Aller directement au contenu
Logo de Van Kaam Makelaardij o.z.

Burgemeester van Gilshof 45

4641TK Ossendrecht • Noord-Brabant

Vendu

€ 589.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 602.630

Prix d'achat /m²: € 4.462

Galerie de photos

Description

Deze BUNGALOW heeft een FANTASTISCH UITZICHT, is ENERGIE ZUINIG en is LEVENSLOOP BESTENDIG. Wat wil je nog meer? Aan de rand van Ossendrecht, dicht bij de grens van België, staat deze royale, VRIJSTAANDE BUNGALOW met fraai ingerichte tuin en houten tuinhuis. Deze zeer goed onderhouden woning met AANGEBOUWDE GARAGE heeft 3 SLAAPKAMERS (17, 10 en 10 m²), een RUIME BADKAMER met ligbad, 2e wc en douche en een ruime Z-VORMIGE WOONKAMER van maarliefst 56 m² met SERRE die een prachtig weids uitzicht heeft op de polder. Met 17 ZONNEPANELEN, HR dubbelglas en een HYBRIDE WARMTEPOMP heeft deze woning een mooi energielabel A++. De woning is gelegen in een rustige woonwijk in Ossendrecht. Het centrum van het dorp heeft diverse winkels en eetgelegenheden en is binnen loopafstand te bereiken. Noemenswaardigheden: • levensloopbestendige woning met 3 fijne slaapkamers • aangebouwde garage • serre met uitzicht op de tuin en de polder • hybride warmtepomp • vloerverwarming • 17 zonnepanelen • energielabel A++ • met liefde aangelegde en onderhouden ruime tuin rondom de woning gelegen Begane grond; Op de begane grond bevinden zich alle ruimtes. Waaronder de ruime Z-vormige woonkamer van 56 m² met schuifdeuren en serre van waaruit u een prachtig uitzicht over de tuin en polder heeft. De semi-open keuken met inbouwapparatuur en een oppervlakte van 8 m², de bijkeuken met deur naar de tuin en de badkamer van 11 m². Deze is ingericht met een ligbad, 2de toilet, douche, dubbele wastafel en een wastafelmeubel. In de hal bevindt zich de vlizotrap met toegang naar de ruime bergzolder. Tuin: De fraai aangelegde tuin is rondom gelegen en hier is altijd wel een heerlijke plek te vinden in de zon of schaduw op elk moment van de dag. De aangebouwde garage van 17 m² is voorzien van elektra en toegankelijk via zowel de voorzijde als achterzijde. Ook de houten berging is voorzien van elektra. Ben je op zoek naar een keurig onderhouden levensloopbestendige woning? Maak een afspraak voor een bezichtiging en kom kijken naar deze prachtige bungalow met een zowaar nóg mooier uitzicht! Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 589.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 602.630

3,04%

Annuellement

%

€ 29.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 589.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
132 m²
Superficie du terrain
867 m²
Contenu
723 m³
Autre espace intérieur
57 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1996
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Hybride-warmtepomp-cv-ketel (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
16-03-2026
Date de vente
11-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4641

Google Maps

Aperçu géographique Ossendrecht

Explorez Ossendrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Ossendrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ossendrecht. En 2025 étaient 5.410 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 383.000.

Résidents

5.410

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 383.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

166

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ossendrecht
Année Résidents
2021 5.225
2022 5.270
2023 5.400
2024 5.450
2025 5.410

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ossendrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 289.000
2022 EUR 301.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 360.000
2025 EUR 383.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.350 0-15: 670 15-25: 535 25-45: 1.230 45-65: 1.620

Niveau d'enseignement

Hoger

1.190

Praktisch

1.270

Middelbaar

1.640

Origine des habitants (2025)

Europa

1.260

Nederland

3.865

Buiten Europa

280

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 330
Appartementen 241
Tussenwoningen 458
Vrijstaande woningen 1.042
Twee-onder-één-kap woningen 375

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 133
1900 tot 1925 231
1925 tot 1950 213
1950 tot 1970 670
1970 tot 1980 467
1980 tot 1990 370
1990 tot 2000 190
2000 tot 2010 128
2010 tot 2020 78
2020 en later 74

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

634

Étiquette B

338

Étiquette D

331

Étiquette G

327

Étiquette A

281

Étiquette F

227

Étiquette E

140

Étiquette A++++

26

Étiquette A++

22

Étiquette A+

20

Étiquette A+++

12

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ossendrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.420 3.400
2021 1.590 3.450
2022 1.210 3.270
2023 1.030 3.100
2024 1.000 3.200

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.630

Huurwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.150

Koopwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.360

Appartement

Gaz: 630 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.520

Vrijstaande woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 3.120

Activité dans Ossendrecht (2025)

Handel en HORECA 120
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 675

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ossendrecht
Période Délits
jan 2026 20
jul 2025 16
jun 2025 19
mei 2025 11
mrt 2025 19
mrt 2026 7
nov 2024 15
nov 2025 11
okt 2024 22
okt 2025 14
sep 2024 14
sep 2025 10

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ossendrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ossendrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ossendrecht?

Ossendrecht telt in 2025 ongeveer 5.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ossendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ossendrecht is in 2025 circa € 383.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ossendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ossendrecht ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ossendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 166 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ossendrecht?

In Ossendrecht komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.042 woningen.

Meer maisons in Ossendrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.