Jump to content
Logo of Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Burgemeester van Oppenstraat 89

6224EP Maastricht • Limburg

Sold

€ 210.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.050

2% transfer tax (€ 4.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 216.050

Purchase price /m²: € 2.187

Photo Gallery

Description

Tussenwoning met potentie – Volledig te renoveren! Ben je op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kunt verbouwen? Dan is deze tussenwoning in Maastricht een uitstekende kans. De woning is gelegen in de wijk Wittevrouweveld op loopafstand van de Groene Loper in Maastricht. Pluspunten van de woning: * Volledig te verbouwen en in te richten naar eigen wens; * Woonoppervlakte van ca. 96 m²; * Perceeloppervlakte van 142 m² met achterom; * 2 slaapkamers op de eerste verdieping; (oorspronkelijk 3 slaapkamers); * Mogelijkheid tot het creëren van een derde, ofwel vierde slaapkamer op de tweede verdieping. De woning is gunstig gelegen in de rustige en centraal gelegen wijk. Voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op korte afstand bereikbaar. Daarnaast ben je binnen enkele minuten in het stadscentrum en heb je een snelle aansluiting op de A2 en andere uitvalswegen. Indeling We betreden de woning via de entree, die toegang biedt tot de lichte woonkamer van ca. 27 m². De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken en biedt tevens toegang tot de kelder. De eenvoudige keukenopstelling is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap en oven, met uitzicht over de achtertuin. Aansluitend aan de keuken bevindt zich de aangebouwde berging, waar zich onder andere de opstelplaats van de cv-ketel, de wasmachineaansluiting én het toilet bevindt. Vanuit deze ruimte is er directe toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping Via de trap in de entree bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier zijn twee slaapkamers toegankelijk, beide uitgerust met een handige bergkast. Oorspronkelijk waren hier drie slaapkamers, dit is eventueel weer terug te brengen in de oorspronkelijke staat. Tevens bevindt zich op deze verdieping de badkamer. Deze is in 2020 vernieuwd en voorzien een wastafelmeubel, douchecabine, toilet en handdoekenradiator. Deze ruimte is tevens voorzien van vloerverwarming. De ruime eerste slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning en heeft een oppervlakte van circa 14,5 m². De tweede slaapkamer, aan de achterzijde gelegen, biedt uitzicht op de achtertuin en is circa 8,5 m² groot. Tweede verdieping Via een vaste trap bereiken we de tweede verdieping, die momenteel dienst doet als bergzolder. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden om een extra slaapkamer te creëren, bijvoorbeeld door het plaatsen van een dakkapel of een groter dakraam. Overige verdiepingen De woning beschikt over een kelder van circa 2,5 m², ideaal voor extra opbergruimte. Tuin De woning beschikt over een fijne, volledig omheinde achtertuin op het zuidoosten. De tuin is bovendien voorzien van een praktische achteringang. Bijzonderheden * CV-ketel, 2019, huur ca. 37,51 per maand; * Grotendeels kunststof kozijnen met Dubbel, HR++ en aan de voorzijde begane grond triple beglazing; * energielabel D; * Opkoopbeschermhing van toepassing; * Aanvaarding per direct mogelijk. Voor deze woning geldt de opkoopbescherming van de Gemeente Maastricht. Dit betekent dat de woning na aankoop niet direct verhuurd mag worden, tenzij er sprake is van een uitzondering of er een vergunning wordt verleend. De opkoopbescherming is bedoeld om woningen beschikbaar te houden voor eigen bewoning en om woningspeculatie tegen te gaan. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").

Mortgage berekenen

€ 210.000

Cost of copper (estimated): € 6.050

2% transfer tax (€ 4.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 216.050

2,78%

Yearly

%

€ 10.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 210.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen en een kelder

Areas and volumes

Living area
96 m²
Land area
142 m²
Content
396 m³
Other enclosed space
16 m²

Construction and Energy

Year of construction
1943
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dubbel glas en HR-glas
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Energy label
D

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
23-09-2025
Sale date
27-02-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 6224

Google Maps

Geographical overview Maastricht

Geographic orientation and real estate agent density in Maastricht

Residential and neighborhood statistics in Maastricht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maastricht. In 2026 were there 126.026 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 313.000.

Residents

126.026

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 313.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

7.537

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maastricht
Year Residents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maastricht
Year Average WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Education level

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origin of residents (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Construction period of buildings

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maastricht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricity: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricity: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 2.970

Business activity in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Total number of company establishments: 14.555

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maastricht
Period Crimes
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maastricht.

Frequently asked questions about living in Maastricht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer houses in Maastricht

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.