Ir directamente al contenido
Logotipo de WOONHUIS Makelaardij

Trambaan 6

4641PE Ossendrecht • Noord-Brabant

Disponible

€ 595.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 608.750

Precio de compra /m²: € 4.648

Galería de fotos

Descripción

Nabij het bos en op een perceel van bijna 1000 m2 gelegen GESCHAKELDE WONING met een groene en sfeervolle aangelegde tuin voorzien van diverse terrassen, tuinkamer en een fraaie vijverpartij. De zeer goed onderhouden en sfeervolle afgewerkte woning heeft op de begane grond een royale L-woonkamer met open keuken, bijkeuken, serre en een wasruimte. De garage is inpandig bereikbaar. Op de 1e verdieping zijn er naast de moderne badkamer nog 3 slaapkamers gelegen. Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. De woning is zeer goed onderhouden, volledig geïsoleerd, voorzien van hardhouten kozijnen met HR-beglazing, rolluiken, 16 zonnepanelen, diverse airco’s en een energielabel B (excl. zonnepanelen). De woning is gelegen aan de rand van Ossendrecht, op korte afstand bevindt zich een uitgestrekt bosgebied en de Noordpolder van Ossendrecht met diverse wandel- en fietspaden. In de directe omgeving bevinden zich diverse winkels, een supermarkt, basisschool en een speeltuintje. Uitvalswegen naar Breda/Rotterdam/Antwerpen zijn binnen enkele autominuten bereikbaar. BEGANE GROND: (betonvloer met vloerverwarming). HAL/ENTREE voorzien van een gemoderniseerde meterkast (o.a. met 3-fase aansluiting) en de trapopgang naar de 1e verdieping. Volledig betegelde TOILETRUIMTE met een vernieuwd staand toilet en een wandmeubel met fontein. Aan de voorzijde gelegen royale, sfeervolle en lichte L-WOONKAMER (ca. 36 m²) met een houtkachel (gaat mee) en Daikin Airco-unit t.b.v. het verwarmen en koelen van de begane grond. Aan de achterzijde is via de woonkamer de tuingerichte SERRE (ca. 15 m2) met schuifpui bereikbaar, vanuit de serre is er een vrij uitzicht over de groen aangelegde achtertuin. Gemoderniseerde open KEUKEN (ca. 2020), de keuken is voorzien van een in L-vorm opgesteld keukenblok met de volgende inbouwapparatuur: - Inductie kookplaat met afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en een koffiecorner. Via de keuken zijn de BIJKEUKEN (aansluiting voor de wasmachine aanwezig (momenteel niet in gebruik), INPANDIGE GARAGE en de WASRUIMTE bereikbaar. De wasruimte is voorzien van een keukenblok met gootsteen en de wasmachine-aansluiting. Door de glazen pui rondom en de dubbele tuindeuren is deze ruimte ook ideaal geschikt als hobby of werkruimte. De INPANDIGE GARAGE (ca. 19 m2) is voorzien van een laadpaal voor een elektrische auto en een elektrisch bedienbare sectionaaldeur. 1e VERDIEPING: (betonvloer met vloerverwarming) OVERLOOP met vlizotrap naar de bergzolder. SLAAPKAMER I (ca. 15.5 m2), gelegen aan de achterzijde van de woning en voorzien van een Daikin wandairco en een inbouwkastenwand. Moderne BADKAMER met een ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en een wandcloset. SLAAPKAMER II & III (ca. 9.7 en 8.8 m2) waarvan 1 kamer voorzien van een inbouwkastenwand. BERGZOLDER: Geïsoleerde open BERGZOLDER met dakraam, HR/Combiketel (Vaillant ca. 2017). Door het plaatsen van een vaste trap kan er eventueel een extra kamer gerealiseerd worden. TUIN: De zeer fraai aangelegde ACHTERTUIN met diverse niveauverschillen is ruim 60 meter diep en biedt volledige privacy en een oase aan rust. Via het aangelegde terras aan de achtergevel zijn via een stenen trap de vijverpartij met vlonder, loopbrug en het tuinhuis met keukenblok bereikbaar. Via een 2e stenen trap is het hoger gelegen niveau van de tuin bereikbaar waar o.a. een pergola met zitje en een tuinkamer met loungehoek zijn gelegen. Vanuit de tuinkamer is er een fraai zicht over de tuin richting de achtergevel en ervaar je volledige rust door de groene en bosrijke tuin. Aan de achterzijde van het perceel is er nog een 3e tuinberging gelegen voor het opslaan van diverse tuingereedschappen. De tuin is middels een brede poort aan de rechterzijde achterom bereikbaar. Aan de voorzijde is er via de oprit toegang tot de garage met carport. De oprit biedt plaats aan het parkeren van meerdere auto’s op eigen terrein. BIJZONDERHEDEN: Volledig gemoderniseerde en zeer goed onderhouden woning. Inpandige garage en royale oprit voor meerdere auto’s. 3 slaapkamers. Volledig geïsoleerd, HR-beglazing met rolluiken, 16 zonnepanelen met micro-omvormers en diverse Airco’s. Diepe, groene en sfeervolle tuin met diverse niveauverschillen, vijverpartij, tuinkamers en volledige privacy. Op korte afstand van een uitgestrekt bosgebied en natuurgebied de Noordpolder van Ossendrecht

