Direkt zum Inhalt
Logo von Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Burgemeester van Oppenstraat 89

6224EP Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 210.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.050

2 % Übertragungssteuer (€ 4.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 216.050

Kaufpreis /m²: € 2.187

Fotoalbum

Beschreibung

Tussenwoning met potentie – Volledig te renoveren! Ben je op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kunt verbouwen? Dan is deze tussenwoning in Maastricht een uitstekende kans. De woning is gelegen in de wijk Wittevrouweveld op loopafstand van de Groene Loper in Maastricht. Pluspunten van de woning: * Volledig te verbouwen en in te richten naar eigen wens; * Woonoppervlakte van ca. 96 m²; * Perceeloppervlakte van 142 m² met achterom; * 2 slaapkamers op de eerste verdieping; (oorspronkelijk 3 slaapkamers); * Mogelijkheid tot het creëren van een derde, ofwel vierde slaapkamer op de tweede verdieping. De woning is gunstig gelegen in de rustige en centraal gelegen wijk. Voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op korte afstand bereikbaar. Daarnaast ben je binnen enkele minuten in het stadscentrum en heb je een snelle aansluiting op de A2 en andere uitvalswegen. Indeling We betreden de woning via de entree, die toegang biedt tot de lichte woonkamer van ca. 27 m². De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken en biedt tevens toegang tot de kelder. De eenvoudige keukenopstelling is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en oven, met uitzicht over de achtertuin. Aansluitend aan de keuken bevindt zich de aangebouwde berging, waar zich onder andere de opstelplaats van de cv-ketel, de wasmachineaansluiting én het toilet bevindt. Vanuit deze ruimte is er directe toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping Via de trap in de entree bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier zijn twee slaapkamers toegankelijk, beide uitgerust met een handige bergkast. Oorspronkelijk waren hier drie slaapkamers, dit is eventueel weer terug te brengen in de oorspronkelijke staat. Tevens bevindt zich op deze verdieping de badkamer. Deze is in 2020 vernieuwd en voorzien een wastafelmeubel, douchecabine, toilet en handdoekenradiator. Deze ruimte is tevens voorzien van vloerverwarming. De ruime eerste slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een oppervlakte van circa 14,5 m². De tweede slaapkamer, aan de achterzijde gelegen, biedt uitzicht op de achtertuin en is circa 8,5 m² groot. Tweede verdieping Via een vaste trap bereiken we de tweede verdieping, die momenteel dienst doet als bergzolder. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden om een extra slaapkamer te creëren, bijvoorbeeld door het plaatsen van een dakkapel of een groter dakraam. Overige verdiepingen De woning beschikt over een kelder van circa 2,5 m², ideaal voor extra opbergruimte. Tuin De woning beschikt over een fijne, volledig omheinde achtertuin op het zuidoosten. De tuin is bovendien voorzien van een praktische achteringang. Bijzonderheden * CV-ketel, 2019, huur ca. 37,51 per maand; * Grotendeels kunststof kozijnen met Dubbel, HR++ en aan de voorzijde begane grond triple beglazing; * energielabel D; * Opkoopbeschermhing van toepassing; * Aanvaarding per direct mogelijk. Voor deze woning geldt de opkoopbescherming van de Gemeente Maastricht. Dit betekent dat de woning na aankoop niet direct verhuurd mag worden, tenzij er sprake is van een uitzondering of er een vergunning wordt verleend. De opkoopbescherming is bedoeld om woningen beschikbaar te houden voor eigen bewoning en om woningspeculatie tegen te gaan. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").

Hypothek berekenen

€ 210.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.050

2 % Übertragungssteuer (€ 4.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 216.050

2,78%

Jährlich

%

€ 10.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 210.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
96 m²
Fläche des Grundstücks
142 m²
Inhalt
396 m³
Sonstiger Innenraum
16 m²

Bau und Energie

Baujahr
1943
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dubbel glas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
23-09-2025
Verkaufsdatum
27-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 6224

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.