Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Luxe wonen op een toplocatie! Bent u op zoek naar een instapklaar appartement waar luxe en comfort hand in hand gaan met een ideale ligging? Dan is Nedereindseweg 119 dé plek voor u! Dit moderne appartement is in 2021 compleet gerenoveerd en voorzien van hoogwaardige afwerking, waardoor u alleen nog uw meubels hoeft neer te zetten en direct kunt genieten. Modern, stijlvol en tot in de puntjes verzorgd Zodra u het appartementencomplex binnenstapt, proeft u direct de verzorgde sfeer. De nette centrale hal biedt toegang tot de bergingen en de trap naar de woonverdiepingen. Eerste verdieping: De royale entree van het appartement geeft meteen een gevoel van ruimte. Vanuit de hal bereikt u het luxe, in 2021 vernieuwde toilet en de eigentijdse badkamer, uitgerust met een stijlvolle wastafel, inloopdouche en aansluiting voor de wasmachine. De hal geeft tevens toegang tot twee ruime slaapkamers – ideaal voor een gezin, thuiskantoor of logeerkamer. De ruime, zonnige woonkamer is een fijne plek om te ontspannen. Door de slimme indeling is er volop ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een grote eettafel. Als sfeervol extraatje vindt u hier een elegante elektrische haard – perfect voor knusse avonden. Vanuit de woonkamer loopt u zo het balkon op, waar u heerlijk rustig van uw buitenruimte geniet. De moderne halfopen keuken is het hart van het huis en is in 2021 volledig vernieuwd. De keuken beschikt over eigentijdse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, een oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, moderne afzuigkap én een kokend-waterkraan. Start de dag met een kop koffie op het tweede balkon aan de voorzijde, heerlijk in de ochtendzon. Voormalig 4-kamer appartement Het appartement is momenteel voorzien van twee ruime slaapkamers, maar het was oorspronkelijk een 4-kamer appartement. Met relatief eenvoudige aanpassingen is een derde slaapkamer weer te realiseren, waardoor het appartement ook uitstekend geschikt is voor gezinnen of als u extra ruimte wenst voor bijvoorbeeld een werkkamer. Centraal wonen in een groene omgeving Dit appartement ligt in een rustige, kindvriendelijke buurt met veel groen, op loopafstand van winkels, scholen, sportfaciliteiten en het openbaar vervoer. Ook bent u met de auto in no-time op de A2, A12 of A27 – binnen enkele minuten rijdt u Utrecht of andere steden binnen! Pluspunten op een rij: • Luxe, compleet vernieuwde keuken (2021) met moderne apparatuur • Stijlvolle badkamer en toilet (2021, beide volledig vernieuwd) • Strakke wand- en vloerafwerking • Direct gelegen aan een park • Alle voorzieningen op loopafstand • Goed onderhouden appartementencomplex • Veilig parkeren op afgesloten terrein aan de achterzijde • Eigen berging op de begane grond • Balkon op het zuiden én een tweede balkon op het noorden • Gezonde, actieve VvE met maandelijkse bijdrage van € 313,50 (inclusief opstalverzekering en meerjarenonderhoudsplan) • Oplevering: In overleg • Energielabel: D Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Nieuwegein zijn te vinden op Funda.
€ 325.000
Coûts d'achat (estimés): € 8.350
2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350
2,78%
Annuellement
€ 16.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.
Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 386.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.700
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.759
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Étiquette C
12.189
Étiquette A
7.575
Étiquette B
5.217
Étiquette D
2.936
Étiquette A+++
1.724
Étiquette A+
1.603
Étiquette E
734
Étiquette A++
678
Étiquette G
403
Étiquette F
357
Étiquette A++++
186
Étiquette A+++++
12
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gaz: 610 • Électricité: 2.810
Huurwoning
Gaz: 280 • Électricité: 2.050
Koopwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.690
Appartement
Gaz: 170 • Électricité: 1.930
Tussenwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.650
Vrijstaande woning
Gaz: 920 • Électricité: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 950 • Électricité: 3.300
Nombre total d'établissements: 8.500
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3434DP Nieuwegein
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²
3435AP Nieuwegein
€ 485.000 k.k.
€ 3.674/m²
3438PW Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 5.682/m²
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
3438XK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.898/m²
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
3434XS Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.867/m²
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²