Aller directement au contenu
Logo de Corry van Rheenen Makelaardij BV

Rijnbandijk 111 56

4021AG Maurik • Gelderland

Disponible

€ 189.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 194.630

Prix d'achat /m²: € 2.863

Galerie de photos

Description

Recreëren op een toplocatie aan de Nederrijn – uw eigen chalet in Maurik! Droomt u van een heerlijke vakantieplek midden in de natuur, met volop recreatiemogelijkheden binnen handbereik? Op chaletpark Rivierenland in Maurik vindt u deze charmante recreatiewoning op een royale kavel van maar liefst 261 m² eigen grond. En met het populaire Eiland van Maurik direct aan de overzijde van de dijk, ligt ontspanning hier letterlijk aan uw voeten! Dit chalet (bouwjaar ca. 1997) is de afgelopen jaren met zorg vernieuwd en gemoderniseerd. Zo zijn er nieuwe plafonds geplaatst, is de badkamer volledig vernieuwd en beschikt de woning over airco. Alle ramen zijn voorzien van hoogrendementsglas, er is extra isolatie aangebracht en in 2021 is het dak nog vernieuwd. Dankzij de houtkachel (9 kw, geschikt voor verwarming van de gehele woning), de c.v.-ketel (2011) en de goede isolatie is het hier in elk seizoen comfortabel verblijven. De recreatiewoning ligt op een mooie plek aan de buitenste ring van het park, wat zorgt voor extra rust en privacy. Aan de voorzijde bevindt zich de verzorgde tuin met sierbestrating en een houten berging/tuinhuis. Het zonnige terras op het zuiden is dé plek om te genieten van lange zomerdagen. Binnen treft u een lichte, zonnige woonkamer met openslaande deuren naar het terras. De open keuken is compleet uitgerust met een gaskookplaat, afzuigkap, losse koelkast, vaatwasser en oven. Verder zijn er twee slaapkamers: een ruime hoofdslaapkamer en een tweede kamer met praktische kastruimte. De gehele woning is voorzien van een nette laminaatvloer. De moderne, lichte badkamer beschikt over een ruime inloopdouche, badmeubel en toilet. Ook de wasmachine en wasdroger (2 aparte groepen) kan hier worden geplaatst – wel zo praktisch. Extra pluspunten: • 261 m² eigen grond • Parkeren voor twee auto’s op eigen terrein • Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing • Houten berging/tuinhuis • Parkkosten ca. € 2.510,- per jaar • Brievenbussen en afvalvoorziening bij de hoofdentree Toplocatie voor recreatie en ontspanning! Steek de dijk over en u staat op het Eiland van Maurik met strand, jachthaven, horeca en talloze watersport- en recreatiemogelijkheden. Het gezellige dorp Maurik met winkels en overige voorzieningen ligt op korte afstand. Kortom: een complete, goed onderhouden recreatiewoning op een fantastische locatie. Wordt dit uw nieuwe vakantieplek aan de Nederrijn? Neem gerust contact op voor een kennismaking! Let op: voor de aankoop van een recreatiewoning is een deel eigen vermogen vereist. Daarnaast zijn er beperkte financieringsmogelijkheden. Informeer vooraf naar uw opties voordat u een bezichtiging inplant.

Prêt immobilier berekenen

€ 189.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 194.630

2,78%

Annuellement

%

€ 9.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 189.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
66 m²
Superficie du terrain
261 m²
Contenu
233 m³
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1997
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR (2011)
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
03-03-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad en toilet

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4021

Google Maps

Localisation de Maurik

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maurik

Chiffres de logement et de quartier dans Maurik

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maurik. En 2025 étaient 5.050 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 432.150.

Résidents

5.050

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 432.150

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 22.376

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

154

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maurik
Année Résidents
2021 4.580
2022 4.660
2023 4.945
2024 5.000
2025 5.050

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maurik
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 305.335
2022 EUR 341.020
2023 EUR 377.235
2024 EUR 404.482
2025 EUR 432.150

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.050 0-15: 785 15-25: 530 25-45: 1.230 45-65: 1.465

Niveau d'enseignement

Hoger

840

Praktisch

1.390

Middelbaar

1.580

Origine des habitants (2025)

Europa

500

Nederland

4.185

Buiten Europa

360

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 394
Appartementen 177
Tussenwoningen 594
Vrijstaande woningen 537
Twee-onder-één-kap woningen 345

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 89
1900 tot 1925 101
1925 tot 1950 161
1950 tot 1970 297
1970 tot 1980 412
1980 tot 1990 174
1990 tot 2000 304
2000 tot 2010 109
2010 tot 2020 426
2020 en later 186

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

533

Étiquette A

522

Étiquette B

337

Étiquette G

216

Étiquette D

124

Étiquette F

84

Étiquette A+++

80

Étiquette A+

60

Étiquette E

52

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

13

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maurik
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.334 3.264
2021 1.490 3.261
2022 1.150 3.125
2023 933 2.966
2024 918 3.119

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 795 • Électricité: 2.599

Huurwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.283

Koopwoning

Gaz: 1.029 • Électricité: 3.336

Appartement

Gaz: 703 • Électricité: 2.229

Tussenwoning

Gaz: 744 • Électricité: 2.468

Vrijstaande woning

Gaz: 1.286 • Électricité: 3.939

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.053 • Électricité: 3.270

Activité dans Maurik (2025)

Handel en HORECA 110
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 150
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 65

Nombre total d'établissements: 650

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maurik
Période Délits
jan 2026 10
jul 2025 9
jun 2025 9
mei 2025 7
mrt 2025 8
mrt 2026 11
nov 2024 9
nov 2025 14
okt 2024 7
okt 2025 20
sep 2024 14
sep 2025 16

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maurik.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maurik

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maurik?

Maurik telt in 2025 ongeveer 5.050 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maurik?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maurik is in 2025 circa € 432.150.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maurik?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maurik ligt rond € 22.376 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maurik?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 154 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maurik?

In Maurik komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 594 woningen.

Meer maisons in Maurik

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.