Ir directamente al contenido
Logotipo de Erik Bessems Belgie Makelaardij BV

Op de Meer 101 A23

6223GW Maastricht • Limburg

Disponible

€ 179.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 5.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 184.430

Galería de fotos

Descripción

Prachtige, gelijkvloerse vakantiewoning op een toplocatie, vlak bij de grote vijver van de Sonnevijver. Deze bungalow beschikt over drie slaapkamers, een badkamer en biedt een schitterend uitzicht over het water. In de fraai aangelegde tuin geniet je in alle rust van het buitenleven. Unieke opportuniteit, dergelijke parels komen zelden op de markt, dus snel handelen is aangewezen. De woning beschikt over een overdekte inkom en een praktische aparte buitenberging. Bovendien werd de keuken vernieuwd in 2019, net als de kachel, en werd de elektrische boiler recent nog vervangen in 2025. Gelegen op een rustige, bosrijke locatie met volop ontspanningsmogelijkheden in de buurt, biedt deze woning alles voor wie houdt van natuur en buitenactiviteiten. Het Nationaal Park Hoge Kempen ligt om de hoek, met prachtige wandel- en fietsroutes door de natuur. Bovendien kun je in het Park Sonnevijver genieten van een privémeer met een exclusief strand, alleen toegankelijk voor de bewoners van deze woningen, ideaal voor zwemmen, SUPen, vissen of gewoon ontspannen aan het water. En dat alles op een steenworp van het bruisende Maastricht. Bezichtig deze woning ook digitaal en 'loop' zelf door de woning. Kijk daarvoor op onze website of via: my.matterport.com/show/?m=WxK4nxdWRgb INDELING Gelijkvloers: - Overdekte inkom + overdekte toegang tot de berging (aansluitingen wasmachine aanwezig en elektrische boiler); - Slaapkamer 1 met 2 x 1 persoonsbed, linoleum vloer en klapraam met vliegenraam; - Slaapkamer 2 dient nu als dressing met kastruimte; - Slaapkamer 3 met 1 x 2 persoonsbed met prachtig zicht op de aangelegde tuin en grote vijver; - Lichtrijke woonkamer met verzicht en rolgordijnen voor privacy, toegang tot het overdekt terras; - Keuken voorzien van 4-pit inductievuur (ATAG), afzuigkap, RVS spoelbak, combimagnetron, koelkast en vaatwasser; - Badkamer met badkamermeubel, lavabo, douchecabine met thermostatische kraan. Tuin: - Prachtig aangelegde tuin met Zuidoost orientatie; - Gedeeltelijk overdekt terras voor de warme zomeravonden; - Mogelijkheid tot de grote vijver via privatief poortje achteraan. BELANGRIJK: Permanente bewoning is niet mogelijk + een voorbehoud van financiering/opschortende voorwaarde financiering is niet mogelijk voor deze panden. NL klant? Controleer even of u overwaarde kan opnemen van uw huidige woning, dan zou u deze overwaarde kunnen benutten worden voor deze aankoop. IDEM BELANGRIJK: Op de koopsom komt er een 5% overdrachtrechten erfpacht, ook komt er een cumulatieve waarde van 5% op de resterende erfpacht (circa 8979,46 EUR - onder voorbehoud van fouten, de notaris maakt de definitieve afrekening steeds!) IDEM BELANGRIJK: De vakantiewoning is erfpacht, de grond is erfpacht (deze loopt tot 2077) Bijkomende kosten Sunclass Sonnevijver: - Erfpachtcanon 2026: € 3521,36 - Beheersvergoeding 2026: € 596,16 - Gemeentelijke belastingen : € +- 250,- / jaar - Kadastraal Inkomen (K.I) : € 438 - Verbruik van gas, water en elektriciteit. - Afval: Ieder heeft zijn eigen afvalbak, U betaalt een voorschot en daar worden de kosten van het afval mee verrekend. Energieprestatie en binnenklimaat (EPB-EPC) Certificaat beschikbaar: ja EPC certificaatnummer: 20260421-0003845684-RES-1 Berekende energiescore : (kWh/m²): 664 kWh /m² jaar - F label (eenvoudig naar C label te brengen door warmtepomp lucht lucht, airco) Het certificaat is geldig tot en met: 21-04-2036 Electrische installatie: ja - CONFORM Dit pand is onderworpen aan de renovatieverplichting van de Vlaamse overheid voor residentiële gebouwen (behoudens bij sloop binnen 6 jaar na de aankoop). Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via Informatie stedenbouwkundige voorschriften: Stedenbouwkundige vergunning: ja Meest recente bestemming: recreatiegebieden Dagvaarding uitgebracht: neen VOORKOOPRECHT OP DIT GOED: neen VERKAVELINGSVERGUNNING: neen WATERGEVOELIG OPENRUIMTEGEBIED: neen Overstromingsgevoelige gebieden: Perceelscore of P-score : C Gebouwenscore of G-score: A Ligging in Signaalgebied: neen Ligging in afgebakende oeverzone of afgebakend overstromingsgebied: neen A:geen overstroming gemodelleerd B: kleine kans op overstromingen onder klimaatverandering C: kleine kans op overstromingen D: middelgrote kans op overstromingen Beschermd erfgoed GEINVENTARISEERD ERFGOED: neen BESCHERMD ONROEREND ERFGOED: neen

Hipoteca berekenen

€ 179.000

Coste del comprador (estimado): € 5.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 184.430

2,78%

Anualmente

%

€ 8.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 179.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
recreatiewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
60 m²
Área del lote
385 m²
Contenido
120 m³

Construcción y energía

Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Calefacción
Elektrische verwarming
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
F

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan park en in recreatiepark
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
22-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6223

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.