Aller directement au contenu
Logo de Greveling Makelaardij & Taxaties

Mr.Pieter Cornelisz. Vermaatlaan 28

3176XC Poortugaal • Zuid-Holland

Disponible

€ 775.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 792.350

Prix d'achat /m²: € 4.905

Galerie de photos

Description

Wilt u wonen aan de mooiste laan van de rustige woonwijk “Valckesteyn” in Poortugaal? Dit is uw kans! Deze ruime 2-onder-1kapwoning beschikt over een ruime woonkamer, eetkamer, keuken, 4 slaapkamers (5 mogelijk), luxe badkamer, kantoor- en wasruimte. Verder is er een sfeervolle tuin op het oosten met overkapping en een ruime oprit met toegang tot de garage met elektrische deur aan de voorzijde. Dit fijne huis is van alle gemakken voorzien met o.a. een houten vloer, airconditioning en 16 zonnepanelen. Direct aan het einde van de straat wandelt u de prachtige natuur van het “Valckesteynse Bos” in. In de KINDVRIENDELIJKE WIJK treft u verschillende speelgelegenheden voor kinderen en het metrostation van Poortugaal. Basisscholen en het dorpscentrum van zowel Poortugaal als Rhoon bereikt u binnen enkele fietsminuten. INDELING: Begane grond: Zijentree, ruime hal met meterkast (8 groepen), trapopgang, toilet. De ruime woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en geeft voldoende ruimte voor een riante zithoek. Door het grote hoekraam heeft de kamer veel lichtinval. Verder beschikt de woonkamer over een design airconditioning. We zijn zeer benieuwd of u hem kunt vinden. Aan de achterzijde van de woning treft u de eetkamer en keuken. De keuken is uitgevoerd in wandopstelling en voorzien van een 5- pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-vriescombinatie, combioven (2024) en grote dubbele lades voor veel opbergruimte. Via de keuken heeft u toegang tot de achtertuin en tot de garage. De garage is voorzien van een kastenwand (ter overname), elektrische garagedeur, wateraansluiting en een loopdeur naar de achtertuin. De gehele begane grond is voorzien van een houten vloer. Ook is er een vloerverwarming installatie aanwezig. Deze is nu niet in gebruik i.v.m. de houten vloer. EERSTE VERDIEPING: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer en separaat toilet. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de ruime masterbedroom voorzien van airconditioning. Aan de voorzijde bevindt zich tevens de 2e slaapkamer. De 3e slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning. De luxe badkamer (2017) is van alle gemakken voorzien en beschikt over een ligbad, ruim wastafelmeubel, spiegel met verlichting, design radiator en ruime inloopdouche met glazenwand, shampoo-nis, bankje, hand- en stortdouche. Het separate toilet op de overloop is volledig betegeld. TWEEDE VERDIEPING: Overloop, 1 grote slaapkamer, kantoorruimte, wasruimte. De 2e verdieping biedt nog veel mogelijkheden qua indeling. De ruimte is nu ingedeeld met een grote slaapkamer met airconditioning met aan de voorzijde een groot (Velux)dakraam en aan de achterzijde een grote dakkapel. De ruimte zou eenvoudige ingedeeld kunnen worden in 2 ruime slaapkamers. Via de overloop heeft u toegang tot wasruimte met klein dakraam en cv-ketelopstelling (Vaillant/ 2014). Aan de voorzijde bevindt zich een 3e kamer met groot dakraam. Deze kamer zou voor veel verschillende doeleinden gebruikt kunnen worden denk aan een kantoortje, inloopkast of speelkamer. BUITEN: De woning is aan de voorzijde gelegen aan een autoluwe laan met parkeerruimte voor meerdere auto’s op de eigen oprit. De ruime inpandige garage heeft een elektrische garagedeur. De zonnige achtertuin op het oosten heeft een sfeervolle overkapping, diverse groenborders en een achterom. De tuin is voorzien van een schutting op betonpalen. KENMERKEN: - Zeer ruime 2^1 kapwoning - Maar liefst 4 slaapkamers aanwezig (5 mogelijk) - 16 zonnepanelen (installatie klaar voor thuisbatterij) - Tuin op het oosten met sfeervolle overkapping - Oprit met ruimte voor meerdere auto’s en laadpunt voor elektrische auto - Garage met elektrische deur - Houten kozijnen met dubbele beglazing - De woning is volledige geïsoleerd - Vaillant CV- combiketel uit 2014 - Perceel: 265 m2 eigen grond - Woonoppervlakte: circa 158 m2 - Inhoud:circa 647m3 - Bouwjaar: circa 1999

Prêt immobilier berekenen

€ 775.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 792.350

3,04%

Annuellement

%

€ 38.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 775.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
158 m²
Superficie du terrain
265 m²
Contenu
647 m³
Autre espace intérieur
25 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
19 m²
Aire de la cour arrière
88 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant ( combiketel uit 2012, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3176

Google Maps

Localisation de Poortugaal

Explorez Poortugaal et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Poortugaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Poortugaal. En 2025 étaient 9.715 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 420.965.

Résidents

9.715

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 420.965

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.390

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

334

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Poortugaal
Année Résidents
2021 9.555
2022 9.510
2023 9.655
2024 9.650
2025 9.715

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Poortugaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 314.437
2022 EUR 345.506
2023 EUR 400.359
2024 EUR 417.000
2025 EUR 420.965

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.045 0-15: 1.360 15-25: 1.135 25-45: 2.205 45-65: 2.980

Niveau d'enseignement

Hoger

2.430

Praktisch

1.880

Middelbaar

3.130

Origine des habitants (2025)

Europa

660

Nederland

7.360

Buiten Europa

1.695

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 818
Appartementen 640
Tussenwoningen 1.710
Vrijstaande woningen 412
Twee-onder-één-kap woningen 429

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 43
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 175
1950 tot 1970 808
1970 tot 1980 334
1980 tot 1990 637
1990 tot 2000 1.259
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 57
2020 en later 29

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette B

1.267

Étiquette A

914

Étiquette C

832

Étiquette G

226

Étiquette D

223

Étiquette E

162

Étiquette F

108

Étiquette A+

63

Étiquette A+++

34

Étiquette A++

19

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Poortugaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.151 3.087
2021 1.309 3.142
2022 1.012 2.904
2023 857 2.674
2024 845 2.735

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 912 • Électricité: 2.613

Huurwoning

Gaz: 725 • Électricité: 1.896

Koopwoning

Gaz: 919 • Électricité: 3.047

Appartement

Gaz: 502 • Électricité: 1.758

Tussenwoning

Gaz: 790 • Électricité: 2.501

Vrijstaande woning

Gaz: 1.285 • Électricité: 4.056

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.055 • Électricité: 3.198

Activité dans Poortugaal (2025)

Handel en HORECA 120
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 280
Overheid, onderwijs en zorg 220
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 100

Nombre total d'établissements: 985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Poortugaal
Période Délits
jan 2025 36
jan 2026 26
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 18
mrt 2025 21
nov 2024 26
nov 2025 32
okt 2024 26
okt 2025 24
sep 2024 36
sep 2025 36

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Poortugaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Poortugaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Poortugaal?

Poortugaal telt in 2025 ongeveer 9.715 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Poortugaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Poortugaal is in 2025 circa € 420.965.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Poortugaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Poortugaal ligt rond € 40.390 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Poortugaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 334 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Poortugaal?

In Poortugaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.710 woningen.

Meer maisons in Poortugaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.