Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Kaam Makelaardij o.z.

Burgemeester van Gilshof 45

4641TK Ossendrecht • Noord-Brabant

Vendido

€ 589.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 602.630

Precio de compra /m²: € 4.462

Galería de fotos

Descripción

Deze BUNGALOW heeft een FANTASTISCH UITZICHT, is ENERGIE ZUINIG en is LEVENSLOOP BESTENDIG. Wat wil je nog meer? Aan de rand van Ossendrecht, dicht bij de grens van België, staat deze royale, VRIJSTAANDE BUNGALOW met fraai ingerichte tuin en houten tuinhuis. Deze zeer goed onderhouden woning met AANGEBOUWDE GARAGE heeft 3 SLAAPKAMERS (17, 10 en 10 m²), een RUIME BADKAMER met ligbad, 2e wc en douche en een ruime Z-VORMIGE WOONKAMER van maarliefst 56 m² met SERRE die een prachtig weids uitzicht heeft op de polder. Met 17 ZONNEPANELEN, HR dubbelglas en een HYBRIDE WARMTEPOMP heeft deze woning een mooi energielabel A++. De woning is gelegen in een rustige woonwijk in Ossendrecht. Het centrum van het dorp heeft diverse winkels en eetgelegenheden en is binnen loopafstand te bereiken. Noemenswaardigheden: • levensloopbestendige woning met 3 fijne slaapkamers • aangebouwde garage • serre met uitzicht op de tuin en de polder • hybride warmtepomp • vloerverwarming • 17 zonnepanelen • energielabel A++ • met liefde aangelegde en onderhouden ruime tuin rondom de woning gelegen Begane grond; Op de begane grond bevinden zich alle ruimtes. Waaronder de ruime Z-vormige woonkamer van 56 m² met schuifdeuren en serre van waaruit u een prachtig uitzicht over de tuin en polder heeft. De semi-open keuken met inbouwapparatuur en een oppervlakte van 8 m², de bijkeuken met deur naar de tuin en de badkamer van 11 m². Deze is ingericht met een ligbad, 2de toilet, douche, dubbele wastafel en een wastafelmeubel. In de hal bevindt zich de vlizotrap met toegang naar de ruime bergzolder. Tuin: De fraai aangelegde tuin is rondom gelegen en hier is altijd wel een heerlijke plek te vinden in de zon of schaduw op elk moment van de dag. De aangebouwde garage van 17 m² is voorzien van elektra en toegankelijk via zowel de voorzijde als achterzijde. Ook de houten berging is voorzien van elektra. Ben je op zoek naar een keurig onderhouden levensloopbestendige woning? Maak een afspraak voor een bezichtiging en kom kijken naar deze prachtige bungalow met een zowaar nóg mooier uitzicht! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 589.000

Coste del comprador (estimado): € 13.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 602.630

3,04%

Anualmente

%

€ 29.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 589.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
132 m²
Área del lote
867 m²
Contenido
723 m³
Otra zona interior
57 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1996
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Schilddak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Hybride-warmtepomp-cv-ketel (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
A++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
16-03-2026
Fecha de venta
11-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4641

Mapas de Google

Vista geográfica Ossendrecht

Explora Ossendrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ossendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ossendrecht. En 2025 había 5.410 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 383.000.

Inhabitantes

5.410

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 383.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

166

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ossendrecht
Año Inhabitantes
2021 5.225
2022 5.270
2023 5.400
2024 5.450
2025 5.410

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ossendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 289.000
2022 EUR 301.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 360.000
2025 EUR 383.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.350 0-15: 670 15-25: 535 25-45: 1.230 45-65: 1.620

Nivel académico

Hoger

1.190

Praktisch

1.270

Middelbaar

1.640

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.260

Nederland

3.865

Buiten Europa

280

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 330
Appartementen 241
Tussenwoningen 458
Vrijstaande woningen 1.042
Twee-onder-één-kap woningen 375

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 133
1900 tot 1925 231
1925 tot 1950 213
1950 tot 1970 670
1970 tot 1980 467
1980 tot 1990 370
1990 tot 2000 190
2000 tot 2010 128
2010 tot 2020 78
2020 en later 74

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

634

Etiqueta B

338

Etiqueta D

331

Etiqueta G

327

Etiqueta A

281

Etiqueta F

227

Etiqueta E

140

Etiqueta A++++

26

Etiqueta A++

22

Etiqueta A+

20

Etiqueta A+++

12

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ossendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.420 3.400
2021 1.590 3.450
2022 1.210 3.270
2023 1.030 3.100
2024 1.000 3.200

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.630

Huurwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.150

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.360

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 3.120

Actividad empresarial en Ossendrecht (2025)

Handel en HORECA 120
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Número total de establecimientos empresariales: 675

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ossendrecht
Periodo Delitos
jan 2026 20
jul 2025 16
jun 2025 19
mei 2025 11
mrt 2025 19
mrt 2026 7
nov 2024 15
nov 2025 11
okt 2024 22
okt 2025 14
sep 2024 14
sep 2025 10

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ossendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ossendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ossendrecht?

Ossendrecht telt in 2025 ongeveer 5.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ossendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ossendrecht is in 2025 circa € 383.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ossendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ossendrecht ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ossendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 166 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ossendrecht?

In Ossendrecht komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.042 woningen.

Meer viviendas in Ossendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.