Hipoteca berekenen

€ 595.000

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 608.750

3,04%

Anualmente

%

€ 29.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 595.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
128 m²
Área del lote
995 m²
Contenido
525 m³
Otra zona interior
35 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
37 m²
Área del jardín trasero
713 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1994
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gehele vloerverwarming
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
B

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4641

Mapas de Google

Vista geográfica Ossendrecht

Explora Ossendrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ossendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ossendrecht. En 2025 había 5.410 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 383.000.

Inhabitantes

5.410

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 383.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

166

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ossendrecht
Año Inhabitantes
2021 5.225
2022 5.270
2023 5.400
2024 5.450
2025 5.410

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ossendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 289.000
2022 EUR 301.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 360.000
2025 EUR 383.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.350 0-15: 670 15-25: 535 25-45: 1.230 45-65: 1.620

Nivel académico

Hoger

1.190

Praktisch

1.270

Middelbaar

1.640

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.260

Nederland

3.865

Buiten Europa

280

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 330
Appartementen 241
Tussenwoningen 458
Vrijstaande woningen 1.042
Twee-onder-één-kap woningen 375

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 133
1900 tot 1925 231
1925 tot 1950 213
1950 tot 1970 670
1970 tot 1980 467
1980 tot 1990 370
1990 tot 2000 190
2000 tot 2010 128
2010 tot 2020 78
2020 en later 74

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

634

Etiqueta B

338

Etiqueta D

331

Etiqueta G

327

Etiqueta A

281

Etiqueta F

227

Etiqueta E

140

Etiqueta A++++

26

Etiqueta A++

22

Etiqueta A+

20

Etiqueta A+++

12

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ossendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.420 3.400
2021 1.590 3.450
2022 1.210 3.270
2023 1.030 3.100
2024 1.000 3.200

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.630

Huurwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.150

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.360

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 3.120

Actividad empresarial en Ossendrecht (2025)

Handel en HORECA 120
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Número total de establecimientos empresariales: 675

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ossendrecht
Periodo Delitos
jan 2026 20
jul 2025 16
jun 2025 19
mei 2025 11
mrt 2025 19
mrt 2026 7
nov 2024 15
nov 2025 11
okt 2024 22
okt 2025 14
sep 2024 14
sep 2025 10

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ossendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ossendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ossendrecht?

Ossendrecht telt in 2025 ongeveer 5.410 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ossendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ossendrecht is in 2025 circa € 383.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ossendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ossendrecht ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ossendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 166 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ossendrecht?

In Ossendrecht komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.042 woningen.

Meer viviendas in Ossendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.