Aller directement au contenu
Logo de Erik Bessems Belgie Makelaardij BV

Op de Meer 101 A23

6223GW Maastricht • Limburg

Disponible

€ 179.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 184.430

Galerie de photos

Description

Prachtige, gelijkvloerse vakantiewoning op een toplocatie, vlak bij de grote vijver van de Sonnevijver. Deze bungalow beschikt over drie slaapkamers, een badkamer en biedt een schitterend uitzicht over het water. In de fraai aangelegde tuin geniet je in alle rust van het buitenleven. Unieke opportuniteit, dergelijke parels komen zelden op de markt, dus snel handelen is aangewezen. De woning beschikt over een overdekte inkom en een praktische aparte buitenberging. Bovendien werd de keuken vernieuwd in 2019, net als de kachel, en werd de elektrische boiler recent nog vervangen in 2025. Gelegen op een rustige, bosrijke locatie met volop ontspanningsmogelijkheden in de buurt, biedt deze woning alles voor wie houdt van natuur en buitenactiviteiten. Het Nationaal Park Hoge Kempen ligt om de hoek, met prachtige wandel- en fietsroutes door de natuur. Bovendien kun je in het Park Sonnevijver genieten van een privémeer met een exclusief strand, alleen toegankelijk voor de bewoners van deze woningen, ideaal voor zwemmen, SUPen, vissen of gewoon ontspannen aan het water. En dat alles op een steenworp van het bruisende Maastricht. Bezichtig deze woning ook digitaal en 'loop' zelf door de woning. Kijk daarvoor op onze website of via: my.matterport.com/show/?m=WxK4nxdWRgb INDELING Gelijkvloers: - Overdekte inkom + overdekte toegang tot de berging (aansluitingen wasmachine aanwezig en elektrische boiler); - Slaapkamer 1 met 2 x 1 persoonsbed, linoleum vloer en klapraam met vliegenraam; - Slaapkamer 2 dient nu als dressing met kastruimte; - Slaapkamer 3 met 1 x 2 persoonsbed met prachtig zicht op de aangelegde tuin en grote vijver; - Lichtrijke woonkamer met verzicht en rolgordijnen voor privacy, toegang tot het overdekt terras; - Keuken voorzien van 4-pit inductievuur (ATAG), afzuigkap, RVS spoelbak, combimagnetron, koelkast en vaatwasser; - Badkamer met badkamermeubel, lavabo, douchecabine met thermostatische kraan. Tuin: - Prachtig aangelegde tuin met Zuidoost orientatie; - Gedeeltelijk overdekt terras voor de warme zomeravonden; - Mogelijkheid tot de grote vijver via privatief poortje achteraan. BELANGRIJK: Permanente bewoning is niet mogelijk + een voorbehoud van financiering/opschortende voorwaarde financiering is niet mogelijk voor deze panden. NL klant? Controleer even of u overwaarde kan opnemen van uw huidige woning, dan zou u deze overwaarde kunnen benutten worden voor deze aankoop. IDEM BELANGRIJK: Op de koopsom komt er een 5% overdrachtrechten erfpacht, ook komt er een cumulatieve waarde van 5% op de resterende erfpacht (circa 8979,46 EUR - onder voorbehoud van fouten, de notaris maakt de definitieve afrekening steeds!) IDEM BELANGRIJK: De vakantiewoning is erfpacht, de grond is erfpacht (deze loopt tot 2077) Bijkomende kosten Sunclass Sonnevijver: - Erfpachtcanon 2026: € 3521,36 - Beheersvergoeding 2026: € 596,16 - Gemeentelijke belastingen : € +- 250,- / jaar - Kadastraal Inkomen (K.I) : € 438 - Verbruik van gas, water en elektriciteit. - Afval: Ieder heeft zijn eigen afvalbak, U betaalt een voorschot en daar worden de kosten van het afval mee verrekend. Energieprestatie en binnenklimaat (EPB-EPC) Certificaat beschikbaar: ja EPC certificaatnummer: 20260421-0003845684-RES-1 Berekende energiescore : (kWh/m²): 664 kWh /m² jaar - F label (eenvoudig naar C label te brengen door warmtepomp lucht lucht, airco) Het certificaat is geldig tot en met: 21-04-2036 Electrische installatie: ja - CONFORM Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting van de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen (behoudens bij sloop binnen 6 jaar na de aankoop). Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via Informatie stedenbouwkundige voorschriften: Stedenbouwkundige vergunning: ja Meest recente bestemming: recreatiegebieden Dagvaarding uitgebracht: neen VOORKOOPRECHT OP DIT GOED: neen VERKAVELINGSVERGUNNING: neen WATERGEVOELIG OPENRUIMTEGEBIED: neen Overstromingsgevoelige gebieden: Perceelscore of P-score : C Gebouwenscore of G-score: A Ligging in Signaalgebied: neen Ligging in afgebakende oeverzone of afgebakend overstromingsgebied: neen A:geen overstroming gemodelleerd B: kleine kans op overstromingen onder klimaatverandering C: kleine kans op overstromingen D: middelgrote kans op overstromingen Beschermd erfgoed GEINVENTARISEERD ERFGOED: neen BESCHERMD ONROEREND ERFGOED: neen

Prêt immobilier berekenen

€ 179.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 184.430

2,78%

Annuellement

%

€ 8.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 179.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
60 m²
Superficie du terrain
385 m²
Contenu
120 m³

Bâtiment et énergie

Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Chauffage
Elektrische verwarming
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
F

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, aan park en in recreatiepark
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
22-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6223

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.