Aller directement au contenu
Logo de ERA Makelaardij Amerstreek

Rijvoortshoef 240

4941VH Raamsdonksveer • Noord-Brabant

Vendu

€ 236.250 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.575

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.725) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 242.825

Prix d'achat /m²: € 2.654

Galerie de photos

Rijvoortshoef 240 Raamsdonksveer

Jour d'ouverture

Woensdag 03-06 van 09:30 tot 11:30

Photo 38

Description

Jour d'ouverture

Woensdag 03-06 van 09:30 tot 11:30

KIJK-MOMENTEN: - Dinsdag 03-juni-2025 tussen 09:30-11:30uur - Donderdag 05-juni-2025 tussen 14:00-16:00uur U hoeft geen afspraak te maken! Buiten deze kijk-momenten de woning bezichtigen is NIET mogelijk. Deze woning wordt verkocht in opdracht van Thuisvester met Koopgarant. Om in aanmerking te komen voor een Koopgarant-woning dienen kandidaten/kopers met het volgende rekening te houden: - Het maximale inkomen mag € 79.006,- per jaar bedragen - U moet de woning zelf als hoofdbewoner bewonen - Overleggen van inkomensverklaring - Overleggen van een financiële scan (zonder ingevulde scan kan men helaas niet mee loten, in te vullen scan is te downloaden op ) Bijzonderheden: - Het betreft een woning van Thuisvester, hierdoor bent u gebonden aan een projectnotaris.(Notariaat Meijer te Geertruidenberg) - Er zal in de koopovereenkomst een artikel worden opgenomen dat verkoper de woning nooit zelf heeft bewoond. - Oplevering in overleg. - Huurders van een sociale huurwoning van Thuisvester (in dezelfde gemeente als waar de te koop staande woning is gelegen) krijgen voorrang! - VRAAGPRIJS = KOOPSOM! Dit houdt in dat de woning verkocht wordt voor de prijs waarmee wordt aangeboden, er hoeft dus niet overboden te worden en er is geen biedingsproces. Rijvoortshoef 240 Raamsdonksveer. Deze leuke tussenwoning is gelegen in een kinderrijke en centraal gesitueerde woonwijk met een goede bereikbaarheid en diverse voorzieningen op loopafstand. In de woonwijk zijn er diverse parkeerplaatsen en er is een mogelijkheid voor parkeren op eigen terrein. De belangrijkste pluspunten zijn : - De woning staat op een perceel van 150 m2 eigen grond - een woonoppervlakte van ca. 89 m2, (exclusief tweede verdieping) - inhoud van ca. 371 m3. - Het bouwjaar van de woning is 1976. - 3 ruime slaapkamers - c.v.-combiketel Remeha Avanta HR 2022. - Dubbele beglazing en isolatie voorzieningen - Energielabel B - Vrijstaande stenen berging aan de voorzijde Een goed onderhouden royale tussenwoning met tuin gelegen op het westen met berging aan de voorzijde en nette verzorgde diepe achtertuin. Begane grond: Entree/hal met meterkast (2011; 8 groepen, 1 aardlekschakelaar en glasvezel), gedeeltelijk betegelde toiletruimte met hang toilet en een fonteintje. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer met open keuken. De keuken is ruim van opzet en ligt aan de voorzijde. Een moderne keuken (2011) in hoek opstelling geplaatst, aan inbouwapparatuur; vaatwasser, koelkast, vriezer, combi-oven en een 4-pits gas-op-glas kookplaat. Aan de achterzijde ligt de ruime woonkamer. Deze is voorzien van een fraai lamel-parketvloer en een ruime trapkast. De woonkamer is tuingericht en geeft toegang tot de ruime en nette achtertuin. 1e Verdieping: Overloop geeft toegang tot de 3 slaapkamers evenals de vol betegelde badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel, designradiator en 2e toilet. In de grootste slaapkamer aan de voorzijde is de aansluiting voor de wasmachine en droger gesitueerd. De gehele verdieping is voorzien van een nette laminaatvloer, stucwerk wand- en plafondafwerking. 2e Verdieping: Middels vlizo trap te bereiken zolder met opstelling c.v.-combiketel Remeha Avanta (2022) en unit mechanische ventilatie. Een ruime nette zolder met laminaat. Een ruimte met mogelijkheden. De achtertuin is overwegend op het westen gelegen en is voorzien van een terras en diverse borders met planten. Ligging en omgeving. Binnen de gemeente Geertruidenberg treft een u breed scala aan mogelijkheden om de vrije tijd aangenaam door te brengen. Een keur aan sportverenigingen vindt u er, maar ook sport- en fitnesscentra, 2 openlucht zwembaden. Verder zijn er in de directe omgeving tal van mogelijkheden op watersportgebied (Brabantse Biesbosch) en andere vormen van recreatie. Ook winkelen, een terrasje pakken en lekker uit eten kunt u binnen de gemeentegrenzen. Het hele jaar door zijn er diverse evenementen. De verbinding ten opzichte van de diverse uitvalswegen (A27 & A59 richting A16) is uitstekend. Hebben wij uw interesse gewekt voor deze fraaie woning, neem dan contact op voor een bezichtiging.

