Aller directement au contenu
Logo de Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Burgemeester van Oppenstraat 89

6224EP Maastricht • Limburg

Vendu

€ 210.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 216.050

Prix d'achat /m²: € 2.187

Galerie de photos

Description

Tussenwoning met potentie – Volledig te renoveren! Ben je op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kunt verbouwen? Dan is deze tussenwoning in Maastricht een uitstekende kans. De woning is gelegen in de wijk Wittevrouweveld op loopafstand van de Groene Loper in Maastricht. Pluspunten van de woning: * Volledig te verbouwen en in te richten naar eigen wens; * Woonoppervlakte van ca. 96 m²; * Perceeloppervlakte van 142 m² met achterom; * 2 slaapkamers op de eerste verdieping; (oorspronkelijk 3 slaapkamers); * Mogelijkheid tot het creëren van een derde, ofwel vierde slaapkamer op de tweede verdieping. De woning is gunstig gelegen in de rustige en centraal gelegen wijk. Voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op korte afstand bereikbaar. Daarnaast ben je binnen enkele minuten in het stadscentrum en heb je een snelle aansluiting op de A2 en andere uitvalswegen. Indeling We betreden de woning via de entree, die toegang biedt tot de lichte woonkamer van ca. 27 m². De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken en biedt tevens toegang tot de kelder. De eenvoudige keukenopstelling is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en oven, met uitzicht over de achtertuin. Aansluitend aan de keuken bevindt zich de aangebouwde berging, waar zich onder andere de opstelplaats van de cv-ketel, de wasmachineaansluiting én het toilet bevindt. Vanuit deze ruimte is er directe toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping Via de trap in de entree bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier zijn twee slaapkamers toegankelijk, beide uitgerust met een handige bergkast. Oorspronkelijk waren hier drie slaapkamers, dit is eventueel weer terug te brengen in de oorspronkelijke staat. Tevens bevindt zich op deze verdieping de badkamer. Deze is in 2020 vernieuwd en voorzien een wastafelmeubel, douchecabine, toilet en handdoekenradiator. Deze ruimte is tevens voorzien van vloerverwarming. De ruime eerste slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een oppervlakte van circa 14,5 m². De tweede slaapkamer, aan de achterzijde gelegen, biedt uitzicht op de achtertuin en is circa 8,5 m² groot. Tweede verdieping Via een vaste trap bereiken we de tweede verdieping, die momenteel dienst doet als bergzolder. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden om een extra slaapkamer te creëren, bijvoorbeeld door het plaatsen van een dakkapel of een groter dakraam. Overige verdiepingen De woning beschikt over een kelder van circa 2,5 m², ideaal voor extra opbergruimte. Tuin De woning beschikt over een fijne, volledig omheinde achtertuin op het zuidoosten. De tuin is bovendien voorzien van een praktische achteringang. Bijzonderheden * CV-ketel, 2019, huur ca. 37,51 per maand; * Grotendeels kunststof kozijnen met Dubbel, HR++ en aan de voorzijde begane grond triple beglazing; * energielabel D; * Opkoopbeschermhing van toepassing; * Aanvaarding per direct mogelijk. Voor deze woning geldt de opkoopbescherming van de Gemeente Maastricht. Dit betekent dat de woning na aankoop niet direct verhuurd mag worden, tenzij er sprake is van een uitzondering of er een vergunning wordt verleend. De opkoopbescherming is bedoeld om woningen beschikbaar te houden voor eigen bewoning en om woningspeculatie tegen te gaan. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").

Prêt immobilier berekenen

€ 210.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 216.050

2,78%

Annuellement

%

€ 10.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 210.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
96 m²
Superficie du terrain
142 m²
Contenu
396 m³
Autre espace intérieur
16 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1943
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
23-09-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6224

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.