foto's, plattegronden, teksten etc.), is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Deniq Vastgoed, of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Deze informatie mag worden bekeken op een scherm, gedownload worden op een hard-disk of geprint worden, mits dit geschied voor persoonlijk, informatief en niet-commercieel gebruik, mits de informatie niet gewijzigd wordt, en mits de informatie niet wordt gebruikt in een ander werk of publicatie in welk medium dan ook. Het beheer van de pagina's en de getoonde content op deze website wordt beheert door Deniq Vastgoed.

Prêt immobilier berekenen

€ 535.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 547.550

3,04%

Annuellement

%

€ 26.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 535.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
246 m²
Superficie du terrain
530 m²
Contenu
940 m³
Autre espace intérieur
34 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Espace de stockage externe
19 m²
Aire de la cour arrière
219 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1910
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2024, huur
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, 2 wastafelmeubels, douche, en toilet

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6225

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.