Prêt immobilier berekenen

€ 236.250

Coûts d'achat (estimés): € 6.575

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.725) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 242.825

2,78%

Annuellement

%

€ 11.813

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 236.250 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Woensdag 03-06 van 09:30 tot 11:30
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
89 m²
Superficie du terrain
150 m²
Contenu
371 m³
Autre espace intérieur
20 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1976
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
21-05-2025
Date de vente
22-07-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4941

Google Maps

Raamsdonksveer sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Raamsdonksveer

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Raamsdonksveer. En 2025 étaient 12.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 371.000.

Résidents

12.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 371.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

390

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Raamsdonksveer
Année Résidents
2021 12.475
2022 12.475
2023 12.580
2024 12.550
2025 12.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Raamsdonksveer
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 335.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 371.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.870 0-15: 1.820 15-25: 1.410 25-45: 2.895 45-65: 3.505

Niveau d'enseignement

Hoger

2.150

Praktisch

2.980

Middelbaar

4.160

Origine des habitants (2025)

Europa

775

Nederland

10.820

Buiten Europa

915

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.163
Appartementen 1.203
Tussenwoningen 2.047
Vrijstaande woningen 675
Twee-onder-één-kap woningen 737

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 218
1925 tot 1950 273
1950 tot 1970 1.235
1970 tot 1980 1.292
1980 tot 1990 988
1990 tot 2000 567
2000 tot 2010 479
2010 tot 2020 150
2020 en later 70

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.841

Étiquette A

1.614

Étiquette B

1.219

Étiquette D

375

Étiquette G

254

Étiquette F

204

Étiquette E

147

Étiquette A+++

110

Étiquette A++++

71

Étiquette A+

65

Étiquette A++

31

Étiquette A+++++

7

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Raamsdonksveer
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.160 2.970
2021 1.280 3.010
2022 970 2.800
2023 840 2.630
2024 810 2.690

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.630

Huurwoning

Gaz: 640 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 440 • Électricité: 1.870

Tussenwoning

Gaz: 790 • Électricité: 2.540

Vrijstaande woning

Gaz: 1.390 • Électricité: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.870

Activité dans Raamsdonksveer (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 380
Overheid, onderwijs en zorg 200
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Nombre total d'établissements: 1.640

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Raamsdonksveer
Période Délits
jan 2026 27
jul 2025 34
jun 2025 40
mei 2025 36
mrt 2025 35
mrt 2026 31
nov 2024 42
nov 2025 24
okt 2024 44
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 33

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Raamsdonksveer.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Raamsdonksveer

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Raamsdonksveer?

Raamsdonksveer telt in 2025 ongeveer 12.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer is in 2025 circa € 371.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Raamsdonksveer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 390 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.047 woningen.

Meer maisons in Raamsdonksveer

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.