Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Reinette, maakt wonen compleet

Hoornweg 67

9363EE Marum • Groningen

Disponible

€ 367.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.190

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.340) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 376.190

Prix d'achat /m²: € 3.137

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen met karakter en volop mogelijkheden aan de rand van Marum Aan de rand van het dorp Marum, met een vrij uitzicht over de omgeving, staat deze karakteristieke vrijstaande woning op een ruim perceel van 624m2. Een plek waar rust en ruimte samenkomen en waar de nieuwe eigenaar de kans krijgt om het huis volledig naar eigen wens te moderniseren. De woning, gebouwd in 1920, beschikt over ruimte en historie. In de woonkamer aan de voorzijde zorgen onder andere het glas-in-lood en de aanwezige open haard voor een warme, authentieke uitstraling. Tegelijkertijd biedt het geheel volop mogelijkheden om het wooncomfort naar deze tijd te brengen. Met een woonoppervlakte van circa 116m2 is er verassend veel ruimte aanwezig. De indeling is praktisch, met onder andere een slaapkamer en douche op de begane grond, wat de woning levensloopbestendig maakt. De keuken bevindt zich centraal in de woning en geeft toegang tot een hal die het woonhuis verbindt met de bijkeuken en aangebouwde berging. Zowel de bijkeuken als de berging beschikken over een eigen buitendeur naar de achtertuin. Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot twee afgetimmerde slaapkamers en een bergruimte met wastafel. Ook hier liggen mogelijkheden om de ruimtes naar eigen inzicht in te delen of te moderniseren. Buiten treft u een ruime kavel met een combinatie van bestrating en gras, recent voorzien van nieuwe schutting. De brede oprit langs de woning biedt voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en toegang tot de schuur. De achtertuin is bereikbaar via de voorzijde van het perceel en biedt veel privacy. Marum is een gemoedelijk en goed bereikbaar dorp met een compleet voorzieningenniveau. U vindt er onder andere winkels, scholen, sportverenigingen en horecagelegenheden. Dankzij de ligging nabij de A7 zijn de steden als Groningen, Drachten en Heereveen bovendien snel en eenvoudig te bereiken. Daarnaast biedt de omgeving volop mogelijkheden om te genieten van natuur en buitenruimte. Bijzonderheden: - Verkoop middels “as is, where is”- clausule - Ouderdomsclausule van toepassing - Energielabel E - Verwarming via cv-ketel Kortom: een charmante, vrijstaande woning met karakter en potentie, gelegen op een fijne plek met vrij uitzicht. Ideaal voor wie op zoek is naar ruimte, vrijheid en de mogelijkheden om een woning geheel naar eigen smaak te vernieuwen. Dit is een unieke kans die u niet wilt missen. De isolatieaanpak in het Westerkwartier, onderdeel van het Nij Begun-programma, biedt woningeigenaren subsidie en hulp bij het isoleren en ventileren van hun woning.

Prêt immobilier berekenen

€ 367.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.190

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.340) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 376.190

2,78%

Annuellement

%

€ 18.350

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 367.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Superficie du terrain
624 m²
Contenu
485 m³
Autre espace intérieur
18 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1920
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Open ligging
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 9363

Google Maps

Aperçu géographique Marum

Aperçu spatial du site de travail dans Marum

Chiffres de logement et de quartier dans Marum

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Marum. En 2025 étaient 6.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 348.427.

Résidents

6.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 348.427

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.863

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

146

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Marum
Année Résidents
2021 5.922
2022 5.948
2023 6.053
2024 6.090
2025 6.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Marum
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 240.021
2022 EUR 271.178
2023 EUR 327.782
2024 EUR 322.453
2025 EUR 348.427

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.334 0-15: 945 15-25: 679 25-45: 1.402 45-65: 1.675

Niveau d'enseignement

Hoger

1.082

Praktisch

1.074

Middelbaar

2.114

Origine des habitants (2025)

Europa

295

Nederland

5.356

Buiten Europa

378

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 338
Appartementen 222
Tussenwoningen 419
Vrijstaande woningen 1.189
Twee-onder-één-kap woningen 482

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 35
1900 tot 1925 142
1925 tot 1950 190
1950 tot 1970 521
1970 tot 1980 406
1980 tot 1990 236
1990 tot 2000 458
2000 tot 2010 329
2010 tot 2020 243
2020 en later 125

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

686

Étiquette C

540

Étiquette B

521

Étiquette D

271

Étiquette G

232

Étiquette F

116

Étiquette E

93

Étiquette A+++

90

Étiquette A++

52

Étiquette A+

44

Étiquette A++++

28

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Marum
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.466 2.921
2021 1.616 2.979
2022 1.254 2.820
2023 1.065 2.783
2024 1.015 2.916

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 931 • Électricité: 2.121

Huurwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.063

Koopwoning

Gaz: 1.121 • Électricité: 3.086

Appartement

Gaz: 574 • Électricité: 1.425

Tussenwoning

Gaz: 821 • Électricité: 1.900

Vrijstaande woning

Gaz: 1.231 • Électricité: 3.437

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 895 • Électricité: 2.334

Activité dans Marum (2025)

Handel en HORECA 152
Nijverheid en energie 122
Zakelijke dienstverlening 152
Overheid, onderwijs en zorg 123
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 78

Nombre total d'établissements: 750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Marum
Période Délits
jan 2025 15
jan 2026 6
jul 2025 7
jun 2025 9
mei 2025 12
mrt 2025 13
nov 2024 15
nov 2025 13
okt 2024 10
okt 2025 12
sep 2024 8
sep 2025 9

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Marum.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Marum

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Marum?

Marum telt in 2025 ongeveer 6.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Marum?

De gemiddelde WOZ-waarde in Marum is in 2025 circa € 348.427.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Marum?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Marum ligt rond € 28.863 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Marum?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 146 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Marum?

In Marum komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.189 woningen.

Meer maisons in Marum

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.