Aller directement au contenu
Logo de Meijer Makelaardij & Taxaties

Lieve Vrouwepoldersedijk 2 a

3243LA Stad aan 't Haringvliet • Zuid-Holland

Disponible

€ 825.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 843.350

Prix d'achat /m²: € 5.935

Galerie de photos

Description

Vrijstaand wonen met ruimte, comfort en een landelijke ligging? Dat vindt u aan de Lieve Vrouwepoldersedijk 2a in Stad aan ’t Haringvliet. Deze charmante en keurig onderhouden woning ligt aan een rustige weg met vrij uitzicht en wordt omringd door groen en weidse landschappen. Hier geniet u dagelijks van rust en vrijheid, terwijl voorzieningen en uitvalswegen binnen handbereik blijven – een ideale plek voor gezinnen en liefhebbers van landelijk wonen. De woning is gebouwd in 1993 en biedt circa 139 m² woonoppervlakte op een royaal perceel van 3.985 m². Dankzij goede isolatie, dubbele beglazing en zonnepanelen beschikt de woning over een gunstig energielabel A. Begane grond: Bij binnenkomst valt direct de verzorgde afwerking op. In de hal bevindt zich een modern toilet dat volledig is betegeld en is voorzien van een wandcloset en fontein. Ook de meterkast met waterontharder bevindt zich in de hal. De woonkamer is royaal en licht, met strak gestucte wanden en plafonds die zorgen voor een moderne uitstraling. De plavuizen vloer met vloerverwarming draagt bij aan het wooncomfort, terwijl de houtkachel met schouw een sfeervol middelpunt vormt. Dankzij de aanwezige airconditioning is het hier het hele jaar door aangenaam verblijven. De open keuken, vernieuwd in 2022, sluit naadloos aan op de woonkamer en is uitgevoerd met een composiet werkblad. De keuken is compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductie fornuis, afzuigschouw, koelkast, vaatwasser en een ingebouwde koffiemachine. Daarnaast is er een close-in boiler geplaatst in 2024. De tuindeuren zorgen voor een directe verbinding met de overkapping en de tuin. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken, waar ruimte is voor het witgoed en waar tevens de cv-opstelling (Remaha 2012) is gesitueerd. De voormalige garage is bij de woning betrokken en biedt extra gebruiksruimte, bijvoorbeeld als hobbyruimte of berging. Eerste verdieping: De overloop is netjes afgewerkt met stucwerk en een laminaatvloer en beschikt over een vide, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Hier vindt u tevens een inbouwkast met de omvormer van de zonnepanelen en een vlizotrap die toegang geeft tot de bergvliering. Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers, elk met een eigen karakter. Twee slaapkamers zijn afgewerkt met vinylvloeren en behang en beschikken over rolluiken, wat bijdraagt aan comfort en privacy. Eén van deze kamers is bovendien voorzien van praktische knieschotten voor extra bergruimte. De derde slaapkamer onderscheidt zich door de aanwezigheid van airconditioning, een vaste kastenwand en eveneens knieschotten, wat deze ruimte bijzonder functioneel maakt. De moderne badkamer, vernieuwd in 2019, is volledig betegeld en uitgevoerd met een inloopdouche, een wandcloset en een stijlvol wastafelmeubel. Tweede verdieping: Via de vlizotrap bereikt u de bergvliering met dakraam. Deze verdieping is uitermate geschikt voor het opbergen van seizoensspullen en biedt verrassend veel extra bergruimte. Buitenruimte en tuin: Rondom de woning ligt een royale en fraai ingerichte tuin die volop privacy en mogelijkheden biedt. De tuin is voorzien van meerdere weilandjes, een ruim betegeld terras en een overkapping waar u heerlijk kunt zitten. Voor dierenliefhebbers zijn er buitenkennels aanwezig. Daarnaast beschikt het perceel over diverse fruitbomen, waaronder kersen-, appel-, pruimen- en walnotenbomen, wat bijdraagt aan het landelijke karakter. Een buitenkraan en een septictank maken het geheel compleet. Op eigen terrein is ruime parkeergelegenheid aanwezig, met voldoende plaats voor meerdere voertuigen op de oprit. Algemeen: Vrijstaande woning op ruim perceel Landelijke ligging met vrij uitzicht Energielabel A en zonnepanelen Moderne keuken (2022) en badkamer (2019) Airconditioning aanwezig Royale tuin met diverse voorzieningen en fruitbomen Oplevering in overleg

Prêt immobilier berekenen

€ 825.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 843.350

3,04%

Annuellement

%

€ 41.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 825.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
139 m²
Superficie du terrain
3985 m²
Contenu
504 m³
Autre espace intérieur
3 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
22 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1993
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remaha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en garage mogelijk
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
15-04-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3243

Google Maps

Voir Stad aan 't Haringvliet sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Stad aan 't Haringvliet

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Stad aan 't Haringvliet. En 2025 étaient 1.600 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 348.000.

Résidents

1.600

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 348.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

35

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Stad aan 't Haringvliet
Année Résidents
2021 1.475
2022 1.515
2023 1.525
2024 1.540
2025 1.600

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Stad aan 't Haringvliet
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 235.000
2022 EUR 265.000
2023 EUR 319.000
2024 EUR 334.000
2025 EUR 348.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 290 0-15: 265 15-25: 150 25-45: 395 45-65: 495

Niveau d'enseignement

Hoger

290

Praktisch

320

Middelbaar

600

Origine des habitants (2025)

Europa

80

Nederland

1.425

Buiten Europa

100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 113
Appartementen 62
Tussenwoningen 139
Vrijstaande woningen 206
Twee-onder-één-kap woningen 199

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 7
1700 tot 1900 74
1900 tot 1925 98
1925 tot 1950 76
1950 tot 1970 196
1970 tot 1980 61
1980 tot 1990 58
1990 tot 2000 38
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 102
2020 en later 26

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

159

Étiquette A

134

Étiquette G

113

Étiquette F

79

Étiquette D

76

Étiquette B

70

Étiquette E

37

Étiquette A+++

37

Étiquette A+

8

Étiquette A++

8

Étiquette A+++++

1

Étiquette A++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Stad aan 't Haringvliet
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.340 2.890
2021 1.450 3.080
2022 1.100 2.880
2023 920 2.800
2024 920 2.910

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 770 • Électricité: 2.390

Huurwoning

Gaz: 750 • Électricité: 1.890

Koopwoning

Gaz: 990 • Électricité: 3.160

Appartement

Gaz: 680 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 650 • Électricité: 2.280

Vrijstaande woning

Gaz: 1.250 • Électricité: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 920 • Électricité: 2.820

Activité dans Stad aan 't Haringvliet (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Nombre total d'établissements: 205

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Stad aan 't Haringvliet
Période Délits
jan 2025 6
jan 2026 2
jul 2025 5
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 2
okt 2025 6
sep 2024 1
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Stad aan 't Haringvliet.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Stad aan 't Haringvliet

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Stad aan 't Haringvliet?

Stad aan 't Haringvliet telt in 2025 ongeveer 1.600 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet is in 2025 circa € 348.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Stad aan 't Haringvliet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 35 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Stad aan 't Haringvliet?

In Stad aan 't Haringvliet komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 206 woningen.

Meer maisons in Stad aan 't Haringvliet

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.