Aller directement au contenu
Logo de ERA Focus Makelaars Kennemerland B.V.

Hagelingerweg 159

2071CC Santpoort-Noord • Noord-Holland

Vendu

€ 550.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 562.850

Prix d'achat /m²: € 4.867

Galerie de photos

Description

Aan de Hagelingerweg 159 in Santpoort-Noord staat deze charmante twee-onder-een-kapwoning uit 1921, een huis dat historie en karakter ademt, maar tegelijkertijd alle comfort van nu biedt. Achter de fraaie voorgevel met kenmerkende knipvoeg schuilt een sfeervolle woning met een gebruiksoppervlakte van 113 m², gelegen op een verzorgd perceel van 123 m². Bij binnenkomst via de authentieke vestibule met granito vloer word je direct omringd door de warmte en elegantie van het oorspronkelijke jaren ’20-karakter. De kamer en suite met paneeldeuren, marmeren schouwen en open haard vormt het hart van het huis, waar sfeer en licht samenkomen. Via de openslaande deuren stap je de zonnige achtertuin op het westen in – een heerlijke plek om van de middag- en avondzon te genieten. De dichte keuken is voorzien van inbouwapparatuur en grenst aan een praktische bijkeuken, waardoor het geheel niet alleen stijlvol maar ook functioneel is. Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed ingedeelde slaapkamers en een complete badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. De vaste trap leidt naar de tweede verdieping, waar een ruime vierde slaapkamer met twee dakkapellen extra woonruimte biedt – ook ideaal als werkkamer en/of hobbyruimte. Zowel de voor- als achtertuin zijn met zorg aangelegd en onderhouden, waardoor het geheel een uitnodigende indruk maakt. De woning ligt in het hart van Santpoort-Noord, met winkels, scholen, openbaar vervoer en gezellige horecagelegenheden op loopafstand. Hagelingerweg 159 is een huis waar authenticiteit en comfort hand in hand gaan – een unieke kans voor wie op zoek is naar karakter, sfeer en een prachtige woonplek in een geliefde omgeving. Indeling Begane grond: entree, vestibule, meterkast, hal, toilet, trapopgang, toegang naar kamer en suite met deuren, berging/trapkast, dichte keuken v.v. inbouwapparatuur, bijkeuken en toegang naar de achtertuin. Eerste verdieping: overloop, drie slaapkamers en een badkamer v.v. ligbad, douche, toilet en wastafel. Tweede verdieping: middels vaste trap naar open ruimte/slaapkamer, berging en opstelling/aansluiting cv-ketel. In de achtertuin is er een overkapping geplaatst. Bijzonderheden - energielabel D; - kamer en suite met marmeren schouwen; - open haard in de eetkamer; - openslaande deuren naar de achtertuin; - vestibule met granitovloer; - originele ornamenten en paneeldeuren; - twee dakkapellen op de tweede verdieping; - schilderwerk buiten achterzijde 2024, voorzijde 2025; - 2016 EPS parels onder de begane grondvloer; - 2015 gevels afgestoomd en geïmpregneerd; - dakgoten vervangen in 2002 - 1999 gevels gereinigd, uitgehakt en opnieuw gevoegd; - knipvoeg voorgevel; - riolering tot en met de straat vervangen in 1993; - 1993 elektra vernieuwd/ 2019 krachtstroom; - centrum met diverse winkels op loopafstand. Interesse in deze woning?! Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda. Bekijk alle kenmerken

Prêt immobilier berekenen

€ 550.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 562.850

3,04%

Annuellement

%

€ 27.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 550.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Superficie du terrain
123 m²
Contenu
400 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Aire de la cour arrière
30 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1921
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Tentdak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en open haard
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Vaillant Eco Tec (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
10-10-2025
Date de vente
20-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2071

Google Maps

Localisation de Santpoort-Noord

Aperçu spatial du site de travail dans Santpoort-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Santpoort-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Santpoort-Noord. En 2025 étaient 7.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 551.000.

Résidents

7.265

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 551.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

261

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Année Résidents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Santpoort-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Niveau d'enseignement

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origine des habitants (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

711

Étiquette F

631

Étiquette G

559

Étiquette E

422

Étiquette D

359

Étiquette A

335

Étiquette B

325

Étiquette A+

17

Étiquette A++

11

Étiquette A+++

7

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Santpoort-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 2.760

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.620

Koopwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.680

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.610

Tussenwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.490

Vrijstaande woning

Gaz: 1.760 • Électricité: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.990

Activité dans Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Nombre total d'établissements: 1.110

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Santpoort-Noord
Période Délits
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Santpoort-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Santpoort-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer maisons in Santpoort-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.