Aller directement au contenu
Logo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Molenveltlaan 29

2071BR Santpoort-Noord • Noord-Holland

Vendu

€ 735.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 751.550

Prix d'achat /m²: € 0

Galerie de photos

Description

Tot in de puntjes verzorgde en mooi verbouwde eengezinswoning, gelegen in een rustige straat binnen de dorpskern van Santpoort-Noord. Flinke voortuin en een ca. 12 meter diepe achtertuin waar de zon de hele dag te vinden is maar ook voldoende schaduwplekjes zijn. De woning heeft uitstekende maatvoeringen (het is een breed huis) en mede dankzij de flinke uitbouw op de parterre en slimme verbouwing van de zolderverdieping hét gezinshuis bij uitstek. De inmeting heeft aangegeven dat deze woning maar liefst een woonoppervlakte van 129m2 heeft. De keuken, badkamer en het toilet zijn allemaal van een moderne snit. Door de combinatie met een strakke afwerking (de gehele woning heeft gestukadoorde wanden / plafonds en mooie vloeren met hoge plinten) is het een direct instapklare woning. De top-verswinkels van Santpoort liggen - net zoals een grote supermarkt - op korte loopafstand. Dat geldt eveneens voor meerdere basisscholen, sportverenigingen, openbaar vervoer (het NS-station en bushalte in de nabijheid) en natuurlijk wandelpark burgemeester Rijkenspark (Bosbeek) en de omliggende duingebieden. Een heerlijke plek om te wonen in het gezellige en veelzijdige Santpoort-Noord en dat allemaal in een woning die zeer veel te bieden heeft! INDELING: Begane grond: zeer ruime entree/gang; meterkast; gemoderniseerd toilet (wandcloset) met hardstenen fonteintje; heerlijk lichte en royale (aan de achterzijde uitgebouwde) woonkamer met open keuken, voorzien van openslaande deuren naar de tuin, houtkachel en een massief grenen vloer. De open (woon)keuken, bestaat uit 2 delen, zijnde een - in hoek - opgesteld keukendeel met hoog model koelkast, aparte vriezer, groot gasfornuis (6 pits) met dubbele oven, RVS-afzuigkap, vaatwasser, 10 liter close-in-boiler, veel kastruimte (waaronder een zeer praktische hoekkast met uittrek-laden) en een granieten aanrechtblad. Het tweede keukengedeelte bestaat uit een combinatie van een zitbar met praktische schuifladen. Hier kunnen familie of vrienden lekker aanleunen als er gekookt wordt. 1e verdieping: overloopruimte; 2 slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 thans in gebruik als kantoor; ruime slaapkamer aan de achterzijde; geheel gemoderniseerde badkamer met ligbad, aparte inloopdouche met vloerdrain, regendouche, handdouche, wastafelmeubel met spiegel, toilet (wandcloset), handdoekenradiator, tegelwerk tot plafondhoogte en een gestukadoord plafond met inbouwspots. De slaapkamers en overloop hebben een mooie, doorlopend gelegde laminaatvloer van een goede kwaliteit. 2e verdieping: via vaste trap te bereiken ruime zolderverdieping, bestaande uit een voor-zoldergedeelte met bergruimte en een zeer ruime slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde en een zeer brede dakkapel aan de achterzijde (over het maximaal toegestane dakvlak). Deze zolderslaapkamer heeft verder een airconditioning-unit en een “walk-in” bergruimte met wastafelmeubel met spiegel en planchet, handdoekenradiator, opstellingsplaats voor de c.v.-ketel en aansluiting voor de wasmachine en droger. BIJZONDERHEDEN: - Voor indeling, maatvoeringen en plattegronden zie de brochure op Funda. - Instapklare woning in een hele fijne, rustige wijk binnen Santpoort-Noord. - De woning is op de begane grond en eerste verdieping in 2018 geheel gerenoveerd en de zolderverdieping in 2021. - Fijne voor- en diepe achtertuin met terrassen op 2 niveaus, groene borders, een ruime schuur/berging, aangebouwde veranda en een deur naar de achterom. - Zowel (hard)houten als kunststof kozijnen, geheel voorzien van isolerende beglazing. De kunststof dakkapellen op de zolderverdieping zijn zowel aan de voor- als achterzijde voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken. - De gehele woning is voorzien van gestukadoorde wanden en plafonds. - Verwarming en warmwater d.m.v. Remeha Calenta HR combiketel uit 2016. - Elektra: 9 groepen, 3x aardlekschakelaar en een 3-fase hoofdzekering. - Aanvaarding; 3e week januari 2026.

Prêt immobilier berekenen

€ 735.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 751.550

3,04%

Annuellement

%

€ 36.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 735.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
129 m²
Superficie du terrain
173 m²
Contenu
438 m³
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
67 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1955
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Calenta HR (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
25-08-2025
Date de vente
21-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2071

Google Maps

Localisation de Santpoort-Noord

Aperçu spatial du site de travail dans Santpoort-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Santpoort-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Santpoort-Noord. En 2025 étaient 7.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 551.000.

Résidents

7.265

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 551.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

261

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Année Résidents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Santpoort-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Niveau d'enseignement

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origine des habitants (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

711

Étiquette F

631

Étiquette G

559

Étiquette E

422

Étiquette D

359

Étiquette A

335

Étiquette B

325

Étiquette A+

17

Étiquette A++

11

Étiquette A+++

7

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Santpoort-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 2.760

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.620

Koopwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.680

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.610

Tussenwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.490

Vrijstaande woning

Gaz: 1.760 • Électricité: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.990

Activité dans Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Nombre total d'établissements: 1.110

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Santpoort-Noord
Période Délits
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Santpoort-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Santpoort-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer maisons in Santpoort-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.